Плейофи - Чехия
неделя, 04.06.2023 - 18:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Краен победител Злин
с общ резултат 0 - 1
Първа среща
Злин1 - 0Вишков
Инфо |
Град |
Домакин: |
Вишков |
Гост: |
Злин |
Разстояние: |
49.1 км |
Начало |
Начало: |
18:00 (17:00 местно време) |
Директни последни 3 мача
2023-06-01 |
Злин
|
1 - 0 |
Вишков
|
2022-11-17 |
Злин
|
0 - 1 |
Вишков
|
2021-10-07 |
Вишков
|
1 - 1 |
Злин
|
Вишков последни 12 мача
2023-06-01 |
Злин
|
1 - 0 |
Вишков
|
2023-05-28 |
Хрудим
|
0 - 0 |
Вишков
|
2023-05-24 |
Вишков
|
2 - 1 |
Височина Ихлава
|
2023-05-20 |
Вишков
|
2 - 0 |
С. Оломоуц II
|
2023-05-13 |
Влашим
|
0 - 1 |
Вишков
|
2023-05-05 |
Вишков
|
2 - 2 |
Прибрам
|
2023-04-30 |
Варнсдорф
|
1 - 3 |
Вишков
|
2023-04-22 |
Вишков
|
2 - 2 |
Славия Прага II
|
2023-04-19 |
Простейов
|
1 - 0 |
Вишков
|
2023-04-15 |
Вишков
|
2 - 1 |
Тринец
|
2023-04-07 |
Карвина
|
2 - 0 |
Вишков
|
2023-04-01 |
Вишков
|
0 - 1 |
Дукла Прага
|
П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
5 |
3 |
4 |
|
7 |
5 |
3 |
42% |
25% |
33% |
|
58% |
42% |
25% |
Злин последни 12 мача
2023-06-01 |
Злин
|
1 - 0 |
Вишков
|
2023-05-28 |
Бърно
|
0 - 0 |
Злин
|
2023-05-24 |
Злин
|
2 - 1 |
Баник Острава
|
2023-05-21 |
Пардубице
|
1 - 2 |
Злин
|
2023-05-14 |
Теплице
|
2 - 1 |
Злин
|
2023-05-06 |
Злин
|
1 - 1 |
Яблонец
|
2023-04-30 |
Млада Болеслав
|
1 - 1 |
Злин
|
2023-04-26 |
Злин
|
4 - 1 |
Бохемианс 1905
|
2023-04-23 |
Виктория Пилзен
|
4 - 0 |
Злин
|
2023-04-15 |
Злин
|
0 - 1 |
Сигма Оломоуц
|
2023-04-08 |
Слован Либерец
|
2 - 1 |
Злин
|
2023-04-01 |
Злин
|
5 - 1 |
Чешке Будьовице
|
П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
5 |
3 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
42% |
25% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Класиране Втора Лига
№ |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
1 |
Карвина |
30 |
17 |
5 |
8 |
58 |
37 |
+21 |
56 |
2 |
Вишков |
30 |
14 |
10 |
6 |
45 |
29 |
+16 |
52 |
3 |
Прибрам |
30 |
14 |
9 |
7 |
48 |
32 |
+16 |
51 |
4 |
Дукла Прага |
30 |
14 |
5 |
11 |
51 |
45 |
+6 |
47 |
5 |
Лисен |
30 |
13 |
7 |
10 |
38 |
27 |
+11 |
46 |
6 |
Варнсдорф |
30 |
12 |
7 |
11 |
54 |
46 |
+8 |
43 |
7 |
Таборско |
30 |
11 |
9 |
10 |
39 |
43 |
-4 |
42 |
8 |
С. Оломоуц II |
30 |
10 |
9 |
11 |
41 |
46 |
-5 |
39 |
9 |
Спарта Прага II |
30 |
11 |
6 |
13 |
32 |
39 |
-7 |
39 |
10 |
Хрудим |
30 |
8 |
15 |
7 |
32 |
32 |
0 |
39 |
11 |
Влашим |
30 |
11 |
5 |
14 |
54 |
49 |
+5 |
38 |
12 |
Простейов |
30 |
9 |
9 |
12 |
39 |
57 |
-18 |
36 |
13 |
Опава |
30 |
8 |
10 |
12 |
26 |
29 |
-3 |
34 |
14 |
Височина Ихлава |
30 |
9 |
7 |
14 |
37 |
51 |
-14 |
34 |
15 |
Славия Прага II |
30 |
8 |
8 |
14 |
42 |
56 |
-14 |
32 |
16 |
Тринец |
30 |
6 |
9 |
15 |
30 |
48 |
-18 |
27 |
Класиране Първа Лига
№ |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
1 |
Спарта Прага |
30 |
20 |
8 |
2 |
70 |
29 |
+41 |
68 |
2 |
Славия Прага |
30 |
20 |
6 |
4 |
81 |
25 |
+56 |
66 |
3 |
Виктория Пилзен |
30 |
17 |
6 |
7 |
55 |
29 |
+26 |
57 |
4 |
Бохемианс 1905 |
30 |
14 |
6 |
10 |
53 |
49 |
+4 |
48 |
5 |
Словачко |
30 |
13 |
7 |
10 |
36 |
38 |
-2 |
46 |
6 |
Сигма Оломоуц |
30 |
10 |
11 |
9 |
45 |
40 |
+5 |
41 |
7 |
Слован Либерец |
30 |
10 |
8 |
12 |
39 |
43 |
-4 |
38 |
8 |
Храдец Кралове |
30 |
11 |
5 |
14 |
34 |
40 |
-6 |
38 |
9 |
Млада Болеслав |
30 |
9 |
10 |
11 |
39 |
42 |
-3 |
37 |
10 |
Чешке Будьовице |
30 |
10 |
5 |
15 |
35 |
54 |
-19 |
35 |
11 |
Яблонец |
30 |
9 |
8 |
13 |
46 |
57 |
-11 |
35 |
12 |
Баник Острава |
30 |
9 |
8 |
13 |
43 |
42 |
+1 |
35 |
13 |
Теплице |
30 |
8 |
8 |
14 |
38 |
63 |
-25 |
32 |
14 |
Бърно |
30 |
8 |
7 |
15 |
40 |
56 |
-16 |
31 |
15 |
Пардубице |
30 |
8 |
4 |
18 |
29 |
58 |
-29 |
28 |
16 |
Злин |
30 |
5 |
11 |
14 |
37 |
55 |
-18 |
26 |
Вишков следващи 6 мача
2023-06-28 |
Храдец Кралове
|
- |
Вишков
|
2023-07-01 |
Спартак Миява
|
- |
Вишков
|
2023-07-08 |
С. Оломоуц II
|
- |
Вишков
|
2023-07-12 |
Бланско
|
- |
Вишков
|
2023-07-15 |
Вишков
|
- |
Скалица
|
2023-07-22 |
Вишков
|
- |
Прибрам
|
Злин следващи 6 мача
2023-06-24 |
Злин
|
- |
Тринец
|
2023-06-28 |
Злин
|
- |
Жилина
|
2023-07-01 |
Злин
|
- |
Опава
|
2023-07-08 |
Злин
|
- |
Простейов
|
2023-07-22 |
Карвина
|
- |
Злин
|
2023-07-29 |
Злин
|
- |
Спарта Прага
|