Юконен - Финландия
събота, 22.08.2026 - 15:00
Интер Турку II
ТПВ Тампере
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Турку |
| Гост: | Тампере |
| Разстояние: | 142.4 км |
| Начало | |
| Начало: | 15:00 (15:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 4.00 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.20 | 1.53 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 1 мача
| 2026-06-06 | ТПВ Тампере | 1 - 1 | Интер Турку II |
Интер Турку II последни 12 мача
| 2026-08-16 | Интер Турку II | 2 - 3 | КПВ |
| 2026-08-11 | Кески-Уусимаа | 1 - 0 | Интер Турку II |
| 2026-08-07 | КуПС Акатемия | 0 - 1 | Интер Турку II |
| 2026-07-31 | Интер Турку II | 1 - 1 | ВЯС Вантаа |
| 2026-07-24 | Тампере Юн. | 2 - 2 | Интер Турку II |
| 2026-07-18 | Интер Турку II | 1 - 2 | СалПа |
| 2026-07-10 | Интер Турку II | 0 - 2 | РоПС Рованиеми |
| 2026-07-04 | ОЛС Оулу | 1 - 3 | Интер Турку II |
| 2026-06-25 | ЮЯК Ювяскюля | 11 - 1 | Интер Турку II |
| 2026-06-12 | Интер Турку II | 1 - 1 | Джаз Пори |
| 2026-06-06 | ТПВ Тампере | 1 - 1 | Интер Турку II |
| 2026-05-29 | КПВ | 4 - 2 | Интер Турку II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 42% |
ТПВ Тампере последни 12 мача
| 2026-08-15 | Тампере Юн. | 1 - 1 | ТПВ Тампере |
| 2026-08-11 | ТПВ Тампере | 1 - 1 | СалПа |
| 2026-08-05 | ОЛС Оулу | 4 - 2 | ТПВ Тампере |
| 2026-08-01 | ТПВ Тампере | 6 - 3 | РоПС Рованиеми |
| 2026-07-24 | Джаз Пори | 4 - 0 | ТПВ Тампере |
| 2026-07-18 | ТПВ Тампере | 3 - 1 | КуПС Акатемия |
| 2026-07-11 | КПВ | 1 - 3 | ТПВ Тампере |
| 2026-07-05 | ТПВ Тампере | 1 - 0 | ЮЯК Ювяскюля |
| 2026-06-29 | ВЯС Вантаа | 2 - 1 | ТПВ Тампере |
| 2026-06-14 | Кески-Уусимаа | 2 - 2 | ТПВ Тампере |
| 2026-06-06 | ТПВ Тампере | 1 - 1 | Интер Турку II |
| 2026-05-29 | ТПВ Тампере | 0 - 3 | Тампере Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 50% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Юконен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тампере Юн. | 20 | +26 | 41 |
| 2 | РоПС Рованиеми | 20 | +17 | 37 |
| 3 | Кески-Уусимаа | 21 | +8 | 32 |
| 4 | ОЛС Оулу | 20 | +10 | 31 |
| 5 | ВЯС Вантаа | 20 | +9 | 30 |
| 6 | СалПа | 20 | +1 | 30 |
| 7 | ЮЯК Ювяскюля | 21 | +6 | 28 |
| 8 | Джаз Пори | 20 | +1 | 26 |
| 9 | ТПВ Тампере | 20 | -9 | 21 |
| 10 | Интер Турку II | 20 | -16 | 20 |
| 11 | КуПС Акатемия | 21 | -12 | 15 |
| 12 | КПВ | 21 | -41 | 15 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Интер Турку II | |
| ТПВ Тампере | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Интер Турку II | ТПВ Тампере |
|---|---|---|---|
| 1 | Тампере Юн. | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | РоПС Рованиеми | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Кески-Уусимаа | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | ОЛС Оулу | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 5 | ВЯС Вантаа | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | СалПа | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 7 | ЮЯК Ювяскюля | 3 - 5 | 2 - 1 |
| 8 | Джаз Пори | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 9 | ТПВ Тампере | - | |
| 10 | Интер Турку II | - | |
| 11 | КуПС Акатемия | 4 - 2 | 3 - 0 |
| 12 | КПВ | 2 - 3 | 1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Интер Турку II | ТПВ Тампере | |
| Победи | 5 | 5 |
| Равни | 5 | 6 |
| Загуби | 10 | 9 |
| Вкарани Голове | 32 | 29 |
| Получени Голове | 48 | 38 |
| Средно Вкарани | 1.60 | 1.45 |
| Средно Получени | 2.40 | 1.90 |
| Мачове Вкарал | 85% | 70% |
| Мачове Получил | 95% | 90% |
| Гол/Гол | 80% | 65% |
| Над 1.5 | 90% | 85% |
| Над 2.5 | 60% | 65% |
| Над 3.5 | 50% | 45% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 5 | 7 |
| Вкарани Голове | 15 | 12 |
| Получени Голове | 20 | 24 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 1.20 |
| Средно Получени | 2.00 | 2.40 |
| Мачове Вкарал | 80% | 70% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 80% | 70% |
| Над 1.5 | 100% | 90% |
| Над 2.5 | 50% | 80% |
| Над 3.5 | 30% | 50% |
Обща Статистика за Юконен
| Мачове (122) | |
| Победа за Домакина | 37% |
| Равен | 30% |
| Победа за Госта | 33% |
| Изиграни Мачове | 92% |
| Голове (432) | |
| Средно Голове в Мач | 3.54 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.93 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.61 |
| Домакинът Отбелязал в | 80% |
| Гостът Отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 48% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Интер Турку II следващи 6 мача
| 2026-08-29 | Джаз Пори | - | Интер Турку II |
| 2026-09-12 | ВЯС Вантаа | - | Интер Турку II |
| 2026-09-20 | Интер Турку II | - | ТПВ Тампере |
| 2026-10-07 | КуПС Акатемия | - | Интер Турку II |
| 2026-10-12 | Интер Турку II | - | Джаз Пори |
| 2026-10-18 | КПВ | - | Интер Турку II |
ТПВ Тампере следващи 6 мача
| 2026-08-29 | ТПВ Тампере | - | Кески-Уусимаа |
| 2026-09-13 | ТПВ Тампере | - | КуПС Акатемия |
| 2026-09-20 | Интер Турку II | - | ТПВ Тампере |
| 2026-09-26 | ТПВ Тампере | - | Джаз Пори |
| 2026-10-10 | ТПВ Тампере | - | КПВ |
| 2026-10-18 | ВЯС Вантаа | - | ТПВ Тампере |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра