Премиършип - Шотландия
четвъртък, 03.09.2026 - 21:45
Хибърниън
Хартс
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Единбург |
| Гост: | Единбург |
| Стадион | |
| Стадион: | Ийстър Роуд |
| Капацитет: | 20 421 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 21:45 (19:45 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.50 | 2.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.29 | 1.50 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2026-04-26 | Хибърниън | 1 - 2 | Хартс |
| 2026-02-10 | Хартс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2025-12-27 | Хибърниън | 3 - 2 | Хартс |
| 2025-10-04 | Хартс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2025-03-02 | Хибърниън | 2 - 1 | Хартс |
| 2024-12-26 | Хартс | 1 - 2 | Хибърниън |
| 2024-10-27 | Хибърниън | 1 - 1 | Хартс |
| 2024-02-28 | Хартс | 1 - 1 | Хибърниън |
| 2023-12-27 | Хибърниън | 0 - 1 | Хартс |
| 2023-10-07 | Хартс | 2 - 2 | Хибърниън |
| 2023-05-27 | Хартс | 1 - 1 | Хибърниън |
| 2023-04-15 | Хибърниън | 1 - 0 | Хартс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Хибърниън последни 12 мача
| 2026-08-30 | Дънди | 1 - 2 | Хибърниън |
| 2026-08-27 | Хибърниън | 2 - 3 | Гент |
| 2026-08-20 | Гент | 0 - 0 | Хибърниън |
| 2026-08-16 | Хибърниън | 1 - 0 | Партик Тисъл |
| 2026-08-13 | Шкендия Тетово | 0 - 0 | Хибърниън |
| 2026-08-09 | Рейнджърс | 1 - 2 | Хибърниън |
| 2026-08-06 | Хибърниън | 2 - 1 | Шкендия Тетово |
| 2026-08-02 | Хибърниън | 1 - 2 | Мъдъруел |
| 2026-07-30 | Хибърниън | 4 - 1 | Малишева |
| 2026-07-23 | Малишева | 2 - 0 | Хибърниън |
| 2026-07-18 | Хибърниън | 2 - 1 | Брьонбю |
| 2026-06-30 | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Хибърниън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 17% |
Хартс последни 12 мача
| 2026-08-29 | Хартс | 2 - 1 | Сейнт Джонстън |
| 2026-08-26 | Рапид Виена | 1 - 1 | Хартс |
| 2026-08-20 | Хартс | 2 - 2 | Рапид Виена |
| 2026-08-16 | Хартс | 6 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2026-08-13 | Хартс | 1 - 1 | Бенфика |
| 2026-08-09 | Хартс | 4 - 0 | Дънди Юн. |
| 2026-08-06 | Бенфика | 6 - 1 | Хартс |
| 2026-08-01 | Абърдийн | 2 - 1 | Хартс |
| 2026-07-28 | Хартс | 0 - 2 | Щурм Грац |
| 2026-07-21 | Щурм Грац | 4 - 0 | Хартс |
| 2026-07-17 | Хартс | 2 - 1 | Райо Валекано |
| 2026-07-10 | Ливингстън | 2 - 1 | Хартс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 75% | 42% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Сейнт Мирън | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Мъдъруел | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Дънди | 5 | +2 | 7 |
| 5 | Рейнджърс | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Хартс | 3 | +4 | 6 |
| 7 | Хибърниън | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Сейнт Джонстън | 4 | -1 | 4 |
| 9 | Дънди Юн. | 5 | -5 | 4 |
| 10 | Абърдийн | 4 | -5 | 3 |
| 11 | Фолкърк | 4 | -4 | 1 |
| 12 | Килмарнък | 4 | -10 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Хибърниън | |
| Хартс | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хибърниън | Хартс |
|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | ||
| 2 | Сейнт Мирън | ||
| 3 | Мъдъруел | 1 - 2 | |
| 4 | Дънди | ||
| 5 | Рейнджърс | ||
| 6 | Хартс | - | |
| 7 | Хибърниън | - | |
| 8 | Сейнт Джонстън | ||
| 9 | Дънди Юн. | ||
| 10 | Абърдийн | 2 - 1 | |
| 11 | Фолкърк | ||
| 12 | Килмарнък |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Хибърниън | Хартс | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 5 | 7 |
| Получени Голове | 4 | 3 |
| Средно Вкарани | 1.67 | 2.33 |
| Средно Получени | 1.33 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 67% |
| Гол/Гол | 100% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 1 | 1 |
| Получени Голове | 2 | 2 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща Статистика за Премиършип
| Мачове (24) | |
| Победа за Домакина | 42% |
| Равен | 17% |
| Победа за Госта | 42% |
| Изиграни Мачове | 12% |
| Голове (68) | |
| Средно Голове в Мач | 2.83 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.42 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.42 |
| Домакинът Отбелязал в | 75% |
| Гостът Отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 21% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хибърниън следващи 6 мача
| 2026-09-06 | Сейнт Джонстън | - | Хибърниън |
| 2026-09-12 | Рос Каунти | - | Хибърниън |
| 2026-09-15 | Хибърниън | - | Килмарнък |
| 2026-09-19 | Хибърниън | - | Абърдийн |
| 2026-10-10 | Дънди Юн. | - | Хибърниън |
| 2026-10-17 | Хибърниън | - | Фолкърк |
Хартс следващи 6 мача
| 2026-09-06 | Хартс | - | Дънди |
| 2026-09-11 | Стенхаусмюър | - | Хартс |
| 2026-09-15 | Фолкърк | - | Хартс |
| 2026-09-19 | Килмарнък | - | Хартс |
| 2026-10-10 | Хартс | - | Сейнт Мирън |
| 2026-10-15 | Хартс | - | Норшелан |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра