Примера - Уругвай
неделя, 23.08.2026 - 21:00
Монтевидео Сити
Монтевидео Уонд
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтевидео |
| Гост: | Монтевидео |
| Начало | |
| Начало: | 21:00 (15:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.80 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2026-08-01 | Монтевидео Сити | 0 - 2 | Монтевидео Уонд |
| 2026-02-22 | Монтевидео Уонд | 0 - 4 | Монтевидео Сити |
| 2025-10-12 | Монтевидео Сити | 2 - 2 | Монтевидео Уонд |
| 2025-04-12 | Монтевидео Уонд | 0 - 0 | Монтевидео Сити |
| 2023-09-02 | Монтевидео Уонд | 2 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2023-07-17 | Монтевидео Уонд | 1 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2023-02-21 | Монтевидео Сити | 0 - 1 | Монтевидео Уонд |
| 2022-10-09 | Монтевидео Сити | 1 - 0 | Монтевидео Уонд |
| 2022-06-28 | Монтевидео Уонд | 1 - 0 | Монтевидео Сити |
| 2022-05-15 | Монтевидео Уонд | 1 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2021-10-09 | Монтевидео Уонд | 0 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2021-06-11 | Монтевидео Сити | 2 - 1 | Монтевидео Уонд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 17% |
Монтевидео Сити последни 12 мача
| 2026-08-20 | Монтевидео Сити | 2 - 1 | КА Тигре |
| 2026-08-15 | Хувентуд де ЛП | 0 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2026-08-13 | КА Тигре | 0 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2026-08-01 | Монтевидео Сити | 0 - 2 | Монтевидео Уонд |
| 2026-07-25 | Монтевидео Сити | 1 - 0 | Данубио |
| 2026-07-11 | Хувентуд де ЛП | 1 - 3 | Монтевидео Сити |
| 2026-07-04 | Баия | 4 - 1 | Монтевидео Сити |
| 2026-06-06 | Монтевидео Сити | 2 - 4 | Деп. Малдонадо |
| 2026-05-31 | Албиън Монт. | 1 - 2 | Монтевидео Сити |
| 2026-05-27 | Гремио | 2 - 2 | Монтевидео Сити |
| 2026-05-23 | Прогресо Монт. | 1 - 2 | Монтевидео Сити |
| 2026-05-20 | Монтевидео Сити | 4 - 1 | Деп. Риестра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Монтевидео Уонд последни 12 мача
| 2026-08-16 | Монтевидео Уонд | 1 - 1 | Серо Ларго |
| 2026-08-09 | Дефенсор Сп. | 0 - 1 | Монтевидео Уонд |
| 2026-08-06 | Пенярол | 5 - 1 | Монтевидео Уонд |
| 2026-08-01 | Монтевидео Сити | 0 - 2 | Монтевидео Уонд |
| 2026-07-18 | Насионал Уру | 1 - 2 | Монтевидео Уонд |
| 2026-07-12 | Монтевидео Уонд | 2 - 0 | Прогресо Монт. |
| 2026-06-06 | Монтевидео Уонд | 0 - 0 | Данубио |
| 2026-05-31 | Хувентуд де ЛП | 2 - 5 | Монтевидео Уонд |
| 2026-05-24 | Монтевидео Уонд | 1 - 1 | Деп. Малдонадо |
| 2026-05-18 | Албиън Монт. | 0 - 0 | Монтевидео Уонд |
| 2026-05-09 | Монтевидео Уонд | 1 - 0 | Ливърпул Уру |
| 2026-05-02 | Хувентуд де ЛП | 2 - 1 | Монтевидео Уонд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 17% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливърпул Уру | 3 | +9 | 9 |
| 2 | Бостън Ривър | 3 | +2 | 7 |
| 3 | КА Серо | 3 | -2 | 6 |
| 4 | Деп. Малдонадо | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Расинг Клуб Уру | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Монтевидео Уонд | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Хувентуд де ЛП | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Монтевидео Сити | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Серо Ларго | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Сентрал Есп. | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Пенярол | 1 | +1 | 2 |
| 12 | Данубио | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Дефенсор Сп. | 3 | -5 | 1 |
| 14 | Албиън Монт. | 3 | -3 | 0 |
| 15 | Насионал Уру | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Прогресо Монт. | 2 | -3 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Монтевидео Сити | |
| Монтевидео Уонд | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтевидео Сити | Монтевидео Уонд |
|---|---|---|---|
| 1 | Ливърпул Уру | ||
| 2 | Бостън Ривър | ||
| 3 | КА Серо | ||
| 4 | Деп. Малдонадо | ||
| 4 | Расинг Клуб Уру | ||
| 6 | Монтевидео Уонд | - | |
| 7 | Хувентуд де ЛП | ||
| 8 | Монтевидео Сити | - | |
| 9 | Серо Ларго | ||
| 10 | Сентрал Есп. | ||
| 11 | Пенярол | ||
| 12 | Данубио | ||
| 13 | Дефенсор Сп. | 0 - 1 | |
| 14 | Албиън Монт. | ||
| 15 | Насионал Уру | ||
| 16 | Прогресо Монт. |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Монтевидео Сити | Монтевидео Уонд | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 1 | 2 |
| Получени Голове | 0 | 1 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 0% | 50% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 0% | 50% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 1 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 100% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 0% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща Статистика за Примера
| Мачове (19) | |
| Победа за Домакина | 32% |
| Равен | 26% |
| Победа за Госта | 42% |
| Изиграни Мачове | 16% |
| Голове (42) | |
| Средно Голове в Мач | 2.21 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.05 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.16 |
| Домакинът Отбелязал в | 63% |
| Гостът Отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 37% |
| Над 3.5 | 21% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Монтевидео Сити следващи 6 мача
| 2026-08-27 | Пенярол | - | Монтевидео Сити |
| 2026-08-29 | Дефенсор Сп. | - | Монтевидео Сити |
| 2026-09-02 | Монтевидео Сити | - | Данубио |
| 2026-09-05 | Монтевидео Сити | - | Серо Ларго |
| 2026-09-11 | Сиенсиано | - | Монтевидео Сити |
| 2026-09-15 | Монтевидео Сити | - | Ливърпул Уру |
Монтевидео Уонд следващи 6 мача
| 2026-08-29 | Монтевидео Уонд | - | Сентрал Есп. |
| 2026-09-02 | Монтевидео Уонд | - | КА Серо |
| 2026-09-06 | Деп. Малдонадо | - | Монтевидео Уонд |
| 2026-09-10 | Деп. Малдонадо | - | Монтевидео Уонд |
| 2026-09-12 | Монтевидео Уонд | - | Насионал Уру |
| 2026-09-20 | Данубио | - | Монтевидео Уонд |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра