Вейкауслига - Финландия
петък, 24.04.2026 - 19:00
СЯК Сейняйоки
Яро
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сейняйоки |
| Гост: | Якобстад |
| Разстояние: | 98.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ОмаСП |
| Капацитет: | 5 817 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 19:00 (19:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.25 | 2.00 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2026-03-18 | СЯК Сейняйоки | 2 - 1 | Яро |
| 2026-01-24 | СЯК Сейняйоки | 1 - 2 | Яро |
| 2025-08-18 | Яро | 0 - 4 | СЯК Сейняйоки |
| 2025-06-14 | СЯК Сейняйоки | 3 - 1 | Яро |
| 2025-03-29 | СЯК Сейняйоки | 1 - 1 | Яро |
| 2025-02-01 | Яро | 1 - 2 | СЯК Сейняйоки |
| 2019-12-20 | СЯК Сейняйоки | 1 - 0 | Яро |
| 2019-01-19 | Яро | 1 - 2 | СЯК Сейняйоки |
| 2018-12-21 | СЯК Сейняйоки | 1 - 1 | Яро |
| 2018-02-24 | Яро | 1 - 1 | СЯК Сейняйоки |
| 2017-02-04 | Яро | 2 - 1 | СЯК Сейняйоки |
| 2015-10-25 | СЯК Сейняйоки | 2 - 0 | Яро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 7 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 58% | 17% |
СЯК Сейняйоки последни 12 мача
| 2026-04-18 | ТПС Турку | 2 - 0 | СЯК Сейняйоки |
| 2026-04-10 | СЯК Сейняйоки | 3 - 0 | ИФК Мариенхам |
| 2026-04-04 | ХЯК Хелзинки | 3 - 0 | СЯК Сейняйоки |
| 2026-03-27 | СЯК Сейняйоки | 0 - 0 | Куопио ПС |
| 2026-03-21 | ХЯК Хелзинки | 1 - 0 | СЯК Сейняйоки |
| 2026-03-18 | СЯК Сейняйоки | 2 - 1 | Яро |
| 2026-03-14 | Гнистан | 1 - 3 | СЯК Сейняйоки |
| 2026-03-07 | СЯК Сейняйоки | 1 - 1 | ТПС Турку |
| 2026-02-21 | СЯК Сейняйоки | 0 - 6 | ВПС Вааса |
| 2026-02-18 | Илвес | 3 - 1 | СЯК Сейняйоки |
| 2026-02-07 | СЯК Сейняйоки | 3 - 0 | Куопио ПС |
| 2026-01-31 | Оулу | 3 - 0 | СЯК Сейняйоки |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Яро последни 12 мача
| 2026-04-18 | Яро | 1 - 1 | Куопио ПС |
| 2026-04-15 | Оулу | 1 - 2 | Яро |
| 2026-04-10 | ВПС Вааса | 0 - 0 | Яро |
| 2026-04-04 | Яро | 0 - 1 | Лахти |
| 2026-03-28 | Яро | 2 - 3 | Оулу |
| 2026-03-18 | СЯК Сейняйоки | 2 - 1 | Яро |
| 2026-03-12 | Яро | 1 - 1 | Хака |
| 2026-02-28 | Интер Турку | 2 - 1 | Яро |
| 2026-02-22 | Куопио ПС | 3 - 4 | Яро |
| 2026-02-14 | Яро | 1 - 0 | ВПС Вааса |
| 2026-02-07 | Яро | 2 - 6 | Оулу |
| 2026-01-31 | Илвес | 4 - 2 | Яро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Вейкауслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Куопио ПС | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Оулу | 4 | +5 | 9 |
| 3 | ТПС Турку | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Интер Турку | 3 | +3 | 7 |
| 5 | ХЯК Хелзинки | 3 | +5 | 6 |
| 6 | СЯК Сейняйоки | 3 | -2 | 3 |
| 7 | Лахти | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Яро | 3 | -1 | 2 |
| 9 | ВПС Вааса | 3 | -1 | 2 |
| 10 | ИФК Мариенхам | 3 | -3 | 2 |
| 11 | Илвес | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Гнистан | 3 | -8 | 0 |
Хронология на Изиграните Мачове
| СЯК Сейняйоки | |
| Яро | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | СЯК Сейняйоки | Яро |
|---|---|---|---|
| 1 | Куопио ПС | ||
| 2 | Оулу | ||
| 3 | ТПС Турку | ||
| 4 | Интер Турку | ||
| 5 | ХЯК Хелзинки | ||
| 6 | СЯК Сейняйоки | - | |
| 7 | Лахти | ||
| 8 | Яро | - | |
| 9 | ВПС Вааса | 0 - 0 | |
| 10 | ИФК Мариенхам | 3 - 0 | |
| 11 | Илвес | ||
| 12 | Гнистан |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| СЯК Сейняйоки | Яро | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 3 | 1 |
| Получени Голове | 5 | 2 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.33 |
| Средно Получени | 1.67 | 0.67 |
| Мачове Вкарал | 33% | 33% |
| Мачове Получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 0% | 33% |
| Над 1.5 | 100% | 33% |
| Над 2.5 | 67% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 0 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 0% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 0% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща Статистика за Вейкауслига
| Мачове (19) | |
| Победа за Домакина | 42% |
| Равен | 26% |
| Победа за Госта | 32% |
| Изиграни Мачове | 14% |
| Голове (46) | |
| Средно Голове в Мач | 2.42 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.21 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.21 |
| Домакинът Отбелязал в | 68% |
| Гостът Отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 21% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
СЯК Сейняйоки следващи 6 мача
| 2026-04-28 | ВПС Акатемия | - | СЯК Сейняйоки |
| 2026-05-02 | СЯК Сейняйоки | - | Илвес |
| 2026-05-08 | Куопио ПС | - | СЯК Сейняйоки |
| 2026-05-12 | СЯК Сейняйоки | - | ПЕПО |
| 2026-05-16 | СЯК Сейняйоки | - | Интер Турку |
| 2026-05-23 | СЯК Сейняйоки | - | Оулу |
Яро следващи 6 мача
| 2026-04-28 | ГБК Кокола | - | Яро |
| 2026-05-02 | Яро | - | ТПС Турку |
| 2026-05-09 | Интер Турку | - | Яро |
| 2026-05-13 | ВЯС Вантаа | - | Яро |
| 2026-05-16 | Гнистан | - | Яро |
| 2026-05-20 | Куопио ПС | - | Яро |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра