Примейра Лига - Португалия
петък, 06.11.2026 - 22:45
Фамаликао
Арука
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вила Нова де Фамаликао |
| Гост: | Ароука |
| Разстояние: | 56.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал |
| Капацитет: | 8 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 22:45 (20:45 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 3.40 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.80 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2026-07-22 | Фамаликао | 0 - 0 | Арука |
| 2026-03-06 | Фамаликао | 1 - 0 | Арука |
| 2025-10-05 | Арука | 1 - 1 | Фамаликао |
| 2025-04-05 | Арука | 1 - 2 | Фамаликао |
| 2024-11-09 | Фамаликао | 0 - 0 | Арука |
| 2024-02-23 | Арука | 3 - 2 | Фамаликао |
| 2023-09-22 | Фамаликао | 1 - 0 | Арука |
| 2023-04-03 | Фамаликао | 0 - 1 | Арука |
| 2022-10-10 | Арука | 4 - 1 | Фамаликао |
| 2022-01-31 | Фамаликао | 0 - 0 | Арука |
| 2021-08-20 | Арука | 2 - 1 | Фамаликао |
| 2019-02-10 | Арука | 2 - 1 | Фамаликао |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 42% | 17% |
Фамаликао последни 12 мача
| 2026-11-01 | Брага | 3 - 0 | Фамаликао |
| 2026-10-29 | Брага | 2 - 2 | Фамаликао |
| 2026-10-25 | Рио Аве | 0 - 4 | Фамаликао |
| 2026-10-12 | Фамаликао | 1 - 4 | Алверка |
| 2026-09-19 | Насионал Пор | 0 - 4 | Фамаликао |
| 2026-09-13 | Фамаликао | 1 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2026-09-05 | Ещрела | 2 - 2 | Фамаликао |
| 2026-08-30 | Фамаликао | 0 - 0 | Жил Висенте |
| 2026-08-23 | Санта Клара | 1 - 0 | Фамаликао |
| 2026-08-16 | Фамаликао | 1 - 2 | Маритимо |
| 2026-08-07 | Ещорил | 1 - 1 | Фамаликао |
| 2026-07-22 | Фамаликао | 0 - 0 | Арука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Арука последни 12 мача
| 2026-11-01 | Арука | 1 - 0 | Насионал Пор |
| 2026-10-24 | Алверка | 0 - 1 | Арука |
| 2026-10-18 | Ош Белененсеш | 3 - 3 | Арука |
| 2026-10-11 | Арука | 1 - 0 | Ещрела |
| 2026-09-19 | Сп. Лисабон | 2 - 2 | Арука |
| 2026-09-13 | Арука | 1 - 2 | Санта Клара |
| 2026-09-07 | Ещорил | 0 - 0 | Арука |
| 2026-08-29 | Арука | 2 - 1 | Маритимо |
| 2026-08-23 | Порто | 2 - 0 | Арука |
| 2026-08-16 | Арука | 4 - 0 | Морейренсе |
| 2026-08-08 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | Арука |
| 2026-07-25 | Санта Клара | 3 - 0 | Арука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Примейра Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 10 | +21 | 30 |
| 2 | Бенфика | 10 | +19 | 25 |
| 3 | Сп. Лисабон | 10 | +12 | 21 |
| 4 | Санта Клара | 10 | +9 | 21 |
| 5 | Арука | 10 | +6 | 20 |
| 6 | Академико Висеу | 10 | +3 | 20 |
| 7 | Жил Висенте | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Брага | 10 | +1 | 14 |
| 9 | Морейренсе | 10 | -4 | 14 |
| 10 | Алверка | 10 | -1 | 11 |
| 11 | Фамаликао | 10 | 0 | 10 |
| 12 | Ещрела | 10 | -4 | 10 |
| 13 | Вит. Гимараеш | 10 | 0 | 9 |
| 14 | Маритимо | 10 | -12 | 8 |
| 15 | Насионал Пор | 10 | -9 | 7 |
| 16 | Рио Аве | 10 | -14 | 7 |
| 17 | Каса Пиа | 10 | -14 | 7 |
| 18 | Ещорил | 10 | -14 | 2 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Фамаликао | |
| Арука | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фамаликао | Арука |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 2 - 0 | |
| 2 | Бенфика | ||
| 3 | Сп. Лисабон | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Санта Клара | ||
| 5 | Арука | - | |
| 6 | Академико Висеу | ||
| 7 | Жил Висенте | 0 - 0 | |
| 8 | Брага | ||
| 9 | Морейренсе | ||
| 10 | Алверка | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 11 | Фамаликао | - | |
| 12 | Ещрела | ||
| 13 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | |
| 14 | Маритимо | 1 - 2 | |
| 15 | Насионал Пор | ||
| 16 | Рио Аве | ||
| 17 | Каса Пиа | ||
| 18 | Ещорил | 0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Фамаликао | Арука | |
| Победи | 2 | 6 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 14 | 13 |
| Получени Голове | 14 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.40 | 1.30 |
| Средно Получени | 1.40 | 0.70 |
| Мачове Вкарал | 70% | 80% |
| Мачове Получил | 70% | 40% |
| Гол/Гол | 50% | 30% |
| Над 1.5 | 80% | 50% |
| Над 2.5 | 60% | 40% |
| Над 3.5 | 40% | 20% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 3 | 4 |
| Получени Голове | 7 | 4 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 0.80 |
| Средно Получени | 1.75 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 75% | 60% |
| Мачове Получил | 75% | 40% |
| Гол/Гол | 75% | 20% |
| Над 1.5 | 75% | 40% |
| Над 2.5 | 50% | 20% |
| Над 3.5 | 25% | 20% |
Обща Статистика за Примейра Лига
| Мачове (90) | |
| Победа за Домакина | 40% |
| Равен | 21% |
| Победа за Госта | 39% |
| Изиграни Мачове | 29% |
| Голове (241) | |
| Средно Голове в Мач | 2.68 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.29 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.39 |
| Домакинът Отбелязал в | 71% |
| Гостът Отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 33% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Фамаликао следващи 6 мача
| 2026-11-30 | Бенфика | - | Фамаликао |
| 2026-12-06 | Фамаликао | - | Академико Висеу |
| 2026-12-13 | Морейренсе | - | Фамаликао |
| 2026-12-20 | Фамаликао | - | Порто |
| 2026-12-27 | Каса Пиа | - | Фамаликао |
| 2027-01-10 | Фамаликао | - | Вит. Гимараеш |
Арука следващи 6 мача
| 2026-11-28 | Арука | - | Рио Аве |
| 2026-12-06 | Брага | - | Арука |
| 2026-12-13 | Академико Висеу | - | Арука |
| 2026-12-20 | Арука | - | Каса Пиа |
| 2026-12-27 | Жил Висенте | - | Арука |
| 2027-01-10 | Арука | - | Бенфика |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра