Гандзасар
Висша Лига
Армения
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Капан |
| Стадион: | Гандзасар |
| Капацитет: | 3 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Алашкерт
3 - 1
Гандзасар
1.38
4.24
6.78
06.05
Гандзасар
1 - 4
Ной
7.79
4.77
1.29
02.05
Гандзасар
0 - 1
Ван
1.93
3.23
3.46
26.04
Гандзасар
3 - 2
Ширак
1.90
3.16
3.62
19.04
БКМА
1 - 1
Гандзасар
2.62
3.11
2.41
10.04
Гандзасар
0 - 3
Ной
6.82
4.39
1.35
05.04
Урарту
4 - 2
Гандзасар
1.49
3.85
5.50
21.03
Гандзасар
2 - 1
Арарат
1.92
3.18
3.59
14.03
Арарат
0 - 2
Гандзасар
2.38
3.11
2.68
06.03
Гандзасар
2 - 2
Урарту
3.75
3.29
1.87
28.11
Гандзасар
0 - 0
БКМА
1.68
3.62
4.28
22.11
Ширак
1 - 0
Гандзасар
2.28
3.11
2.90
09.11
Ван
2 - 1
Гандзасар
1.81
3.40
3.86
03.11
Гандзасар
1 - 0
Алашкерт
5.20
3.81
1.54
25.10
Пюник
2 - 0
Гандзасар
1.20
5.74
10.55
19.10
Гандзасар
0 - 1
Арарат-Армения
6.14
4.25
1.41
05.10
Арарат-Армения
1 - 0
Гандзасар
1.27
5.06
8.03
27.09
Гандзасар
0 - 1
Пюник
5.53
4.12
1.47
21.09
Алашкерт
2 - 0
Гандзасар
1.49
3.81
5.81
12.09
Гандзасар
1 - 0
Ван
2.88
3.21
2.21
30.08
Гандзасар
1 - 1
Ширак
2.50
3.09
2.59
23.08
БКМА
0 - 0
Гандзасар
1.69
3.66
4.17
17.08
Ной
4 - 1
Гандзасар
1.07
8.62
23.25
09.08
Урарту
1 - 0
Гандзасар
1.30
4.77
8.17
01.08
Гандзасар
1 - 1
Арарат
3.71
3.77
1.74
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Ной | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 3 | Урарту | 2 - 2 | 4 - 2 |
| 4 | Пюник | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Алашкерт | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Ван | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | БКМА | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Гандзасар | - | - |
| 9 | Арарат | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Ширак | 3 - 2 | 1 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 5 | 20% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 14 | 56% |
| Голове | 58 | 2.32 |
| Вкарани Голове | 20 | 0.80 |
| Получени Голове | 38 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 14 | 56% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 11 | 44% |
| Над 1.5 | 15 | 60% |
| Над 2.5 | 9 | 36% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 6 | 24.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 4 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 32.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 28.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| -3 | 3 | 12.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
Програма
18.05
Гандзасар
-
Пюник
-
-
-
27.05
Арарат-Армения
-
Гандзасар
-
-
-