Мачове Сряда, 16 Май

16 Май 2018
Лига Европа Лига Европа - Финал
21:45 Марсилия 0 - 3 Атлетико Мадрид 4.60 3.25 1.91
Плейофи - Първа Лига - Англия Плейофи - Първа Лига - Англия
21:45 Родъръм 2 - 0 Скънторп 2.04 3.27 3.72
Плейофи - България Плейофи - България
19:00 Черно море 2 - 1 Локомотив Пд 1.88 3.39 3.59
Купа - Армения Купа - Армения
18:00 Гандзасар 0 - 0 Алашкерт 3.35 3.17 2.01
Висша Лига - Гибралтар Висша Лига - Гибралтар
21:30 Юръп 1 - 2 Линкс - - -
Футболна Лига - Гърция Футболна Лига - Гърция
17:00 Айгиниакос 2 - 0 Калитеа 1.41 4.17 6.29 17:00 Анаг. Кардица 2 - 1 Ерготелис 2.18 3.29 2.82 17:00 Аполон Понту 1 - 0 Аполон Лариса 1.30 4.56 7.63 17:00 Докса 3 - 0 Верия - - - 17:00 ОФИ Крит 3 - 0 Ахарнайкос - - - 17:00 Панегиалиос 0 - 0 Караискакис - - - 17:00 Пансерайкос 1 - 1 Панахаики 2.58 3.33 2.32 17:00 Спарти 0 - 3 Арис 2.63 3.23 2.40 17:00 Трикала 2 - 1 Ханя-Кисамикос 1.82 3.35 3.75
Първа Лига - Дания Първа Лига - Дания
19:30 Брабранд 2 - 1 Роскиле 2.98 3.35 2.18 19:30 Вайле 1 - 0 Фредериция 1.47 3.74 6.61 19:30 Вендсисел 1 - 1 Никобинг 1.50 4.26 5.27 19:30 Кьоге 1 - 1 Вибор 3.05 3.26 2.17 19:30 Скиве 0 - 1 Есбер 7.19 4.34 1.38 19:30 Фремад Амагер 0 - 0 Тистед 1.76 3.49 4.14
Висша Лига - Естония Висша Лига - Естония
19:00 Флора 2 - 1 Куресааре 1.01 15.03 36.28
Група - Шампион - Израел Група - Шампион - Израел
19:15 Макаби Нетания 0 - 5 Бней Йехуда 2.26 3.28 2.75
Купа - Кипър Купа - Кипър
18:30 АЕК Ларнака 2 - 1 Аполон Лимасол 3.24 3.24 2.04
Висша Лига - Латвия Висша Лига - Латвия
17:00 Спартакс Юрмала 1 - 0 Йелгава 1.84 3.20 3.90 19:00 Валмиера 1 - 3 Вентспилс 16.62 7.27 1.10 19:00 Рига 2 - 2 Лиепая 2.17 3.01 3.17 20:00 Метта ЛУ 0 - 1 Ригас ФШ 9.16 5.59 1.22
А Лига - Литва А Лига - Литва
18:00 Лиетава 0 - 0 Тракай 4.42 3.31 1.71 18:00 Паланга 0 - 2 Стумбрас 3.11 2.96 2.24
Първа Лига - Македония Първа Лига - Македония
17:15 Вардар 3 - 2 Академия Пандев 2.00 3.30 3.28 17:15 Пелистер 0 - 2 Шкупи 2.01 3.28 3.29 17:15 Ренова 0 - 3 Шкендия 5.11 3.68 1.56 17:15 Силекс 0 - 0 Работнички 1.92 3.21 3.67 17:15 Скопие 1 - 0 Победа 2.04 2.98 3.53
Висша Лига - Норвегия Висша Лига - Норвегия
19:00 Бран 1 - 1 Хаугесун 1.61 3.66 5.25 19:00 Будьо Глимт 0 - 1 Тромсьо 1.98 3.47 3.50 19:00 Волеренга 1 - 0 Стабек 1.69 3.75 4.49 19:00 Кристиансун 1 - 3 Ренхайм 2.02 3.39 3.44 19:00 Молде 2 - 0 Стрьомсгодсе 1.85 3.55 3.83 19:00 Одд БК 5 - 0 Санефьор 1.41 4.27 7.20 19:00 Русенборг 3 - 0 Лилестрьом 1.45 4.18 6.67 19:00 Сарпсборг 4 - 0 Старт 1.50 4.02 6.07
Първа Лига - Норвегия Първа Лига - Норвегия
17:30 Тромсдален 1 - 2 Левангер 2.06 3.33 3.23 19:00 Викинг 5 - 2 Саннес 1.71 3.67 4.20 19:00 Ерв Гримстад 1 - 0 Нутоден 1.56 3.80 5.19 19:00 Конгсвингер 2 - 1 Хам-Кам 2.21 3.27 2.95 19:00 Мьондален 0 - 2 Ул Киса 1.77 3.61 3.93 19:00 Олесун 2 - 2 Стрьомен 1.36 4.78 6.52 19:00 Согндал 1 - 4 Осане 1.41 4.28 6.40 19:00 Флурьо 0 - 2 Нест-Сотра 2.98 3.38 2.15
