Мачове събота, 18 май

18 май 2019
ФА Къп - Англия ФА Къп - Англия
19:00 Ман. Сити 6 - 0 Уотфорд 1.23 6.95 11.87
Втора Лига - България Втора Лига - България
15:00 Локомотив Сф 4 - 1 Локомотив ГО - - -
Група - Шампион - България Група - Шампион - България
15:30 Черно море 1 - 0 Ботев Пд 1.75 3.30 4.60 18:00 Лудогорец 1 - 1 Левски Сф 1.52 3.84 5.74 20:30 Берое 0 - 1 ЦСКА-София 4.06 3.18 1.87
Бундеслига - Германия Бундеслига - Германия
16:30 Байерн Мюнхен 5 - 1 А. Франкфурт 1.25 6.25 11.04 16:30 Борусия Гладбах 0 - 2 Борусия Д. 2.81 4.18 2.19 16:30 Вердер 2 - 1 РБ Лайпциг 2.52 3.81 2.53 16:30 Волфсбург 8 - 1 Аугсбург 1.39 5.38 6.76 16:30 Майнц 05 4 - 2 Хофенхайм 3.90 4.69 1.72 16:30 Фортуна Дюселд. 2 - 1 Хановер 96 1.40 5.26 6.71 16:30 Фрайбург 5 - 1 Нюрнберг 1.72 4.06 4.50 16:30 Херта 1 - 5 Байер 04 Л. 6.17 4.88 1.46 16:30 Шалке 04 0 - 0 Щутгарт 1.69 4.10 4.61
Трета Лига - Германия Трета Лига - Германия
14:30 А. Брауншвайг 1 - 1 Енерги 1.90 3.55 3.73 14:30 Аален 1 - 1 Ханза 3.43 3.67 1.94 14:30 Кайзерслаутерн 4 - 2 Мепен 1.78 3.73 3.98 14:30 Карл Цайс 4 - 0 Мюнхен 1860 1.58 4.13 4.94 14:30 Карлсруе 2 - 3 Халешер 1.76 3.64 4.24 14:30 Оснабрюк 1 - 4 Унтерхахинг 1.73 3.66 4.37 14:30 Фортуна Кьолн 0 - 2 Зоненхоф 4.82 4.04 1.60 14:30 Цвикау 2 - 0 Пройсен Мюнстер 2.02 3.60 3.29 14:30 ШФ Лоте 1 - 2 Вюрцбургер 2.49 3.37 2.63 14:30 Юрдинген 2 - 3 Веен 3.01 3.54 2.16
Примера - Испания Примера - Испания
14:00 Леванте 2 - 2 Атлетико Мадрид 4.08 3.92 1.82 17:15 Валядолид 0 - 2 Валенсия 7.89 4.90 1.39 17:15 Еспаньол 2 - 0 Реал Сосиедад 2.09 3.64 3.39 17:15 Севиля 2 - 0 Атлетик Билбао 2.08 3.32 3.73 17:15 Хетафе 2 - 2 Виляреал 1.53 4.38 6.07 21:45 Алавес 2 - 1 Херона 2.29 3.53 3.02 21:45 Селта 2 - 2 Райо Валекано 1.46 4.74 6.53 21:45 Уеска 2 - 1 Леганес 2.52 3.63 2.66
Сегунда - Испания Сегунда - Испания
17:00 Алкоркон 0 - 1 Екстрамадура 2.29 3.12 3.21 21:30 Елче 3 - 0 Тенерифе 2.19 3.24 3.29
Сегунда Б2 - Испания Сегунда Б2 - Испания
19:00 Дуранго 1 - 3 Овиедо II 3.36 3.16 2.03
Сегунда Б3 - Испания Сегунда Б3 - Испания
19:00 Леванте II 1 - 2 Ебро 2.13 3.17 3.10 20:00 Еркулес 0 - 1 Атл. Балеарес 2.23 3.02 3.07
Сегунда Б4 - Испания Сегунда Б4 - Испания
19:00 Атл. Малагеньо 1 - 1 Ел Ехидо 1.60 3.58 4.83
Серия А - Италия Серия А - Италия
16:00 Удинезе 3 - 2 Спал 1.56 4.03 5.96 19:00 Дженоа 1 - 1 Каляри 1.57 3.90 6.20 21:30 Сасуоло 0 - 0 Рома 5.20 4.34 1.57
