Лига 2 - Франция
петък, 11.09.2026 - 21:00
Дижон
Лавал
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дижон |
| Гост: | Лавал |
| Разстояние: | 440.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Гастон Жерард |
| Капацитет: | 16 099 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 21:00 (20:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.80 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 11.09.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2023-01-31 | Лавал | 1 - 0 | Дижон |
| 2022-12-26 | Дижон | 5 - 0 | Лавал |
| 2016-02-19 | Лавал | 2 - 2 | Дижон |
| 2015-09-26 | Дижон | 2 - 0 | Лавал |
| 2015-01-16 | Лавал | 1 - 0 | Дижон |
| 2014-08-26 | Лавал | 1 - 0 | Дижон |
| 2014-08-08 | Дижон | 1 - 0 | Лавал |
| 2014-02-07 | Лавал | 0 - 0 | Дижон |
| 2013-08-30 | Дижон | 1 - 0 | Лавал |
| 2013-04-19 | Дижон | 1 - 0 | Лавал |
| 2012-11-23 | Лавал | 3 - 0 | Дижон |
| 2011-04-08 | Дижон | 2 - 0 | Лавал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Дижон последни 12 мача
| 2026-09-04 | Булон | 1 - 1 | Дижон |
| 2026-08-31 | Дижон | 2 - 3 | Сент Етиен |
| 2026-08-21 | Клермон Фут | 1 - 1 | Дижон |
| 2026-08-14 | Дижон | 0 - 1 | По |
| 2026-08-08 | Монпелие | 1 - 1 | Дижон |
| 2026-07-22 | Бурж-Перона | 1 - 2 | Дижон |
| 2026-05-15 | Дижон | 3 - 2 | Орлеан |
| 2026-05-09 | Льо Пюи | 1 - 2 | Дижон |
| 2026-04-30 | Дижон | 1 - 2 | Шатору |
| 2026-04-24 | Валенсиен | 0 - 1 | Дижон |
| 2026-04-17 | Дижон | 0 - 0 | Сошо |
| 2026-04-10 | Дижон | 2 - 0 | Бурж-Перона |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Лавал последни 12 мача
| 2026-09-04 | Лавал | 1 - 2 | Ред Стар Париж |
| 2026-08-28 | Лавал | 0 - 3 | Гренобъл Фут |
| 2026-08-22 | Метц | 1 - 1 | Лавал |
| 2026-08-14 | Лавал | 2 - 1 | Нант |
| 2026-08-08 | Родес | 3 - 1 | Лавал |
| 2026-07-15 | Лавал | 5 - 0 | Куевили |
| 2026-05-24 | Лавал | 1 - 0 | Руан |
| 2026-05-19 | Руан | 1 - 1 | Лавал |
| 2026-05-09 | Лавал | 2 - 1 | Булон |
| 2026-05-02 | Троа | 4 - 0 | Лавал |
| 2026-04-24 | Лавал | 0 - 0 | Родес |
| 2026-04-20 | Дюнкерк | 0 - 2 | Лавал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сент Етиен | 5 | +12 | 15 |
| 2 | Анеси | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Реймс | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Метц | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Монпелие | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Ред Стар Париж | 5 | -1 | 8 |
| 7 | Нанси | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Родес | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Сошо | 5 | -2 | 6 |
| 10 | Дюнкерк | 5 | -1 | 5 |
| 11 | Гингам | 5 | -1 | 5 |
| 12 | По | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Булон | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Клермон Фут | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Нант | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Гренобъл Фут | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Лавал | 5 | -5 | 4 |
| 18 | Дижон | 5 | -2 | 3 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Дижон | |
| Лавал | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дижон | Лавал |
|---|---|---|---|
| 1 | Сент Етиен | 2 - 3 | |
| 2 | Анеси | ||
| 3 | Реймс | ||
| 4 | Метц | 1 - 1 | |
| 5 | Монпелие | ||
| 6 | Ред Стар Париж | ||
| 7 | Нанси | ||
| 8 | Родес | 3 - 1 | |
| 9 | Сошо | ||
| 10 | Дюнкерк | ||
| 11 | Гингам | ||
| 12 | По | 0 - 1 | |
| 13 | Булон | ||
| 14 | Клермон Фут | ||
| 15 | Нант | ||
| 16 | Гренобъл Фут | ||
| 17 | Лавал | - | |
| 18 | Дижон | - |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Дижон | Лавал | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 2 | 3 |
| Вкарани Голове | 5 | 5 |
| Получени Голове | 7 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.40 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 80% | 80% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 80% | 80% |
| Над 1.5 | 80% | 100% |
| Над 2.5 | 20% | 80% |
| Над 3.5 | 20% | 20% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 2 | 2 |
| Получени Голове | 4 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 100% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 50% |
Обща Статистика за Лига 2
| Мачове (45) | |
| Победа за Домакина | 31% |
| Равен | 40% |
| Победа за Госта | 29% |
| Изиграни Мачове | 15% |
| Голове (115) | |
| Средно Голове в Мач | 2.56 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.33 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.22 |
| Домакинът Отбелязал в | 69% |
| Гостът Отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 31% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Дижон следващи 6 мача
| 2026-09-18 | Анеси | - | Дижон |
| 2026-10-02 | Дижон | - | Троа |
| 2026-10-12 | Дижон | - | Метц |
| 2026-10-16 | Реймс | - | Дижон |
| 2026-10-24 | Дижон | - | Родес |
| 2026-10-30 | Гренобъл Фут | - | Дижон |
Лавал следващи 6 мача
| 2026-09-18 | Лавал | - | Сошо |
| 2026-10-02 | Лавал | - | Рен |
| 2026-10-09 | По | - | Лавал |
| 2026-10-16 | Лавал | - | Клермон Фут |
| 2026-10-23 | Нанси | - | Лавал |
| 2026-10-30 | Лавал | - | Булон |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра