Първа Лига - Полша
събота, 05.09.2026 - 16:30
Стал Мелец
Одра Ополе
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мелец |
| Гост: | Ополе |
| Разстояние: | 250.1 км |
| Начало | |
| Начало: | 16:30 (15:30 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.53 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 05.09.2026 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 9 мача
| 2026-03-01 | Одра Ополе | 0 - 2 | Стал Мелец |
| 2025-08-21 | Стал Мелец | 2 - 1 | Одра Ополе |
| 2023-09-26 | Одра Ополе | 1 - 2 | Стал Мелец |
| 2020-07-04 | Стал Мелец | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2019-10-24 | Одра Ополе | 1 - 0 | Стал Мелец |
| 2019-04-24 | Одра Ополе | 1 - 1 | Стал Мелец |
| 2018-10-05 | Стал Мелец | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2018-04-20 | Стал Мелец | 2 - 2 | Одра Ополе |
| 2017-09-23 | Одра Ополе | 1 - 0 | Стал Мелец |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 2 | 7 | 3 | 1 | |
| 33% | 44% | 22% | 78% | 33% | 11% |
Стал Мелец последни 12 мача
| 2026-09-02 | Гурник Ленчна | 2 - 2 | Стал Мелец |
| 2026-08-29 | Погон Шедълце | 2 - 0 | Стал Мелец |
| 2026-08-23 | ЛКС Лодз | 4 - 0 | Стал Мелец |
| 2026-08-16 | Стал Мелец | 5 - 2 | Полония Битом |
| 2026-08-08 | Стал Мелец | 1 - 1 | Стал Жешув |
| 2026-08-02 | Стал Мелец | 3 - 3 | Подбескидзе |
| 2026-07-26 | Уния Скерневице | 1 - 2 | Стал Мелец |
| 2026-05-24 | Стал Мелец | 4 - 1 | Полония Битом |
| 2026-05-15 | Погон Шедълце | 1 - 3 | Стал Мелец |
| 2026-05-09 | Стал Мелец | 1 - 1 | Пуща Неполомице |
| 2026-05-02 | Медж Легница | 1 - 0 | Стал Мелец |
| 2026-04-25 | Стал Мелец | 2 - 3 | Шльонск Вроцлав |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 58% |
Одра Ополе последни 12 мача
| 2026-09-01 | Одра Ополе | 2 - 1 | Висла Краков |
| 2026-08-28 | Одра Ополе | 0 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2026-08-22 | Подбескидзе | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2026-08-15 | Одра Ополе | 3 - 1 | Варта Познан |
| 2026-08-08 | Пуща Неполомице | 3 - 1 | Одра Ополе |
| 2026-08-03 | Хробри Глогов | 0 - 1 | Одра Ополе |
| 2026-07-24 | Одра Ополе | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2026-06-28 | Одра Ополе | 2 - 3 | ЦСКА-София |
| 2026-05-24 | Одра Ополе | 1 - 2 | Полония Варшава |
| 2026-05-16 | Гурник Ленчна | 0 - 2 | Одра Ополе |
| 2026-05-11 | Одра Ополе | 3 - 1 | Погон Гр.Мазов. |
| 2026-05-03 | Рух Хожов | 2 - 0 | Одра Ополе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Погон Гр.Мазов. | 7 | +6 | 15 |
| 2 | Медж Легница | 6 | +7 | 13 |
| 3 | ЛКС Лодз | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Хробри Глогов | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Арка Гдиня | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Полония Варшава | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Термалика | 7 | 0 | 10 |
| 8 | Варта Познан | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Погон Шедълце | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Одра Ополе | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Стал Мелец | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Рух Хожов | 6 | -4 | 7 |
| 13 | Лехия Гданск | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Пуща Неполомице | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Полония Битом | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Уния Скерневице | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Подбескидзе | 6 | -2 | 5 |
| 18 | Стал Жешув | 6 | -8 | 5 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Стал Мелец | |
| Одра Ополе | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Стал Мелец | Одра Ополе |
|---|---|---|---|
| 1 | Погон Гр.Мазов. | ||
| 2 | Медж Легница | ||
| 3 | ЛКС Лодз | ||
| 4 | Хробри Глогов | 0 - 1 | |
| 5 | Арка Гдиня | ||
| 6 | Полония Варшава | ||
| 7 | Термалика | ||
| 8 | Варта Познан | ||
| 9 | Погон Шедълце | ||
| 10 | Одра Ополе | - | |
| 11 | Стал Мелец | - | |
| 12 | Рух Хожов | ||
| 13 | Лехия Гданск | ||
| 14 | Пуща Неполомице | 3 - 1 | |
| 15 | Полония Битом | 5 - 2 | |
| 16 | Уния Скерневице | ||
| 17 | Подбескидзе | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 18 | Стал Жешув | 1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Стал Мелец | Одра Ополе | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 2 | 2 |
| Вкарани Голове | 11 | 6 |
| Получени Голове | 13 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.17 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 67% | 67% |
| Мачове Получил | 100% | 67% |
| Гол/Гол | 67% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 67% | 33% |
| Над 3.5 | 50% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 9 | 3 |
| Получени Голове | 6 | 4 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 67% |
| Гол/Гол | 100% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 67% |
| Над 2.5 | 67% | 33% |
| Над 3.5 | 67% | 33% |
Обща Статистика за Първа Лига
| Мачове (56) | |
| Победа за Домакина | 41% |
| Равен | 25% |
| Победа за Госта | 34% |
| Изиграни Мачове | 18% |
| Голове (151) | |
| Средно Голове в Мач | 2.70 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.45 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.25 |
| Домакинът Отбелязал в | 77% |
| Гостът Отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 27% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Стал Мелец следващи 6 мача
| 2026-09-14 | Стал Мелец | - | Термалика |
| 2026-09-19 | Лехия Гданск | - | Стал Мелец |
| 2026-10-11 | Стал Мелец | - | Варта Познан |
| 2026-10-17 | Медж Легница | - | Стал Мелец |
| 2026-10-24 | Стал Мелец | - | Хробри Глогов |
| 2026-10-30 | Погон Гр.Мазов. | - | Стал Мелец |
Одра Ополе следващи 6 мача
| 2026-09-13 | Одра Ополе | - | Стал Жешув |
| 2026-09-19 | Термалика | - | Одра Ополе |
| 2026-10-02 | Гурник Забже | - | Одра Ополе |
| 2026-10-11 | Одра Ополе | - | Медж Легница |
| 2026-10-16 | Рух Хожов | - | Одра Ополе |
| 2026-10-25 | Одра Ополе | - | Погон Шедълце |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра