Реклама

Прогнози понеделник, 11 септември

11 септември 2023
Макаби Яфа - Апоел Рамат Ган
Първа Лига - Израел
Час - 19:00 (11.09.2023)
Прогноза:1X
Коефициент:1.30
Сигурност:7/10
3 - 3 позната футболна прогноза

Макаби Яфа започна новия футболен сезон с 4 победи в турнира за Тото купата на Израел срещу съперници от своята Лига Леумит. Тимът започна с убедителен успех и в новия шампионат - 5-1 вкъщи над Апоел Афула, но във 2ия си мач загуби с 1-2 гостуването на Апоел Ноф Хагалил.

Апоел Рамат Ган се представи доста по-слабо в Тото купата, като записа 1 победа, 2 ремита и 1 загуба в 4-те си мача. В 1ия кръг на първенството отборът загуби с 0-1 от Апоел Ноф Хагалил, а в края на миналия месец стигна само до 1-1 при гостуването си на Макаби Херцлия.

През 2022 година Макаби Ява спечели и 2те си срещи с Апоел Рамат Ган с общ резултат 7-3 и очакваме и тази вечер домакините да не загубят двубоя.

*** Коефициентът от 1.30 е осреднена стойност от коефициентите на няколко букмейкъра и е валиден спрямо датата и часа на публикуване на прогнозата - 11.09.2023 08:36.

Реклама
futbolni machove i prognozi
Реклама