Лига 2/1 - Норвегия Лига 2/1 - Норвегия
19:00 Хьонефос 1 - 1 Фредрикста 4.41 3.79 1.60
Група - Изпадащи - Румъния Група - Изпадащи - Румъния
18:30 Ботошани 0 - 1 Конкордия 1.96 3.14 3.78
Юконен - Финландия Юконен - Финландия
18:30 Хака 2 - 0 Оулу 2.46 3.29 2.57
Първа Лига - Черна Гора Първа Лига - Черна Гора
18:30 Грбал 0 - 2 Искра Данил. 2.09 2.89 3.46 18:30 Дечич Тузи 1 - 3 Ком Подгорица 5.62 3.56 1.53 18:30 Младост Подг. 2 - 3 Зета 2.00 3.07 3.48 18:30 Петровац 2 - 1 Будучност Подг. 3.36 2.80 2.19 18:30 Рудар Плевля 2 - 1 Сутиеска 1.44 3.73 6.59
Втора Лига - Чехия Втора Лига - Чехия
18:00 Баник Соколов 2 - 0 Фридек-Мистек 2.01 3.36 3.24 18:00 Витковице 1 - 1 Храдец Кралове 2.40 3.49 2.48 18:00 Зноймо 0 - 2 Варнсдорф 2.19 3.28 2.92 18:00 МАС Таборско 2 - 0 Виктория Жижков 1.62 3.80 4.47 18:00 Опава 1 - 1 Прибрам 1.98 3.45 3.23 18:00 Пардубице 4 - 3 Чешке Будьовице 2.09 3.29 3.08 18:00 Тринец 0 - 1 Графин Влашим 1.75 3.48 4.01 19:00 Усти над Лабе 2 - 0 Олимпия Прага 1.36 4.46 6.57
Алсвенскан - Швеция Алсвенскан - Швеция
20:00 Хамарбю 3 - 2 Малмьо 2.18 3.59 2.96
Копа Аржентина - Аржентина Копа Аржентина - Аржентина
22:00 КА Тигре отл. Гилермо Браун - - -
Серия Б - Бразилия Серия Б - Бразилия
01:15 КРБ 0 - 4 Авай 2.22 3.09 3.02 03:30 Крисиума 0 - 0 Жувентуде 2.10 3.09 3.28
Финална Фаза - Клаусура - Коста Рика Финална Фаза - Клаусура - Коста Рика
05:05 Ередиано 1 - 1 Деп. Саприса 2.09 3.17 3.24
С-Лига - Сингапур С-Лига - Сингапур
14:45 Йънг Лайънс 1 - 3 Алб. Ниигата С. 13.17 6.22 1.14
Други - Уругвай Други - Уругвай
21:30 Данубио 0 - 2 Монтевидео Уонд 2.19 3.15 3.08
Плейофи - Южна Африка Плейофи - Южна Африка
16:00 Блек Леопардс 1 - 0 Платинум Старс 2.23 2.98 3.15
Купа на Лигата - Япония Купа на Лигата - Япония
13:00 Вентфорет Кофу 0 - 1 Джубило Ивата 2.40 3.11 2.74 13:00 Висел Кобе 1 - 1 Саган Тосу 2.06 3.30 3.19 13:00 Гамба Осака 1 - 4 Нагоя Грампус 1.64 3.79 4.37 13:00 Йокохама М. 2 - 1 Алб. Ниигата 1.66 3.59 4.54 13:00 Консадоле Сап. 0 - 3 Шимизу Ес-Пулс 2.48 3.23 2.57 13:00 Токио 0 - 1 Вегалта Сендай 2.19 3.21 3.00 13:00 Урава РД 1 - 0 Санфрече Хир. 2.08 3.33 3.09 13:00 Шонан Белмаре 2 - 0 В-Варен Наг. 2.10 3.21 3.18
Копа Либертадорес Копа Либертадорес - Групова Фаза
01:15 Делфин 1 - 0 Атл. Насионал 3.15 3.01 2.33 01:15 Дефенсор Сп. 0 - 1 Серо Портеньо 2.35 3.01 3.15 03:30 Коло Коло 2 - 0 Боливар 1.40 4.38 7.70 03:30 Монагас 1 - 2 Гремио 6.11 3.83 1.53
Шампионска Лига Азия ШЛ Азия - Финална Фаза
14:00 Сувон Блууингс 3 - 0 Улсан Хюндай 1.92 3.18 3.89 15:00 Шанхай СИПГ 2 - 1 Кашима Антлърс 1.86 3.74 3.47
Приятелски Срещи Клубни Приятелски Срещи Клубни
19:15 Мамелоди Сънд. 1 - 3 Барселона 9.63 6.56 1.18 19:30 Цвикау 1 - 4 Щутгарт 3.25 4.49 1.78