Плейофи - Италия Плейофи - Италия
19:00 Лукезе 2 - 0 Кунео 2.19 2.99 3.09 19:00 Паганезе 2 - 1 Бишелие 2.37 2.88 2.89 22:00 Верона 1 - 1 Перуджа 2.23 3.15 3.26
Други - Италия Други - Италия
21:30 Юве Стабия 2 - 2 Виртус Ентела 1.97 3.03 3.43
Примейра Лига - Португалия Примейра Лига - Португалия
17:30 Витория Сетубал 1 - 3 Рио Аве 2.41 3.41 2.76 17:30 Маритимо 0 - 1 Боавища 2.17 3.25 3.34 17:30 Фейренсе 2 - 1 Авеш 1.61 4.05 5.17 20:30 Бенфика 4 - 1 Санта Клара 1.08 10.14 24.30 20:30 Порто 2 - 1 Сп. Лисабон 1.41 4.55 6.95
Сегунда Лига - Португалия Сегунда Лига - Португалия
13:00 Брага II 5 - 1 Бенфика II 2.36 3.25 2.81 13:00 В. Гимараеш II 2 - 2 Порто II 2.40 3.30 2.66
Лига 1 - Франция Лига 1 - Франция
22:00 Бордо 0 - 1 Реймс 2.29 3.12 3.34 22:00 Гингам 2 - 2 Ним 2.59 3.48 2.59 22:00 Лил 5 - 0 Анже 1.55 4.05 5.94 22:00 Лион 4 - 0 Каен 1.22 6.47 11.57 22:00 Монако 2 - 0 Амиен 1.60 3.82 5.77 22:00 Монпелие 1 - 1 Нант 1.81 3.72 4.15 22:00 Пари Сен Жермен 4 - 0 Дижон 1.22 6.73 10.40 22:00 Сент Етиен 3 - 0 Ница 1.57 4.10 5.57 22:00 Страсбург 0 - 2 Рен 2.11 3.56 3.28 22:00 Тулуза 2 - 5 Марсилия 3.14 3.37 2.25
Плейофи Ередивизие - Лига Европа - Холандия Плейофи Ередивизие - Лига Европа - Холандия
18:30 Хераклес 0 - 2 Утрехт 2.98 3.65 2.17 20:45 Грьонинген 2 - 1 Витес 2.68 3.45 2.49
Група - Изпадащи - Австрия Група - Изпадащи - Австрия
18:00 Адмира 3 - 2 Вакер Инсбрук 2.34 3.54 2.78 18:00 Матерсбург 1 - 0 Рапид Виена 3.82 3.85 1.82 18:00 Райндорф Алтах 3 - 1 Хартберг 1.84 3.74 3.81
Суперлига - Албания Суперлига - Албания
17:30 Камзе 0 - 3 Луфтетари - - - 17:30 Кукеси 0 - 3 Скендербеу - - - 17:30 Теута 2 - 0 Партизани - - - 17:30 Тирана 0 - 0 Кастриоти - - - 17:30 Фламуртари 1 - 0 Лячи - - -
Висша Лига - Армения Висша Лига - Армения
18:30 Бананц 0 - 5 Гандзасар 1.63 3.63 4.17
Висша Лига - Беларус Висша Лига - Беларус
16:00 Ислоч 3 - 0 Витебск 2.51 2.98 2.62 17:45 Гомел 2 - 3 Торпедо Жодино 2.68 2.95 2.54 19:30 Шахт. Солигорск 3 - 0 Динамо Минск 1.83 3.14 4.14
Група А за ЛЕ - Белгия Група А за ЛЕ - Белгия
21:00 Беершот Вилрейк 1 - 2 Остенде 2.04 3.71 3.23 21:00 Сент Трюиден 2 - 1 Вестерло 1.75 3.92 4.05 21:00 Шарльороа 2 - 0 Юпен 1.77 3.83 4.15
Висша Лига - Босна и Херцеговина Висша Лига - Босна и Херцеговина
18:00 Железничар 1 - 2 Челик Зеница 1.21 5.24 9.55 18:00 Зрински Мостар 5 - 1 Тузла Сити 1.19 5.81 9.44 18:00 Крупа 4 - 0 ГОШК Габела 1.54 3.70 4.98 18:00 Сараево 4 - 0 Звезда 09 1.16 5.83 11.17 18:00 Слобода Тузла 0 - 1 Младост Д.Какан 1.99 3.11 3.41 18:00 Широки Брег 2 - 1 Радник Биелина 1.42 3.63 6.83
Висша Лига - Гибралтар Висша Лига - Гибралтар
17:00 Монс Калпе 2 - 0 Линкълн РИ - - - 19:15 Юръп 13 - 1 Бока Гибралтар - - -
Плейофи - Дания Плейофи - Дания
17:00 Рандерс 2 - 1 Орхус 2.65 3.15 2.69
Висша Лига - Естония Висша Лига - Естония
16:00 Флора 2 - 2 Транс Нарва 1.30 4.76 6.74 19:00 Пайде 2 - 1 Тамека Тарту 1.41 4.07 6.37
Висша Лига - Ирландия Висша Лига - Ирландия
21:45 Слиго Роувърс 0 - 0 Дери Сити 3.18 3.17 2.23
Първа Лига - Ирландия Първа Лига - Ирландия
21:00 Кабинтили 0 - 5 Дроида Юн. 2.45 3.28 2.67 21:00 Кобх Рамблерс 2 - 3 Лимерик 2.47 3.12 2.76
Първа Лига - Исландия Първа Лига - Исландия
19:00 Тор Акурейри 2 - 3 Грота - - - 19:00 Фьолнир 4 - 1 Магни - - -
Висша Лига - Казахстан Висша Лига - Казахстан
14:00 Жетису 1 - 1 Актобе 1.57 3.66 4.69 14:00 Окжетпес 1 - 2 Кайзар 2.42 3.13 2.56 14:00 Тобол 3 - 0 Атирау 1.48 3.64 6.01 15:00 Ордабази 3 - 0 Тараз 1.44 3.72 6.20
Група - Шампион - Кипър Група - Шампион - Кипър
18:00 АПОЕЛ Никозия 4 - 0 АЕЛ Лимасол 1.90 3.35 3.51
Група - Изпадащи - Кипър Група - Изпадащи - Кипър
19:00 Анортозис 0 - 3 Докса Катокопия 4.58 3.79 1.59 19:00 Ен. Паралимни 3 - 2 Алки Ороклини 1.74 3.41 4.13
Висша Лига - Латвия Висша Лига - Латвия
18:00 БФС Даугавпилс 0 - 3 Рига 4.75 3.75 1.57 18:10 Вентспилс 2 - 2 Валмиера 1.62 3.68 4.50
А Лига - Литва А Лига - Литва
17:00 Паневежис 1 - 1 Кауно 3.50 3.65 1.83 18:00 Паланга 1 - 3 Ритеряй 4.20 3.68 1.69 19:00 Судува 2 - 0 Стумбрас 1.30 4.83 7.50
Купа - Малта Купа - Малта
18:00 Балзан Ютс 2 - 2 Валета 4.10 3.60 1.70
Национална Дивизия - Молдова Национална Дивизия - Молдова
17:00 Кодру Лозова 1 - 2 Сфинтул Георге 5.72 4.05 1.39 19:00 Шериф Тираспол 3 - 0 Динамо-Авто - - -
Лига 2/1 - Норвегия Лига 2/1 - Норвегия
17:00 Егерсун 4 - 0 Сола 1.29 5.18 6.96 17:00 Нардо 1 - 1 Левангер 2.18 3.69 2.62
Лига 2/2 - Норвегия Лига 2/2 - Норвегия
17:00 Сотра 1 - 0 Аскер 2.45 3.70 2.32
Първа Лига - Полша Първа Лига - Полша
18:30 ГКС Катовице 1 - 2 Битовия Битов 1.52 4.04 5.48 18:30 ГКС Ястшембе 5 - 0 Сандеця НС 2.34 3.19 2.87 18:30 Одра Ополе 3 - 3 ЛКС Лодз 4.51 3.61 1.69 18:30 Пуща Неполомице 3 - 2 Гарбарния 1.54 3.86 5.43 18:30 Ракув Ченст. 1 - 2 Вигри Сувалки 1.35 4.60 7.28 18:30 Стомил Олщин 2 - 5 Стал Мелец 3.40 3.42 1.98 18:30 Термалика 1 - 0 Варта Познан 1.61 3.77 4.89 18:30 Хробри Глогов 1 - 1 Подбескидзе 2.45 3.23 2.68
Група - Изпадащи - Полша Група - Изпадащи - Полша
16:30 Висла Краков 4 - 5 Медж Легница 2.40 3.57 2.66 16:30 Висла Плок 0 - 0 Заглембе Сосн. 1.35 5.06 7.43 16:30 Корона Келце 0 - 3 Гурник Забже 2.26 3.56 2.88 16:30 Шльонск Вроцлав 4 - 0 Арка Гдиня 2.28 3.57 2.86
Група - Шампион - Румъния Група - Шампион - Румъния
21:00 Унив. Крайова 1 - 2 Виторул 2.10 3.10 3.44
Група - Изпадащи - Румъния Група - Изпадащи - Румъния
15:30 Политехника Яш 1 - 1 Херманщад 2.25 3.13 3.13 18:00 Конкордия 0 - 2 Динамо Букурещ 3.57 3.34 1.97
Премиер Лига - Русия Премиер Лига - Русия
14:00 Уфа 0 - 2 Оренбург 1.88 3.25 4.26 16:30 ЦСКА Москва 1 - 0 Ахмат 1.40 4.45 7.34 19:00 Криля Советов 1 - 2 Спартак Москва 3.20 3.15 2.25
Плейофи - Сан Марино Плейофи - Сан Марино
21:45 Тре Пене 2 - 1 Тре Фиори 1.41 4.19 5.91
2. Лига - Словакия 2. Лига - Словакия
18:00 Дубница 2 - 1 Татран Прешов 1.36 4.70 5.50 18:00 Дукла ББ 3 - 0 Одева 1.29 4.70 7.75 18:00 Интер Бр. 3 - 2 Шаморин 2.30 3.40 2.55 18:00 Парт. Бардейов 0 - 1 Попрад 4.90 4.20 1.50 18:00 Петржалка 2 - 2 Скалица 2.30 3.30 2.60 18:00 Похроние 4 - 1 Комарно 1.20 6.00 8.25 18:00 Татран ЛМ 5 - 1 Лок. Кошице 1.73 3.70 3.70
Група - Шампион - Словакия Група - Шампион - Словакия
18:00 З. Михаловце 3 - 3 Слован Бр. 4.32 3.86 1.63 18:00 Ружомберок 1 - 0 ДАК Дун. Стреда 1.98 3.39 3.25 18:00 Серед 2 - 3 Жилина 3.41 3.56 1.88
Група - Изпадащи - Словакия Група - Изпадащи - Словакия
18:00 Нитра 0 - 1 Спартак Търнава 2.14 3.33 2.93 18:00 Сеница 3 - 1 Злате Моравце 2.45 3.36 2.48 18:00 Тренчин 4 - 0 Подбрезова 1.78 3.48 3.90
Първа Лига - Словения Първа Лига - Словения
16:15 Рудар Веленье 1 - 2 Ол. Любляна 3.25 3.74 1.88 18:30 Марибор 3 - 3 Триглав 1.21 5.70 9.59 21:00 Мура 3 - 0 Горица 1.70 3.55 4.25 21:15 Домжале 1 - 1 Целе 1.79 3.57 3.76
Суперлига - Турция Суперлига - Турция
19:00 Анталияспор 3 - 0 Йени Малатия 2.72 3.37 2.45 19:00 Трабзонспор 2 - 1 Бешикташ 2.49 3.77 2.46
Първа Лига - Турция Първа Лига - Турция
16:30 Аданаспор 1 - 4 Османлиспор 3.10 3.50 2.05 16:30 Генчлербирлии 1 - 2 Адана Демирспор 2.15 3.50 2.87 16:30 Гиресунспор 3 - 1 Алтънорду 6.00 4.33 1.44 16:30 Истанбулспор 2 - 5 Денизлиспор 3.60 3.80 1.80 16:30 Карабюкспор 1 - 6 Газиантеп - - -
Първа Лига - Украйна Първа Лига - Украйна
17:30 Металист 1925 0 - 0 Зирка - - -
Група - Шампион - Украйна Група - Шампион - Украйна
