Лига Европа - гр. D
четвъртък, 21.09.2023 - 22:00
Аталанта
(Италия)
Ракув Ченст.
(Полша)
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Инфо |
Град |
Домакин: |
Бергамо (Ита) |
Гост: |
Ченстохова (Пол) |
Разстояние: |
899.5 км |
Стадион |
Стадион: |
Атлети Адзури д Италия
(Бергамо / Ита)
|
Капацитет: |
26 542 |
Размери: |
105 x 68 м |
Снимки: |
Гугъл карта |
Треньор |
Домакин: |
Джан Пиеро Гасперини (Ита) |
Начало |
Начало: |
22:00 (21:00 местно време) |
Директни мачове
Няма данни в системата
Аталанта последни 12 мача
2023-09-17 |
Фиорентина
|
3 - 2 |
Аталанта
|
2023-09-02 |
Аталанта
|
3 - 0 |
Монца
|
2023-08-26 |
Фрозиноне
|
2 - 1 |
Аталанта
|
2023-08-20 |
Сасуоло
|
0 - 2 |
Аталанта
|
2023-08-12 |
Ювентус
|
0 - 0 |
Аталанта
|
2023-08-05 |
Унион Берлин
|
4 - 1 |
Аталанта
|
2023-08-02 |
Аталанта
|
3 - 0 |
Про Сесто
|
2023-07-29 |
Борнемут
|
1 - 3 |
Аталанта
|
2023-07-26 |
Аталанта
|
6 - 0 |
Про Верчели
|
2023-07-22 |
Аталанта
|
10 - 0 |
Локарно
|
2023-06-04 |
Аталанта
|
5 - 2 |
Монца
|
2023-05-27 |
Интер
|
3 - 2 |
Аталанта
|
П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
7 |
1 |
4 |
|
11 |
10 |
7 |
58% |
8% |
33% |
|
92% |
83% |
58% |
Ракув Ченст. последни 12 мача
2023-09-16 |
Ракув Ченст.
|
1 - 0 |
ЛКС Лодз
|
2023-09-03 |
Ракув Ченст.
|
2 - 0 |
Пуща Неполомице
|
2023-08-30 |
Копенхаген
|
1 - 1 |
Ракув Ченст.
|
2023-08-22 |
Ракув Ченст.
|
0 - 1 |
Копенхаген
|
2023-08-19 |
Ракув Ченст.
|
2 - 0 |
Стал Мелец
|
2023-08-15 |
Арис Лимасол
|
0 - 1 |
Ракув Ченст.
|
2023-08-11 |
Пяст Гливице
|
2 - 1 |
Ракув Ченст.
|
2023-08-08 |
Ракув Ченст.
|
2 - 1 |
Арис Лимасол
|
2023-08-05 |
Ракув Ченст.
|
2 - 2 |
Варта Познан
|
2023-08-02 |
Карабах
|
1 - 1 |
Ракув Ченст.
|
2023-07-26 |
Ракув Ченст.
|
3 - 2 |
Карабах
|
2023-07-22 |
Ракув Ченст.
|
3 - 0 |
Ягиелония
|
П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
7 |
3 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
58% |
25% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Класиране Серия А (Италия)
№ |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
1 |
Интер |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
1 |
+12 |
12 |
2 |
Ювентус |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
10 |
3 |
Милан |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
9 |
4 |
Лече |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
5 |
Наполи |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
7 |
6 |
Фрозиноне |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
7 |
Торино |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
8 |
Фиорентина |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
9 |
0 |
7 |
9 |
Верона |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
7 |
10 |
Аталанта |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
6 |
11 |
Болоня |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
12 |
Рома |
4 |
1 |
1 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
4 |
13 |
Дженоа |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
14 |
Монца |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
4 |
15 |
Лацио |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
16 |
Удинезе |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
17 |
Сасуоло |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
3 |
18 |
Каляри |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
2 |
19 |
Салернитана |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
2 |
20 |
Емполи |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
12 |
-12 |
0 |
Класиране Екстракласа (Полша)
№ |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
1 |
Шльонск Вроцлав |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
9 |
+6 |
16 |
2 |
Ягиелония |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
3 |
Легия Варшава |
6 |
4 |
2 |
0 |
12 |
3 |
+9 |
14 |
4 |
Ракув Ченст. |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
13 |
5 |
Заглембе Любин |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
6 |
Стал Мелец |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
12 |
7 |
Лех Познан |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
8 |
Краковия |
7 |
2 |
4 |
1 |
6 |
6 |
0 |
10 |
9 |
Радомяк |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
10 |
Видзев Лодз |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
10 |
11 |
Варта Познан |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
10 |
0 |
9 |
12 |
Пяст Гливице |
8 |
1 |
6 |
1 |
6 |
6 |
0 |
9 |
13 |
Погон Шчечин |
7 |
3 |
0 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
9 |
14 |
Гурник Забже |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
9 |
15 |
Пуща Неполомице |
8 |
2 |
1 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
16 |
Рух Хожов |
8 |
1 |
3 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
17 |
ЛКС Лодз |
8 |
2 |
0 |
6 |
4 |
12 |
-8 |
6 |
18 |
Корона Келце |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
Аталанта следващи 6 мача
2023-09-24 |
Аталанта
|
- |
Каляри
|
2023-09-27 |
Верона
|
- |
Аталанта
|
2023-10-01 |
Аталанта
|
- |
Ювентус
|
2023-10-05 |
Сп. Лисабон
|
- |
Аталанта
|
2023-10-08 |
Лацио
|
- |
Аталанта
|
2023-10-22 |
Аталанта
|
- |
Дженоа
|
Ракув Ченст. следващи 6 мача
2023-09-24 |
Рух Хожов
|
- |
Ракув Ченст.
|
2023-09-28 |
Лех Познан
|
- |
Ракув Ченст.
|
2023-10-01 |
Ракув Ченст.
|
- |
Радомяк
|
2023-10-05 |
Ракув Ченст.
|
- |
Щурм Грац
|
2023-10-08 |
Легия Варшава
|
- |
Ракув Ченст.
|
2023-10-22 |
Гурник Забже
|
- |
Ракув Ченст.
|