Мачове сряда, 9 октомври

9 октомври 2019
Купа на Африканските Нации Купа на АН - Квалификации
16:00 Мавриций 1 - 3 Сао Томе и Пр. - - - 16:00 Южен Судан 2 - 1 Сейшелски о-ви 1.25 5.42 8.90 19:00 Джибути 1 - 1 Гамбия - - - 19:00 Либерия 1 - 0 Чад - - -
Приятелски Срещи Национални Приятелски Срещи Национални
19:30 Бахрейн 2 - 3 Азербайджан 2.41 3.00 3.13 21:45 Германия 2 - 2 Аржентина 1.92 3.84 3.75
Национална Лига - Англия Национална Лига - Англия
21:45 Стокпорт 2 - 1 Хартлипул 2.21 3.30 3.08
Сегунда Б3 - Испания Сегунда Б3 - Испания
18:30 Ориуела 1 - 1 Атл. Леванте 2.71 2.97 2.54
Други - Испания Други - Испания
19:00 Алкояно 2 - 2 Кастельон 2.62 3.52 2.27
Серия С - С - Италия Серия С - С - Италия
15:30 Терамо 2 - 0 Сикула Леонцио 2.02 3.23 3.36
Купа на Италия - Серия С - Италия Купа на Италия - Серия С - Италия
16:00 Карпи 2 - 0 Карарезе 2.27 3.10 2.84 18:30 Монца 4 - 1 Ренате 1.52 3.86 5.07 19:30 Самбенедетезе 0 - 2 Фермана 1.50 3.75 5.40 19:30 Судтирол 0 - 1 Фералпи Сало 1.73 3.39 4.09 21:30 Монополи 3 - 2 Виртус Франк. 1.81 3.22 3.94 21:30 Новара 0 - 1 Алесандрия 2.25 3.09 2.86 21:30 Потенца 4 - 1 Ренде 1.25 4.91 8.90 21:30 Сиена 2 - 0 Понтедера 2.08 3.10 3.19
Купа - Гърция Купа - Гърция
16:00 Ол. Волос 1 - 0 Аполон Понту 1.51 4.05 5.50
Купа - Дания Купа - Дания
20:00 Вендсисел 0 - 2 Норшелан 3.62 3.72 1.85
Купа - Сърбия Купа - Сърбия
16:00 Пролетер 2 - 1 Явор 1.89 3.25 3.71
Серия Б - Бразилия Серия Б - Бразилия
01:15 Ботафого СП 0 - 0 Фигуерензе 1.48 3.55 7.13 01:15 Коритиба 1 - 0 Гуарани СП 1.80 3.23 4.40 01:15 Операрио 0 - 1 Парана 2.29 2.92 3.16 02:30 Атл. Гоянензе 1 - 1 Куяба 1.79 3.17 4.58 02:30 Витория БА 3 - 1 Оесте 1.97 3.01 3.94 02:30 Крисиума 2 - 2 Бразил Пелоташ 2.04 2.98 3.73 03:30 Америка Минейро 2 - 0 Брагантино 2.87 3.01 2.40 03:30 Понте Прета 3 - 1 Лондрина 1.73 3.28 4.69
Копа Венецуела - Венецуела Копа Венецуела - Венецуела
22:30 Деп. Ла Гуайра 0 - 0 Минерос Гуаяна 1.73 3.47 4.32 23:00 Деп. Лара 0 - 0 Сулия 2.67 3.15 2.50 23:00 Естуд. Каракас 0 - 2 Метрополитанос 2.30 3.20 3.00 23:00 Естуд. Мерида 0 - 0 Карабобо 2.35 3.20 2.95 23:00 Труиланос 1 - 2 Пуерто Кабейо 2.29 3.18 2.86
Примера А - Колумбия Примера А Клаусура - Колумбия
03:30 Енвигадо 2 - 0 Хаг. де Кордоба 1.92 3.15 4.03
Примера - Уругвай Примера Клаусура - Уругвай
22:00 Прогресо Монт. 2 - 1 Расинг Клуб Уру 2.28 3.26 2.84 22:00 Ривър Плейт Уру 0 - 0 Пласа Колония 2.19 3.24 2.97 22:00 Феникс Монт. 1 - 2 Бостън Ривър 2.13 3.25 3.12
Купа на Лигата - Япония Купа на Лигата - Япония
13:00 Гамба Осака 2 - 1 Консадоле Сап. 2.17 3.54 2.86 13:00 Кавазаки Фр. 3 - 1 Кашима Антлърс 2.07 3.40 3.14
Приятелски Срещи Клубни Приятелски Срещи Клубни
15:00 Аполон Лариса 1 - 3 Арис 7.75 4.90 1.29 15:00 Аполон Смирни 3 - 1 Панахаики 1.42 4.20 5.75 15:30 Хееренвеен 1 - 0 Аякс 2.72 3.78 2.09 17:30 Адмира 1 - 1 Лафниц 1.80 3.89 3.54