17:00 Динамо Киев 2 - 1 Мариупол 1.16 6.07 12.89
Група - Изпадащи - Украйна Група - Изпадащи - Украйна
14:00 Ворскла Полтава 2 - 0 Арсенал Киев 2.32 2.97 2.96 17:00 Карпати Лвов 2 - 0 Десна 2.17 3.12 3.12 19:30 Олимпик Донецк 2 - 1 Черноморец Од. 2.15 3.02 3.22
Вейкауслига - Финландия Вейкауслига - Финландия
16:00 СЯК Сейняйоки 1 - 2 Хонка 2.93 2.96 2.52
Юконен - Финландия Юконен - Финландия
17:00 Екенес ИФ 7 - 2 МиПа 1.51 3.90 5.76
Каконен А - Финландия Каконен А - Финландия
17:00 ДжаПС 2 - 1 ВЯС Вантаа 1.74 3.93 3.44 17:00 ДЖИППО 0 - 0 Клуби-04 2.34 3.87 2.34 17:00 Судет 1 - 2 Викингит 2.95 3.89 1.91
Каконен Б - Финландия Каконен Б - Финландия
17:00 Джаз Пори 4 - 3 ГрИФК 2.73 3.89 2.03 17:00 ЕПС Еспоо 2 - 3 СалПа 2.96 3.83 1.94 17:00 КааПо 0 - 0 Еспоо 1.74 3.97 3.43 17:00 КаПа 2 - 2 Илвес 2 2.80 3.68 2.05 17:00 Тампере Юн. 0 - 2 Пало-Ирот 1.83 3.71 3.32
Каконен В - Финландия Каконен В - Финландия
17:00 Вааякоски 1 - 0 ПК-37 2.04 3.86 2.73 17:00 ВИФК 0 - 0 ОЛС Оулу 2.00 3.91 2.78 17:00 Еркулес Оулу 2 - 2 РоПС 2 1.71 4.09 3.43 17:00 Каяанин Хака 2 - 2 ДЖБК 4.75 4.25 1.50
Първа Лига - Хърватска Първа Лига - Хърватска
17:30 Интер Запрешич 2 - 3 Динамо Загреб 9.04 5.28 1.27 20:00 Риека 1 - 0 Лок. Загреб 1.81 3.57 3.85
Втора Лига - Чехия Втора Лига - Чехия
16:00 Бърно 5 - 0 Тринец 1.20 5.75 9.62 16:00 Виктория Жижков 2 - 0 Графин Влашим 1.54 3.77 5.11 16:00 Зноймо 0 - 3 Витковице 1.33 4.32 7.66 16:00 МАС Таборско 0 - 1 Баник Соколов 1.71 3.46 4.17 16:00 Пардубице 0 - 0 Храдец Кралове 2.82 3.18 2.26 16:00 Простейов 0 - 0 Хрудим 2.65 3.21 2.39 16:00 Усти над Лабе 2 - 3 Височина Ихлава 2.92 3.23 2.18 16:00 Чешке Будьовице 3 - 0 Варнсдорф 1.42 4.02 6.19
Група - Изпадащи - Чехия Група - Изпадащи - Чехия
18:00 Дукла Прага 0 - 0 Словачко 3.02 3.42 2.14 18:00 Карвина 0 - 1 Бохемианс 1905 2.22 3.19 3.03 18:00 Опава 2 - 1 Прибрам 1.87 3.51 3.65
Алсвенскан - Швеция Алсвенскан - Швеция
17:00 АФК Ескилстюна 1 - 1 Хелсингборис 2.63 3.15 2.71
Суперетан - Швеция Суперетан - Швеция
17:00 Варберис БоИС 1 - 0 Халмстад 1.97 3.45 3.40
Дивизия 1 - Север - Швеция Дивизия 1 - Север - Швеция
15:00 Акрополис 8 - 0 Буден 1.14 6.89 11.28 17:00 Карлслунд 0 - 0 Сандвикен 2.94 3.52 2.07 17:00 Форуърд 1 - 2 Васалунд 2.23 3.47 2.72
Дивизия 1 - Юг - Швеция Дивизия 1 - Юг - Швеция
