Първа Лига - Исландия
понеделник, 03.08.2026 - 17:00
Вестри
Грота
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Исафярдарбаер, но играе в Исафьордур |
| Гост: | Селтярнарнес |
| Разстояние: | 219.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Торфнесвьолур (Исафьордур) |
| Капацитет: | 2 000 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 17:00 (14:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 3.90 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.20 | 1.57 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.22 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.33 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.98 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.33 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 12 мача
| 2026-05-23 | Грота | 5 - 3 | Вестри |
| 2026-05-14 | Вестри | 0 - 4 | Грота |
| 2024-03-25 | Грота | 3 - 0 | Вестри |
| 2023-07-29 | Вестри | 3 - 0 | Грота |
| 2023-05-21 | Грота | 2 - 2 | Вестри |
| 2023-04-06 | Грота | 1 - 0 | Вестри |
| 2022-07-23 | Вестри | 3 - 1 | Грота |
| 2022-05-07 | Грота | 5 - 0 | Вестри |
| 2021-07-28 | Вестри | 4 - 3 | Грота |
| 2021-05-22 | Грота | 5 - 0 | Вестри |
| 2021-03-14 | Грота | 3 - 1 | Вестри |
| 2015-09-19 | Вестри | 2 - 1 | Грота |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 11 | 8 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 92% | 67% |
Вестри последни 12 мача
| 2026-07-30 | Вестри | 1 - 1 | РФШ Рига |
| 2026-07-23 | РФШ Рига | 4 - 1 | Вестри |
| 2026-07-20 | Коупавогюр | 6 - 2 | Вестри |
| 2026-07-16 | Вестри | 0 - 3 | Карабах |
| 2026-07-13 | Вестри | 2 - 5 | Филкир |
| 2026-07-09 | Карабах | 3 - 0 | Вестри |
| 2026-07-04 | Гриндавик | 0 - 0 | Вестри |
| 2026-06-27 | Тротур | 1 - 1 | Вестри |
| 2026-06-21 | Вестри | 2 - 0 | Афтурелдинг |
| 2026-06-17 | Вестри | 3 - 2 | Аегир |
| 2026-06-13 | Лейкнир Р. | 1 - 0 | Вестри |
| 2026-06-06 | Вестри | 5 - 1 | Волсунгур |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Грота последни 12 мача
| 2026-07-18 | Грота | 6 - 1 | Аегир |
| 2026-07-14 | Грота | 1 - 2 | Гриндавик |
| 2026-07-10 | Лейкнир Р. | 0 - 1 | Грота |
| 2026-07-03 | Грота | 2 - 1 | Коупавогюр |
| 2026-06-27 | Волсунгур | 2 - 2 | Грота |
| 2026-06-21 | Грота | 2 - 5 | Филкир |
| 2026-06-17 | ИР Рейкявик | 2 - 1 | Грота |
| 2026-06-13 | Филкир | 1 - 1 | Грота |
| 2026-05-31 | Нярдвик | 1 - 2 | Грота |
| 2026-05-27 | Тротур | 2 - 3 | Грота |
| 2026-05-23 | Грота | 5 - 3 | Вестри |
| 2026-05-18 | Грота | 1 - 3 | Афтурелдинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 10 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 83% | 50% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тротур | 16 | +20 | 33 |
| 2 | Филкир | 16 | +12 | 33 |
| 3 | Афтурелдинг | 15 | +19 | 31 |
| 4 | Коупавогюр | 16 | +9 | 28 |
| 5 | Нярдвик | 16 | +3 | 26 |
| 6 | Грота | 14 | +1 | 22 |
| 7 | Вестри | 15 | -5 | 21 |
| 8 | Лейкнир Р. | 16 | -5 | 19 |
| 9 | Гриндавик | 16 | -4 | 17 |
| 10 | ИР Рейкявик | 16 | -9 | 16 |
| 11 | Волсунгур | 16 | -17 | 11 |
| 12 | Аегир | 16 | -24 | 8 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Вестри | |
| Грота | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вестри | Грота |
|---|---|---|---|
| 1 | Тротур | 2 - 3 | |
| 2 | Филкир | 2 - 5 | |
| 3 | Афтурелдинг | 2 - 0 | |
| 4 | Коупавогюр | 4 - 3 | 4 - 1 |
| 5 | Нярдвик | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Грота | - | |
| 7 | Вестри | - | |
| 8 | Лейкнир Р. | 0 - 1 | |
| 9 | Гриндавик | 1 - 1 | |
| 10 | ИР Рейкявик | 2 - 1 | |
| 11 | Волсунгур | 5 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Аегир | 3 - 2 | 0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Вестри | Грота | |
| Победи | 6 | 7 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 6 | 6 |
| Вкарани Голове | 26 | 29 |
| Получени Голове | 31 | 28 |
| Средно Вкарани | 1.73 | 2.07 |
| Средно Получени | 2.07 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 73% | 100% |
| Мачове Получил | 80% | 86% |
| Гол/Гол | 60% | 86% |
| Над 1.5 | 80% | 86% |
| Над 2.5 | 53% | 86% |
| Над 3.5 | 40% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 4 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 2 | 2 |
| Вкарани Голове | 17 | 11 |
| Получени Голове | 15 | 11 |
| Средно Вкарани | 2.43 | 1.57 |
| Средно Получени | 2.14 | 1.57 |
| Мачове Вкарал | 86% | 100% |
| Мачове Получил | 86% | 71% |
| Гол/Гол | 71% | 71% |
| Над 1.5 | 100% | 71% |
| Над 2.5 | 71% | 71% |
| Над 3.5 | 57% | 43% |
Обща Статистика за Първа Лига
| Мачове (94) | |
| Победа за Домакина | 51% |
| Равен | 18% |
| Победа за Госта | 31% |
| Изиграни Мачове | 71% |
| Голове (334) | |
| Средно Голове в Мач | 3.55 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 2.02 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.53 |
| Домакинът Отбелязал в | 80% |
| Гостът Отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 44% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Вестри следващи 6 мача
| 2026-08-08 | Нярдвик | - | Вестри |
| 2026-08-13 | Вестри | - | ИР Рейкявик |
| 2026-08-17 | Волсунгур | - | Вестри |
| 2026-08-22 | Вестри | - | Лейкнир Р. |
| 2026-08-29 | Афтурелдинг | - | Вестри |
| 2026-09-05 | Вестри | - | Тротур |
Грота следващи 6 мача
| 2026-08-08 | Грота | - | Тротур |
| 2026-08-13 | Грота | - | Нярдвик |
| 2026-08-17 | Гриндавик | - | Грота |
| 2026-08-21 | Грота | - | ИР Рейкявик |
| 2026-08-25 | Афтурелдинг | - | Грота |
| 2026-08-28 | Филкир | - | Грота |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра