Капфенберг
Втора Лига
Австрия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Капфенберг |
| Стадион: | Франц Фекете |
| Капацитет: | 12 000 (2 000) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
14.05
Аустр. Виена II
1 - 2
Капфенберг
1.75
3.69
3.93
25.04
А. Залцбург
1 - 0
Капфенберг
1.99
3.43
3.28
10.04
А. Клагенфурт
1 - 0
Капфенберг
2.46
3.29
2.57
03.04
Фърст Виена
1 - 2
Капфенберг
1.77
3.53
4.01
26.03
ГАК Грац
2 - 0
Капфенберг
1.44
4.28
5.43
13.03
Херта Велс
3 - 1
Капфенберг
1.75
3.52
4.14
20.02
А. Лустенау
2 - 1
Капфенберг
1.60
3.77
4.87
16.01
Приморие
2 - 1
Капфенберг
-
-
-
14.01
Одра Ополе
0 - 1
Капфенберг
-
-
-
11.01
Вележ Мостар
2 - 0
Капфенберг
1.51
4.18
5.09
08.01
Лок. Загреб
1 - 1
Капфенберг
1.36
4.51
6.52
05.12
Адмира
6 - 1
Капфенберг
1.44
4.20
6.17
23.11
Санкт Пьолтен
2 - 1
Капфенберг
1.39
4.52
6.43
12.11
Лафниц
2 - 2
Капфенберг
-
-
-
07.11
Лиферинг
5 - 2
Капфенберг
1.80
3.62
3.75
24.10
ШВ Брегенц
1 - 1
Капфенберг
2.73
3.39
2.32
04.10
Рапид Виена II
1 - 0
Капфенберг
2.40
3.53
2.52
21.09
Амщетен
3 - 0
Капфенберг
1.53
4.11
4.94
30.08
Щрипфинг
0 - 1
Капфенберг
2.05
3.59
3.00
26.08
А. Лустенау
0 - 2
Капфенберг
1.69
3.61
4.31
23.08
Щурм Грац II
1 - 2
Капфенберг
2.09
3.75
2.82
08.08
ФАК Виена
2 - 0
Капфенберг
1.81
3.50
3.81
19.07
ГАК Грац
2 - 0
Капфенберг
1.31
5.21
7.04
16.05
Хорн
3 - 1
Капфенберг
2.52
3.69
2.32
04.05
Фърст Виена
0 - 2
Капфенберг
1.67
3.78
4.29
21.04
Рапид Виена II
0 - 2
Капфенберг
2.60
3.48
2.34
11.04
Лиферинг
2 - 0
Капфенберг
1.93
3.55
3.33
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 8 | 30% |
| Равни | 3 | 11% |
| Загуби | 16 | 59% |
| Голове | 72 | 2.67 |
| Вкарани Голове | 26 | 0.96 |
| Получени Голове | 46 | 1.70 |
| Мачове Вкарал | 18 | 67% |
| Мачове Получил | 22 | 81% |
| Гол/Гол | 13 | 48% |
| Над 1.5 | 22 | 81% |
| Над 2.5 | 12 | 44% |
| Над 3.5 | 5 | 19% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 5 | 19.23% |
| 2 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 6 | 1 | 3.85% |
| 2 - 5 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 10 | 38.46% |
| 3 | 7 | 26.92% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| -2 | 7 | 26.92% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| -3 | 2 | 7.69% |
| -5 | 1 | 3.85% |