14:00 Линдуме 1 - 2 Асириска ИК 1.57 3.77 4.81 17:00 Ескилсмине 4 - 1 Утсиктенс 2.38 3.57 2.44 17:00 Лунд 0 - 2 Одеволд 1.85 3.62 3.45 17:00 Оскаршхамн 1 - 2 Шьовде 1.46 4.24 5.33 17:00 Тваакерш 0 - 1 Торнс 2.82 3.45 2.17 17:00 Юнгшиле 2 - 1 Кришанстад 1.18 6.49 9.54
Група - Изпадащи - Шотландия Група - Изпадащи - Шотландия
14:30 Дънди 2 - 3 Сейнт Мирън 3.36 3.37 2.11 14:30 Мъдъруел 3 - 2 Ливингстън 2.04 3.32 3.60 14:30 Хамилтън 2 - 0 Сейнт Джонстън 2.63 3.21 2.63
Плейофи - Първа Лига - Шотландия Плейофи - Първа Лига - Шотландия
17:00 Клайд 2 - 0 Анан 1.74 3.76 4.09
Плейофи - Чемпиъншип - Шотландия Плейофи - Чемпиъншип - Шотландия
18:05 Куин ъф Саут 0 - 0 Рейт Роувърс 2.01 3.50 3.24
Серия Б - Бразилия Серия Б - Бразилия
01:15 Атл. Гоянензе 3 - 1 Крисиума 1.80 3.35 4.07 03:30 Понте Прета 1 - 0 Операрио 1.71 3.23 4.86 17:00 Лондрина 1 - 0 Брагантино 2.72 2.97 2.52 22:30 Витория БА 1 - 3 Сао Бенто 1.67 3.35 4.83 22:30 Парана 0 - 0 Гуарани СП 2.09 3.06 3.37
Серия C - група А - Бразилия Серия C - група А - Бразилия
23:15 Санта Крус ПЕ 3 - 3 Сампайо Кореа 2.10 3.05 3.19
Серия C - група Б - Бразилия Серия C - група Б - Бразилия
22:00 Томбензе 1 - 1 Луверденсе 1.96 3.09 3.50
Примера - Венецуела Примера Апертура - Венецуела
23:00 Деп. Ансоатеги 0 - 1 Карабобо 3.17 3.27 1.96 23:00 Каракас 5 - 0 Ланерос Гуанаре 1.23 4.98 8.37
В.Лига 1 - Виетнам В.Лига 1 - Виетнам
13:00 Сонг Лам Нге Ан 0 - 0 Санна Кхан Хоа - - - 13:00 Хай Фонг 2 - 2 Тхан Хоа - - - 15:00 Сайгон 3 - 0 Тхе Конг 1.98 3.25 3.10
Серия А - Еквадор Серия А - Еквадор
03:15 Инд. дел Вале 1 - 0 Ел Насионал 1.58 3.77 4.89 22:00 Макара 5 - 1 Фуерса Амария 1.28 5.00 7.57
Лига 1 - Индонезия Лига 1 - Индонезия
16:30 Персиб 3 - 0 Персипура 1.53 4.00 5.00 16:30 ТИРА-Персикабо 3 - 0 Бадак Лампунг - - -
Премиер Лига - Канада Премиер Лига - Канада
22:30 Пасифик 2 - 2 Йорк 9 - - -
Суперлига - Китай Суперлига - Китай
10:30 Гуанджоу РФ 3 - 1 Пекин Рене 1.43 4.46 6.25 14:35 Цзянсу Сънинг 3 - 1 Чонгкинг Лифан 1.54 3.98 5.44
Плейофи - Апертура - Колумбия Плейофи - Апертура - Колумбия
22:00 Деп. Пасто 1 - 1 Мийонариос 2.66 2.65 2.96 23:30 Унион Магдалена 0 - 2 Америка де Кали 2.68 2.74 2.84
Суперлига - Малайзия Суперлига - Малайзия
17:00 Кедах 2 - 1 Малака Юн. 1.93 3.49 3.27 17:00 ПКНП 1 - 1 Селангор 3.15 3.65 1.92 17:00 Фелда Юн. 1 - 1 Теренгану 2.52 3.39 2.39
Ботола - Мароко Ботола - Мароко
01:00 Видад Казабл. 2 - 2 ИР Танжер 1.49 3.60 5.98 17:00 ФУС Рабат отл. РС Беркане - - -
Примера - Парагвай Примера Апертура - Парагвай
01:30 Деп. Сантани 0 - 3 Либертад 5.14 3.73 1.57
Примера - Перу Примера Апертура - Перу
04:00 Мелгар 1 - 1 Спорт Бойс 1.33 4.50 7.28 19:00 Унион Комерсио 4 - 0 УТК Кахамарка 1.90 3.26 3.71 23:30 Реал Гарсиласо 3 - 0 Аякучо 1.75 3.54 3.99
МЛС Лига - САЩ МЛС Лига - САЩ
20:00 Монреал Импакт 0 - 0 Ню Ингланд Рев. 1.68 3.76 4.78 22:00 Реал Солт Лейк 3 - 0 Торонто 2.16 3.71 2.95 22:30 СХ Ърткуейкс 4 - 1 Чикаго Файър 2.05 3.67 3.21
Тай Лига 1 - Тайланд Тай Лига 1 - Тайланд
13:45 Самут Пракан 1 - 1 Прачуап 1.84 3.50 3.47 15:00 Сингтаруа 1 - 1 Банкок Юн. 1.81 3.47 3.52 16:00 ПТТ Районг 2 - 3 Трат 2.24 3.27 2.72
Проф. Лига 1 - Тунис Проф. Лига 1 - Тунис
17:00 Етоал ду Сахел 0 - 0 ЕС Тунис 2.34 2.80 2.87 17:00 Кайруан 0 - 0 Метлауи 2.13 2.66 3.46 17:00 Клуб Африкан 2 - 0 УС Татауин 2.31 2.82 2.89 17:00 Монастир 3 - 1 Габес 1.98 2.90 3.59 17:00 Стад Габесиен 0 - 2 Бен Гуердан 2.44 2.63 2.93 17:00 Стад Тунизиен 3 - 0 Бизертин 2.14 2.87 3.17 17:00 Хамам-Лиф 0 - 0 Сфаксиен 3.59 2.85 2.02
Суперлига - Узбекистан Суперлига - Узбекистан
18:00 Коканд 0 - 2 Насаф Карши - - - 18:00 Къзълкум 1 - 3 Термез Сурхон - - -
Примера - Уругвай Примера Апертура - Уругвай
21:30 Данубио 0 - 2 Монтевидео Уонд 1.99 3.28 3.20 21:30 КА Серо 1 - 0 Хувентуд де ЛП 2.37 3.22 2.59 21:30 Пласа Колония 1 - 2 Ливърпул Уру 2.48 3.18 2.49 21:30 Ривър Плейт Уру 2 - 1 Рампла Хуниорс 2.48 3.18 2.49 21:30 Феникс Монт. 1 - 2 Пенярол 3.07 3.38 1.99
Примера - Чили Примера - Чили
01:00 Унион Ла Калера 1 - 2 Унион Еспаньола 1.75 3.38 4.31 03:30 Унив. Католика 5 - 1 Антофагаста 1.41 4.35 6.69 19:00 Унив. де Чили 1 - 1 Коло Коло 3.47 3.38 1.94
К-Лига 1 - Южна Корея К-Лига 1 - Южна Корея
11:00 Сувон Блууингс 1 - 3 Улсан Хюндай 3.04 3.24 2.24 13:00 Чонбък Х.Моторс 3 - 1 Жежу Юн. 1.48 4.20 5.74
Джей Лига 1 - Япония Джей Лига 1 - Япония
08:00 Джубило Ивата 2 - 0 Вегалта Сендай 2.42 3.26 2.81 08:00 Йокохама М. 4 - 1 Висел Кобе 2.04 3.64 3.24 08:00 Токио 2 - 0 Консадоле Сап. 1.95 3.38 3.72 09:00 Кашима Антлърс 5 - 0 Матсумото Ямага 1.80 3.29 4.67 10:00 Ойта Тринита 1 - 1 Шимизу Ес-Пулс 2.05 3.47 3.34 13:00 Гамба Осака 1 - 0 Серезо Осака 2.83 3.25 2.41
Джей Лига 2 - Япония Джей Лига 2 - Япония
08:00 Ависпа Фукуока 0 - 3 Вентфорет Кофу 3.59 3.05 2.09 08:00 Алб. Ниигата 2 - 3 Ехиме 1.80 3.27 4.46 08:00 Омия Ардиджа 0 - 0 Точиги 1.56 3.58 6.10 09:00 Кагошима Юн. 1 - 2 Йокохама 3.11 3.13 2.25