Лига 1 - Перу
понеделник, 09.11.2026 - 01:00
Деп. Гарсиласо
Комерсиантес Ун
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Куско |
| Гост: | Кутерво |
| Разстояние: | 1 091.9 км |
| Начало | |
| Начало: | 01:00 (18:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.20 | 2.50 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 08.11.2026 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 5 мача
| 2026-05-25 | Комерсиантес Ун | 0 - 0 | Деп. Гарсиласо |
| 2025-07-27 | Комерсиантес Ун | 0 - 0 | Деп. Гарсиласо |
| 2025-02-16 | Деп. Гарсиласо | 2 - 1 | Комерсиантес Ун |
| 2024-08-25 | Комерсиантес Ун | 2 - 1 | Деп. Гарсиласо |
| 2024-03-28 | Деп. Гарсиласо | 1 - 2 | Комерсиантес Ун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | |
| 20% | 40% | 40% | 60% | 60% | 0% |
Деп. Гарсиласо последни 12 мача
| 2026-11-02 | УТК Кахамарка | 2 - 3 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-10-28 | Алианса Атл. | 3 - 2 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-10-26 | Деп. Гарсиласо | 4 - 1 | Лос Чанкас |
| 2026-10-18 | Мелгар | 4 - 2 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-10-10 | Деп. Гарсиласо | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2026-09-20 | Деп. Гарсиласо | 4 - 0 | Ун. де Депортес |
| 2026-09-13 | Спорт Бойс | 1 - 0 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-09-06 | Деп. Гарсиласо | 4 - 2 | Атлетико Грау |
| 2026-08-30 | Алианса Лима | 0 - 1 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-08-23 | Деп. Гарсиласо | 4 - 1 | Куско |
| 2026-08-17 | Сиенсиано | 0 - 0 | Деп. Гарсиласо |
| 2026-08-09 | Деп. Гарсиласо | 2 - 0 | Деп. Мокегуа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 7 | 7 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 58% | 58% |
Комерсиантес Ун последни 12 мача
| 2026-11-03 | Комерсиантес Ун | 2 - 2 | АДТ Тарма |
| 2026-10-30 | Мелгар | 1 - 1 | Комерсиантес Ун |
| 2026-10-25 | Комерсиантес Ун | 3 - 1 | Сиенсиано |
| 2026-10-18 | Сп. Кристал | 4 - 2 | Комерсиантес Ун |
| 2026-10-10 | Комерсиантес Ун | 1 - 1 | Хуан Пабло II |
| 2026-09-18 | Алианса Атл. | 2 - 1 | Комерсиантес Ун |
| 2026-09-12 | Комерсиантес Ун | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2026-09-06 | Ун. де Депортес | 2 - 2 | Комерсиантес Ун |
| 2026-08-28 | Комерсиантес Ун | 2 - 3 | Кахамарка |
| 2026-08-22 | УТК Кахамарка | 1 - 3 | Комерсиантес Ун |
| 2026-08-14 | Атлетико Грау | 1 - 0 | Комерсиантес Ун |
| 2026-08-07 | Комерсиантес Ун | 3 - 1 | Куско |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Кристал | 16 | +17 | 32 |
| 2 | Ун. де Депортес | 15 | +11 | 31 |
| 3 | Спорт Уанкайо | 15 | +8 | 31 |
| 4 | Мелгар | 16 | +9 | 29 |
| 5 | Деп. Гарсиласо | 15 | +12 | 28 |
| 6 | Алианса Лима | 15 | +8 | 28 |
| 7 | Алианса Атл. | 16 | -1 | 28 |
| 8 | Хуан Пабло II | 16 | +7 | 25 |
| 9 | Спорт Бойс | 15 | +6 | 25 |
| 10 | Куско | 16 | +2 | 24 |
| 11 | Атлетико Грау | 16 | -3 | 21 |
| 12 | Сиенсиано | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Комерсиантес Ун | 15 | -1 | 15 |
| 14 | Кахамарка | 16 | -14 | 14 |
| 15 | Лос Чанкас | 15 | -16 | 13 |
| 16 | АДТ Тарма | 16 | -13 | 12 |
| 17 | Деп. Мокегуа | 15 | -14 | 11 |
| 18 | УТК Кахамарка | 15 | -15 | 5 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Деп. Гарсиласо | |
| Комерсиантес Ун | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Деп. Гарсиласо | Комерсиантес Ун |
|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Кристал | 4 - 2 | |
| 2 | Ун. де Депортес | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Спорт Уанкайо | 0 - 1 | |
| 4 | Мелгар | 1 - 1 | |
| 5 | Деп. Гарсиласо | - | |
| 6 | Алианса Лима | ||
| 7 | Алианса Атл. | 2 - 1 | |
| 8 | Хуан Пабло II | ||
| 9 | Спорт Бойс | ||
| 10 | Куско | 4 - 1 | |
| 11 | Атлетико Грау | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Сиенсиано | ||
| 13 | Комерсиантес Ун | - | |
| 14 | Кахамарка | 2 - 1 | |
| 15 | Лос Чанкас | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | АДТ Тарма | ||
| 17 | Деп. Мокегуа | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | УТК Кахамарка | 1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Деп. Гарсиласо | Комерсиантес Ун | |
| Победи | 9 | 3 |
| Равни | 1 | 6 |
| Загуби | 5 | 6 |
| Вкарани Голове | 29 | 26 |
| Получени Голове | 17 | 27 |
| Средно Вкарани | 1.93 | 1.73 |
| Средно Получени | 1.13 | 1.80 |
| Мачове Вкарал | 73% | 87% |
| Мачове Получил | 67% | 100% |
| Гол/Гол | 47% | 87% |
| Над 1.5 | 60% | 87% |
| Над 2.5 | 53% | 73% |
| Над 3.5 | 47% | 67% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 1 |
| Равни | 0 | 3 |
| Загуби | 1 | 4 |
| Вкарани Голове | 20 | 13 |
| Получени Голове | 6 | 16 |
| Средно Вкарани | 2.86 | 1.62 |
| Средно Получени | 0.86 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 86% | 88% |
| Мачове Получил | 71% | 100% |
| Гол/Гол | 57% | 88% |
| Над 1.5 | 86% | 88% |
| Над 2.5 | 71% | 75% |
| Над 3.5 | 57% | 62% |
Обща Статистика за Лига 1
| Мачове (139) | |
| Победа за Домакина | 51% |
| Равен | 20% |
| Победа за Госта | 29% |
| Изиграни Мачове | 91% |
| Голове (415) | |
| Средно Голове в Мач | 2.99 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.78 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.20 |
| Домакинът Отбелязал в | 84% |
| Гостът Отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 39% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Деп. Гарсиласо следващи 1 мача
| 2026-11-14 | Хуан Пабло II | - | Деп. Гарсиласо |
Комерсиантес Ун следващи 1 мача
| 2026-11-14 | Комерсиантес Ун | - | Спорт Бойс |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра