Чалънджър Лига - Белгия
събота, 12.09.2026 - 21:00
Виртон
Генк II
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Виртон |
| Гост: | Генк |
| Разстояние: | 155.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Иван Жорж |
| Капацитет: | 4 000 (1 000) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начало | |
| Начало: | 21:00 (20:00 местно време) |
| Коефициенти | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.50 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.73 |
| Под/Над | Под | Над | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
* Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 12.09.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Директни последни 4 мача
| 2023-05-12 | Виртон | 3 - 1 | Генк II |
| 2023-03-17 | Генк II | 1 - 1 | Виртон |
| 2023-02-12 | Виртон | 0 - 1 | Генк II |
| 2022-09-11 | Генк II | 0 - 1 | Виртон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 25% | 25% |
Виртон последни 12 мача
| 2026-08-30 | Виртон | 0 - 1 | Франк Боран |
| 2026-08-21 | Андерлехт II | 0 - 1 | Виртон |
| 2026-08-15 | Виртон | 3 - 0 | К Лиерс СК |
| 2026-07-25 | Пр. Ниедеркорн | 1 - 1 | Виртон |
| 2026-07-15 | РААЛ Ла Лувиер | 3 - 1 | Виртон |
| 2026-07-11 | Дюделанж | 4 - 0 | Виртон |
| 2025-09-05 | Виртон | 0 - 1 | Беершот ФА |
| 2024-08-10 | РААЛ Ла Лувиер | 2 - 1 | Виртон |
| 2024-01-14 | Суифт Хесперанж | 3 - 2 | Виртон |
| 2023-08-03 | Серен | 1 - 1 | Виртон |
| 2023-05-12 | Виртон | 3 - 1 | Генк II |
| 2023-05-05 | Стандарт Лиеж II | 1 - 1 | Виртон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Генк II последни 12 мача
| 2026-09-05 | Генк II | 3 - 0 | Спортинг Хаселт |
| 2026-08-28 | Локерен | 2 - 4 | Генк II |
| 2026-08-23 | Генк II | 2 - 3 | РФК Лиеж |
| 2026-08-15 | Юпен | 4 - 1 | Генк II |
| 2026-07-15 | Генк II | 6 - 2 | РВДМ Брюксел |
| 2026-04-17 | Генк II | 1 - 1 | Гент II |
| 2026-04-11 | Франк Боран | 2 - 2 | Генк II |
| 2026-04-03 | Генк II | 2 - 2 | Локерен |
| 2026-03-20 | ОК Шарльороа | 1 - 2 | Генк II |
| 2026-03-14 | Серен | 2 - 2 | Генк II |
| 2026-03-10 | Генк II | 0 - 0 | Брюж II |
| 2026-03-06 | Беершот ФА | 1 - 0 | Генк II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Класиране Чалънджър Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беершот ФА | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Дендер | 5 | +5 | 12 |
| 3 | Франк Боран | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Юпен | 3 | +3 | 6 |
| 5 | Виртон | 3 | +3 | 6 |
| 6 | Генк II | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Брюж II | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Локерен | 4 | -2 | 6 |
| 9 | Спортинг Хаселт | 4 | -3 | 6 |
| 10 | К Лиерс СК | 5 | -4 | 5 |
| 11 | РФК Лиеж | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Гент II | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Патро Ейсден | 4 | -3 | 3 |
| 14 | Андерлехт II | 4 | -3 | 1 |
| 15 | Серен | 4 | -5 | 1 |
Хронология на Изиграните Мачове
| Виртон | |
| Генк II | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виртон | Генк II |
|---|---|---|---|
| 1 | Беершот ФА | ||
| 2 | Дендер | ||
| 3 | Франк Боран | 0 - 1 | |
| 4 | Юпен | 4 - 1 | |
| 5 | Виртон | - | |
| 6 | Генк II | - | |
| 7 | Брюж II | ||
| 8 | Локерен | 2 - 4 | |
| 9 | Спортинг Хаселт | ||
| 10 | К Лиерс СК | 3 - 0 | |
| 11 | РФК Лиеж | ||
| 12 | Гент II | ||
| 13 | Патро Ейсден | ||
| 14 | Андерлехт II | ||
| 15 | Серен |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Виртон | Генк II | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 4 | 10 |
| Получени Голове | 1 | 9 |
| Средно Вкарани | 1.33 | 2.50 |
| Средно Получени | 0.33 | 2.25 |
| Мачове Вкарал | 67% | 100% |
| Мачове Получил | 33% | 75% |
| Гол/Гол | 0% | 75% |
| Над 1.5 | 33% | 100% |
| Над 2.5 | 33% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 75% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 3 | 5 |
| Получени Голове | 1 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 2.50 |
| Средно Получени | 0.50 | 3.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 100% |
| Мачове Получил | 50% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 100% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 100% |
Обща Статистика за Чалънджър Лига
| Мачове (30) | |
| Победа за Домакина | 47% |
| Равен | 10% |
| Победа за Госта | 43% |
| Изиграни Мачове | 14% |
| Голове (83) | |
| Средно Голове в Мач | 2.77 |
| Домакинът Отбелязал Средно | 1.60 |
| Гостът Отбелязал Средно | 1.17 |
| Домакинът Отбелязал в | 70% |
| Гостът Отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 27% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Виртон следващи 6 мача
| 2026-09-20 | Локерен | - | Виртон |
| 2026-10-10 | Виртон | - | Спортинг Хаселт |
| 2026-10-17 | Виртон | - | Генк |
| 2026-10-24 | Серен | - | Виртон |
| 2026-11-01 | Юпен | - | Виртон |
| 2026-11-07 | Виртон | - | Беершот ФА |
Генк II следващи 6 мача
| 2026-09-19 | Генк II | - | Серен |
| 2026-10-11 | Патро Ейсден | - | Генк II |
| 2026-10-24 | Генк II | - | Брюж II |
| 2026-11-01 | Дендер | - | Генк II |
| 2026-11-06 | Генк II | - | Гент II |
| 2026-11-22 | Беершот ФА | - | Генк II |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра