Лига 1 - Франция
неделя, 06.09.2026 - 21:45
Марсилия
Париж ФК
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Марсилия |
| Гост: | Париж |
| Разстояние: | 660.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Велодром |
| Капацитет: | 67 394 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Бруно Женезио (Фра) |
| Гост: | Лиъм Росиниър (Анг) |
| Начало | |
| Начало: | 21:45 (20:45 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.80 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.25 | 1.91 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 06.09.2026 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 2 мача
| 2026-01-31 | Париж ФК | 2 - 2 | Марсилия |
| 2025-08-23 | Марсилия | 5 - 2 | Париж ФК |
Марсилия последни 12 мача
| 2026-08-30 | Монако | 2 - 0 | Марсилия |
| 2026-08-21 | Марсилия | 4 - 0 | Страсбург |
| 2026-08-14 | Марсилия | 1 - 2 | Атлетико Мадрид |
| 2026-08-09 | Марсилия | 3 - 1 | Атлетик Билбао |
| 2026-08-05 | Марсилия | 3 - 0 | Ал Шахания |
| 2026-07-30 | Марсилия | 2 - 1 | Ним |
| 2026-07-25 | Марсилия | 0 - 3 | Ница |
| 2026-05-17 | Марсилия | 3 - 1 | Рен |
| 2026-05-10 | Льо Авър | 0 - 1 | Марсилия |
| 2026-05-02 | Нант | 3 - 0 | Марсилия |
| 2026-04-26 | Марсилия | 1 - 1 | Ница |
| 2026-04-18 | Лориен | 2 - 0 | Марсилия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 25% |
Париж ФК последни 12 мача
| 2026-08-30 | Париж ФК | 3 - 0 | Ница |
| 2026-08-22 | Троа | 0 - 0 | Париж ФК |
| 2026-08-15 | Анже | 3 - 2 | Париж ФК |
| 2026-08-08 | Майнц 05 | 4 - 0 | Париж ФК |
| 2026-08-01 | Щутгарт | 2 - 2 | Париж ФК |
| 2026-07-24 | Комо | 2 - 2 | Париж ФК |
| 2026-07-18 | Париж ФК | 1 - 0 | Реймс |
| 2026-05-17 | Париж ФК | 2 - 1 | ПСЖ |
| 2026-05-10 | Рен | 2 - 1 | Париж ФК |
| 2026-05-03 | Париж ФК | 4 - 0 | Брест |
| 2026-04-26 | Париж ФК | 0 - 1 | Лил |
| 2026-04-19 | Метц | 1 - 3 | Париж ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Лион | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Лил | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Брест | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Париж ФК | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Рен | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Троа | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Лориен | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Марсилия | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Ланс | 3 | +1 | 3 |
| 11 | Анже | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Страсбург | 2 | -3 | 3 |
| 13 | Льо Ман | 3 | -1 | 2 |
| 13 | ПСЖ | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Ница | 3 | -3 | 2 |
| 16 | Льо Авър | 3 | -2 | 1 |
| 17 | Тулуза | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Оксер | 3 | -7 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Марсилия | |
| Париж ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Марсилия | Париж ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Монако | ||
| 2 | Лион | ||
| 3 | Лил | ||
| 4 | Брест | ||
| 5 | Париж ФК | - | |
| 6 | Рен | ||
| 7 | Троа | 0 - 0 | |
| 8 | Лориен | ||
| 9 | Марсилия | - | |
| 10 | Ланс | ||
| 11 | Анже | ||
| 12 | Страсбург | 4 - 0 | |
| 13 | Льо Ман | ||
| 13 | ПСЖ | ||
| 15 | Ница | ||
| 16 | Льо Авър | ||
| 17 | Тулуза | ||
| 18 | Оксер |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Марсилия | Париж ФК | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 4 | 3 |
| Получени Голове | 2 | 0 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.50 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 50% |
| Мачове Получил | 50% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 4 | 0 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 4.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 0% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 0% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
Обща Статистика за Лига 1
| Мачове (24) | |
| Победа за Домакина | 29% |
| Равен | 33% |
| Победа за Госта | 38% |
| Изиграни Мачове | 8% |
| Голове (68) | |
| Средно Голове в Мач | 2.83 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.50 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.33 |
| Домакинът Отбелязал в | 71% |
| Гостът Отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 38% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Марсилия следващи 6 мача
| 2026-09-11 | Рен | - | Марсилия |
| 2026-09-17 | Бешикташ | - | Марсилия |
| 2026-09-20 | Марсилия | - | ПСЖ |
| 2026-10-11 | Троа | - | Марсилия |
| 2026-10-15 | Марсилия | - | Олимпиакос |
| 2026-10-18 | Анже | - | Марсилия |
Париж ФК следващи 6 мача
| 2026-09-12 | Париж ФК | - | Лион |
| 2026-09-19 | Париж ФК | - | Страсбург |
| 2026-10-10 | Лориен | - | Париж ФК |
| 2026-10-18 | Париж ФК | - | Рен |
| 2026-10-24 | Ланс | - | Париж ФК |
| 2026-11-01 | Париж ФК | - | Монако |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра