Аустрия Виена
Бундеслига
Австрия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Виена |
| Стадион: | Дженерали Арена |
| Капацитет: | 13 400 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Рапид Виена
0 - 2
Аустрия Виена
2.20
3.38
3.04
26.04
Щурм Грац
1 - 1
Аустрия Виена
2.18
3.24
3.15
22.04
Залцбург
3 - 1
Аустрия Виена
1.59
4.06
4.84
05.04
ЛАСК Линц
4 - 1
Аустрия Виена
2.07
3.34
3.34
22.03
Хартберг
0 - 1
Аустрия Виена
3.07
3.22
2.25
08.03
Рийд
0 - 2
Аустрия Виена
2.33
3.14
2.97
21.02
Райндорф Алтах
2 - 1
Аустрия Виена
2.89
2.93
2.52
06.02
Залцбург
0 - 2
Аустрия Виена
1.62
3.93
4.76
07.12
Волфсбергер
2 - 1
Аустрия Виена
2.50
3.16
2.75
22.11
БВ Линц
2 - 3
Аустрия Виена
3.20
3.14
2.23
01.11
Хартберг
2 - 1
Аустрия Виена
3.31
3.39
2.07
18.10
ВШГ Сваровски
2 - 3
Аустрия Виена
3.46
3.38
2.02
28.09
Рапид Виена
1 - 3
Аустрия Виена
1.88
3.56
3.80
14.09
Щурм Грац
0 - 1
Аустрия Виена
1.89
3.57
3.67
17.08
ЛАСК Линц
2 - 1
Аустрия Виена
2.47
3.54
2.57
07.08
Баник Острава
4 - 3
Аустрия Виена
2.34
3.31
2.85
03.08
ГАК Грац
2 - 2
Аустрия Виена
3.78
3.54
1.89
31.07
Спаери
0 - 5
Аустрия Виена
-
-
-
27.07
Войтсберг
3 - 2
Аустрия Виена
7.10
4.19
1.42
12.07
Парндорф
0 - 6
Аустрия Виена
22.50
12.31
1.04
18.05
Волфсбергер
1 - 2
Аустрия Виена
2.39
3.28
2.81
04.05
Залцбург
2 - 0
Аустрия Виена
1.74
3.76
4.10
27.04
Щурм Грац
0 - 1
Аустрия Виена
2.21
3.23
3.12
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 12 | 52% |
| Равни | 2 | 9% |
| Загуби | 9 | 39% |
| Голове | 78 | 3.39 |
| Вкарани Голове | 45 | 1.96 |
| Получени Голове | 33 | 1.43 |
| Мачове Вкарал | 22 | 96% |
| Мачове Получил | 15 | 65% |
| Гол/Гол | 14 | 61% |
| Над 1.5 | 20 | 87% |
| Над 2.5 | 15 | 65% |
| Над 3.5 | 10 | 43% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 4 | 17.39% |
| 1 - 0 | 3 | 13.04% |
| 2 - 0 | 3 | 13.04% |
| 3 - 2 | 2 | 8.70% |
| 2 - 1 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 5 - 0 | 1 | 4.35% |
| 6 - 0 | 1 | 4.35% |
| 1 - 1 | 1 | 4.35% |
| 2 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 2 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| 1 - 4 | 1 | 4.35% |
| 2 - 3 | 1 | 4.35% |
| 3 - 4 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 21.74% |
| 3 | 5 | 21.74% |
| 5 | 5 | 21.74% |
| 1 | 3 | 13.04% |
| 4 | 3 | 13.04% |
| 6 | 1 | 4.35% |
| 7 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 26.09% |
| -1 | 6 | 26.09% |
| +2 | 4 | 17.39% |
| -2 | 2 | 8.70% |
| 0 | 2 | 8.70% |
| +5 | 1 | 4.35% |
| +6 | 1 | 4.35% |
| -3 | 1 | 4.35% |