Суперлига - Дания
събота, 01.08.2026 - 19:00
Люнгбю
Орхус
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лингби |
| Гост: | Орхус |
| Разстояние: | 148.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Лингби |
| Капацитет: | 9 000 (1 620) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 19:00 (18:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.36 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2024-11-03 | Орхус | 2 - 1 | Люнгбю |
| 2024-09-22 | Люнгбю | 0 - 0 | Орхус |
| 2023-10-22 | Люнгбю | 0 - 2 | Орхус |
| 2023-08-27 | Орхус | 1 - 0 | Люнгбю |
| 2022-10-30 | Люнгбю | 0 - 1 | Орхус |
| 2022-08-15 | Орхус | 1 - 0 | Люнгбю |
| 2021-02-07 | Орхус | 1 - 0 | Люнгбю |
| 2020-11-08 | Люнгбю | 1 - 2 | Орхус |
| 2019-12-08 | Орхус | 1 - 1 | Люнгбю |
| 2019-08-05 | Люнгбю | 2 - 1 | Орхус |
| 2018-02-24 | Люнгбю | 0 - 0 | Орхус |
| 2017-10-16 | Орхус | 0 - 2 | Люнгбю |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 6 | 3 | 0 | |
| 17% | 25% | 58% | 50% | 25% | 0% |
Люнгбю последни 12 мача
| 2026-07-26 | Копенхаген | 3 - 2 | Люнгбю |
| 2026-07-18 | Хилерод | 0 - 1 | Люнгбю |
| 2026-07-10 | Йостерс | 0 - 3 | Люнгбю |
| 2026-07-04 | Люнгбю | 6 - 3 | Б.93 |
| 2026-05-31 | Есбер | 2 - 1 | Люнгбю |
| 2026-05-25 | Люнгбю | 0 - 2 | Хорсенс |
| 2026-05-15 | Колдинг | 1 - 3 | Люнгбю |
| 2026-05-09 | Хвидовре | 0 - 2 | Люнгбю |
| 2026-05-03 | Люнгбю | 1 - 2 | Хилерод |
| 2026-04-24 | Люнгбю | 5 - 0 | Есбер |
| 2026-04-21 | Хилерод | 1 - 3 | Люнгбю |
| 2026-04-18 | Люнгбю | 2 - 1 | Хвидовре |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 67% | 0% | 33% | 92% | 75% | 42% |
Орхус последни 12 мача
| 2026-07-29 | Лех Познан | 0 - 3 | Орхус |
| 2026-07-25 | Орхус | 1 - 1 | Брьонбю |
| 2026-07-21 | Орхус | 1 - 4 | Лех Познан |
| 2026-07-15 | Орхус | 2 - 0 | Хорсенс |
| 2026-07-11 | Ст. Жилоаз | 2 - 1 | Орхус |
| 2026-07-05 | Орхус | 4 - 0 | Мъдъруел |
| 2026-06-27 | Орхус | 1 - 1 | Вибор |
| 2026-05-17 | Орхус | 6 - 2 | Вибор |
| 2026-05-10 | Брьонбю | 0 - 2 | Орхус |
| 2026-05-03 | Орхус | 2 - 1 | Сьонерюск |
| 2026-04-26 | Орхус | 0 - 0 | Митюлан |
| 2026-04-23 | Норшелан | 1 - 1 | Орхус |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 50% | 25% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Митюлан | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Копенхаген | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Вибор | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Брьонбю | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Норшелан | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Орхус | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Рандерс | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Силкеборг | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Хорсенс | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Люнгбю | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Сьонерюск | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Оденсе | 1 | -1 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Люнгбю | |
| Орхус | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Люнгбю | Орхус | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 2 | 1 |
| Получени Голове | 3 | 1 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 3.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 0 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 0% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 0% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща Статистика за Суперлига
| Мачове (6) | |
| Победа за Домакина | 33% |
| Равен | 50% |
| Победа за Госта | 17% |
| Изиграни Мачове | 5% |
| Голове (17) | |
| Средно Голове в Мач | 2.83 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.50 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.33 |
| Домакинът Отбелязал в | 100% |
| Гостът Отбелязал в | 83% |
| Гол/Гол | 83% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 33% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Люнгбю следващи 6 мача
| 2026-08-09 | Рандерс | - | Люнгбю |
| 2026-08-16 | Люнгбю | - | Митюлан |
| 2026-08-23 | Хорсенс | - | Люнгбю |
| 2026-08-30 | Люнгбю | - | Оденсе |
| 2026-09-04 | Вибор | - | Люнгбю |
| 2026-09-13 | Люнгбю | - | Сьонерюск |
Орхус следващи 6 мача
| 2026-08-05 | Орхус | - | Сабах |
| 2026-08-11 | Сабах | - | Орхус |
| 2026-08-14 | Вибор | - | Орхус |
| 2026-08-20 | Бенфика | - | Орхус |
| 2026-08-23 | Орхус | - | Оденсе |
| 2026-08-27 | Орхус | - | Бенфика |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра