Чалънджър Лига - Белгия
събота, 29.08.2026 - 17:00
Андерлехт II
Беершот ФА
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Андерлехт |
| Гост: | Антверпен |
| Разстояние: | 43.3 км |
| Начало | |
| Начало: | 17:00 (16:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 4.00 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.20 | 1.14 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.08.2026 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 8 мача
| 2026-03-10 | Беершот ФА | 4 - 2 | Андерлехт II |
| 2025-09-12 | Андерлехт II | 0 - 2 | Беершот ФА |
| 2024-01-12 | Беершот ФА | 1 - 1 | Андерлехт II |
| 2023-08-11 | Андерлехт II | 1 - 3 | Беершот ФА |
| 2023-05-05 | Андерлехт II | 0 - 2 | Беершот ФА |
| 2023-02-26 | Беершот ФА | 0 - 0 | Андерлехт II |
| 2022-11-26 | Андерлехт II | 1 - 2 | Беершот ФА |
| 2022-10-29 | Беершот ФА | 1 - 2 | Андерлехт II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 12% | 25% | 62% | 88% | 50% | 25% |
Андерлехт II последни 12 мача
| 2026-08-21 | Андерлехт II | 0 - 1 | Виртон |
| 2026-08-15 | Патро Ейсден | 2 - 1 | Андерлехт II |
| 2026-08-01 | Дордрехт | 0 - 2 | Андерлехт II |
| 2026-04-17 | Андерлехт II | 5 - 0 | ОК Шарльороа |
| 2026-04-11 | РВДМ Брюксел | 2 - 1 | Андерлехт II |
| 2026-04-04 | Андерлехт II | 0 - 5 | СК Беверен |
| 2026-03-21 | Локерен | 4 - 2 | Андерлехт II |
| 2026-03-13 | Андерлехт II | 0 - 1 | Юпен |
| 2026-03-10 | Беершот ФА | 4 - 2 | Андерлехт II |
| 2026-03-07 | Андерлехт II | 0 - 0 | Патро Ейсден |
| 2026-02-28 | Брюж II | 0 - 5 | Андерлехт II |
| 2026-02-20 | Андерлехт II | 2 - 1 | Генк II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 42% |
Беершот ФА последни 12 мача
| 2026-08-22 | Дендер | 2 - 0 | Беершот ФА |
| 2026-08-16 | Беершот ФА | 4 - 0 | Гент II |
| 2026-08-01 | Беершот ФА | 2 - 2 | Зьолте Варегем |
| 2026-07-22 | Дуисбург | 2 - 4 | Беершот ФА |
| 2026-05-09 | Беершот ФА | 1 - 3 | Ломел |
| 2026-05-02 | Ломел | 3 - 1 | Беершот ФА |
| 2026-04-27 | Беершот ФА | 2 - 2 | Патро Ейсден |
| 2026-04-23 | Патро Ейсден | 1 - 1 | Беершот ФА |
| 2026-04-17 | Беершот ФА | 2 - 1 | Ломел |
| 2026-04-10 | Юпен | 3 - 3 | Беершот ФА |
| 2026-03-20 | Патро Ейсден | 0 - 4 | Беершот ФА |
| 2026-03-14 | РФК Лиеж | 0 - 1 | Беершот ФА |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 8 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 67% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Чалънджър Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виртон | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Локерен | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Спортинг Хаселт | 3 | 0 | 6 |
| 4 | Юпен | 2 | +2 | 3 |
| 5 | Беершот ФА | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Брюж II | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Дендер | 2 | +1 | 3 |
| 8 | РФК Лиеж | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Патро Ейсден | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Франк Боран | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Генк II | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Гент II | 2 | -2 | 3 |
| 12 | К Лиерс СК | 2 | -2 | 3 |
| 14 | Андерлехт II | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Серен | 2 | -3 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Андерлехт II | |
| Беершот ФА | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Андерлехт II | Беершот ФА |
|---|---|---|---|
| 1 | Виртон | 0 - 1 | |
| 2 | Локерен | ||
| 3 | Спортинг Хаселт | ||
| 4 | Юпен | ||
| 5 | Беершот ФА | - | |
| 6 | Брюж II | ||
| 7 | Дендер | 2 - 0 | |
| 8 | РФК Лиеж | ||
| 9 | Патро Ейсден | ||
| 10 | Франк Боран | ||
| 11 | Генк II | ||
| 12 | Гент II | ||
| 12 | К Лиерс СК | ||
| 14 | Андерлехт II | - | |
| 15 | Серен |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Андерлехт II | Беершот ФА | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 1 | 4 |
| Получени Голове | 3 | 2 |
| Средно Вкарани | 0.50 | 2.00 |
| Средно Получени | 1.50 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 50% |
| Мачове Получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 0 | 0 |
| Получени Голове | 1 | 2 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 1.00 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 0% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща Статистика за Чалънджър Лига
| Мачове (16) | |
| Победа за Домакина | 56% |
| Равен | 0% |
| Победа за Госта | 44% |
| Изиграни Мачове | 8% |
| Голове (49) | |
| Средно Голове в Мач | 3.06 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.75 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.31 |
| Домакинът Отбелязал в | 75% |
| Гостът Отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 31% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Андерлехт II следващи 6 мача
| 2026-09-05 | Гент II | - | Андерлехт II |
| 2026-09-12 | Андерлехт II | - | Локерен |
| 2026-09-18 | Франк Боран | - | Андерлехт II |
| 2026-10-09 | Андерлехт II | - | Юпен |
| 2026-10-23 | Андерлехт II | - | К Лиерс СК |
| 2026-11-04 | Андерлехт II | - | К Лиерс СК |
Беершот ФА следващи 6 мача
| 2026-09-04 | Беершот ФА | - | Патро Ейсден |
| 2026-09-11 | Беершот ФА | - | К Лиерс СК |
| 2026-09-19 | Спортинг Хаселт | - | Беершот ФА |
| 2026-10-10 | Беершот ФА | - | РФК Лиеж |
| 2026-10-18 | Беершот ФА | - | Андерлехт |
| 2026-10-25 | Юпен | - | Беершот ФА |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра