Сан Мартин СХ
Примера Насионал
Аржентина
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сан Хуан |
| Стадион: | Инж. Иларио Санчес |
| Капацитет: | 24 000 (19 500) |
| Размери: | 100 x 72 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
31.10
Сан Мартин СХ
5 - 1
Химнасия Хухуй
1.54
3.65
5.81
19.10
Сан Мартин СХ
1 - 1
Темперлей
1.81
3.16
4.38
04.10
Сан Мартин СХ
1 - 2
Алмагро
1.62
3.38
5.53
20.09
Сан Мартин СХ
2 - 0
КА Колегиалес
1.88
2.95
4.43
16.09
Сан Мартин СХ
0 - 0
Тристан Суарес
1.88
2.95
4.47
06.09
Сан Мартин СХ
3 - 2
Фер. Мидланд
1.95
2.95
4.10
26.08
Сан Мартин СХ
1 - 0
Нуева Чикаго
1.65
3.27
5.84
22.08
Сан Мартин СХ
3 - 1
Химнасия и Тиро
2.25
2.82
3.38
01.08
Сан Мартин СХ
1 - 1
Атл. Рафаела
1.71
3.05
5.55
05.07
Сан Мартин СХ
0 - 1
Чакарита Хун.
1.79
3.03
4.88
20.06
Сан Мартин СХ
2 - 0
Агропекуарио
1.89
2.98
4.34
23.05
Сан Мартин СХ
2 - 1
Деп. Маипу
2.00
2.93
3.97
09.05
Сан Мартин СХ
1 - 1
Патронато
1.88
2.93
4.54
25.04
Сан Мартин СХ
1 - 0
Килмес
2.00
2.94
3.96
14.04
Сан Мартин СХ
1 - 2
Атл. Атланта
2.09
2.87
3.74
28.03
Сан Мартин СХ
0 - 0
Расинг Кордоба
1.81
2.84
5.29
21.03
Сан Мартин СХ
1 - 1
Сан Мартин Т.
2.17
2.70
3.80
25.02
Сан Мартин СХ
2 - 0
Деп. Мадрин
2.23
2.86
3.36
22.02
Сан Мартин СХ
2 - 1
Атл. Гуемес
1.94
2.81
4.47
09.11
Сан Мартин СХ
1 - 1
Ланус
2.87
2.71
2.82
20.10
Сан Мартин СХ
1 - 0
Индепендиенте
3.38
2.82
2.38
04.10
Сан Мартин СХ
0 - 0
Институто
2.48
2.76
3.28
20.09
Сан Мартин СХ
1 - 2
Велес Сарсфийлд
2.41
2.73
3.47
24.08
Сан Мартин СХ
1 - 0
Химнасия ЛП
2.35
2.78
3.52
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 12 | 50% |
| Равни | 8 | 33% |
| Загуби | 4 | 17% |
| Голове | 51 | 2.12 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.38 |
| Получени Голове | 18 | 0.75 |
| Мачове Вкарал | 20 | 83% |
| Мачове Получил | 14 | 58% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 16 | 67% |
| Над 2.5 | 8 | 33% |
| Над 3.5 | 3 | 12% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.83% |
| 1 - 0 | 4 | 16.67% |
| 2 - 0 | 3 | 12.50% |
| 0 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 5 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 33.33% |
| 1 | 5 | 20.83% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 0 | 3 | 12.50% |
| 4 | 1 | 4.17% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 33.33% |
| +1 | 7 | 29.17% |
| +2 | 4 | 16.67% |
| -1 | 4 | 16.67% |
| +4 | 1 | 4.17% |