ГАК Грац
Бундеслига
Австрия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Грац |
Мачове
16.05
БВ Линц
0 - 3
ГАК Грац
1.98
3.34
3.60
25.04
Волфсбергер
1 - 0
ГАК Грац
2.24
3.30
3.00
21.04
Рийд
2 - 1
ГАК Грац
2.19
3.18
3.25
11.04
Райндорф Алтах
1 - 0
ГАК Грац
2.69
2.99
2.67
21.03
ВШГ Сваровски
1 - 5
ГАК Грац
2.41
3.10
2.90
08.03
ВШГ Сваровски
2 - 0
ГАК Грац
2.26
3.18
3.08
21.02
Хартберг
1 - 0
ГАК Грац
2.36
3.02
3.05
08.02
Волфсбергер
2 - 2
ГАК Грац
1.96
3.27
3.79
31.01
Аустрия Виена
2 - 0
ГАК Грац
1.80
3.45
3.77
21.01
Радомле
1 - 1
ГАК Грац
5.18
4.29
1.49
07.12
Щурм Грац
2 - 1
ГАК Грац
1.75
3.43
4.63
23.11
Рапид Виена
1 - 2
ГАК Грац
1.57
3.84
5.46
14.11
Алуминий
0 - 0
ГАК Грац
-
-
-
08.11
Аустрия Виена
2 - 1
ГАК Грац
1.77
3.52
4.37
25.10
ЛАСК Линц
1 - 0
ГАК Грац
1.58
3.92
5.19
27.09
Рийд
0 - 0
ГАК Грац
2.06
3.38
3.37
13.09
БВ Линц
3 - 0
ГАК Грац
2.19
3.22
3.24
24.08
Райндорф Алтах
1 - 1
ГАК Грац
1.95
3.34
3.80
09.08
Залцбург
5 - 0
ГАК Грац
1.30
5.33
8.74
25.07
Дорнбирн
1 - 0
ГАК Грац
18.09
8.48
1.09
23.05
ВШГ Сваровски
1 - 1
ГАК Грац
2.92
2.66
2.67
10.05
Райндорф Алтах
2 - 2
ГАК Грац
1.95
3.32
3.73
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 22 | |
| Победи | 3 | 14% |
| Равни | 7 | 32% |
| Загуби | 12 | 55% |
| Голове | 52 | 2.36 |
| Вкарани Голове | 20 | 0.91 |
| Получени Голове | 32 | 1.45 |
| Мачове Вкарал | 11 | 50% |
| Мачове Получил | 19 | 86% |
| Гол/Гол | 10 | 45% |
| Над 1.5 | 15 | 68% |
| Над 2.5 | 10 | 45% |
| Над 3.5 | 4 | 18% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 22.73% |
| 1 - 1 | 3 | 13.64% |
| 1 - 2 | 3 | 13.64% |
| 0 - 0 | 2 | 9.09% |
| 2 - 2 | 2 | 9.09% |
| 0 - 2 | 2 | 9.09% |
| 2 - 1 | 1 | 4.55% |
| 3 - 0 | 1 | 4.55% |
| 5 - 1 | 1 | 4.55% |
| 0 - 3 | 1 | 4.55% |
| 0 - 5 | 1 | 4.55% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 27.27% |
| 1 | 5 | 22.73% |
| 2 | 5 | 22.73% |
| 0 | 2 | 9.09% |
| 4 | 2 | 9.09% |
| 5 | 1 | 4.55% |
| 6 | 1 | 4.55% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 36.36% |
| 0 | 7 | 31.82% |
| -2 | 2 | 9.09% |
| +1 | 1 | 4.55% |
| +3 | 1 | 4.55% |
| +4 | 1 | 4.55% |
| -3 | 1 | 4.55% |
| -5 | 1 | 4.55% |