Ал-Найма Манама
Висша Лига
Бахрейн
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Манама |
Мачове
11.09
Ал-Найма Манама
2 - 3
Ийст Рифа
2.47
3.26
2.48
27.08
Ал-Найма Манама
2 - 7
Ал-Халидия
7.39
4.43
1.33
30.05
Ал-Найма Манама
3 - 2
Манама Клуб
1.77
3.38
3.86
21.05
Ал-Найма Манама
2 - 1
Ал-Итихад Бахр
2.01
3.25
3.12
16.05
Ал-Найма Манама
1 - 3
Ал-Халидия
5.06
4.08
1.48
04.05
Ал-Найма Манама
1 - 3
Ал-Мухарак
5.34
4.09
1.45
16.04
Ал-Найма Манама
1 - 2
Ал-Будая
1.96
3.22
3.32
13.03
Ал-Найма Манама
1 - 0
Ал-Хад
2.47
3.19
2.47
14.02
Ал-Найма Манама
2 - 0
Ситра
2.95
2.99
2.23
13.01
Ал-Найма Манама
1 - 2
Ал Рифа
5.98
3.85
1.44
03.01
Ал-Найма Манама
2 - 1
Бахрейн СК
1.78
3.37
3.84
21.12
Ал-Найма Манама
1 - 0
Малкия
2.99
3.10
2.16
31.10
Ал-Найма Манама
2 - 0
Ал-Шабаб Манама
2.36
3.03
2.76
03.10
Ал-Найма Манама
2 - 4
Ал-Ахли Манама
2.41
3.08
2.65
19.09
Ал-Найма Манама
0 - 3
А'Али
1.96
3.31
3.20
20.05
Ал-Найма Манама
1 - 1
Ситра
2.10
3.24
2.91
12.05
Ал-Найма Манама
1 - 2
А'Али
1.79
3.37
3.71
06.05
Ал-Найма Манама
2 - 0
Бахрейн СК
2.03
3.19
3.13
26.04
Ал-Найма Манама
0 - 0
Ал-Шабаб Манама
2.54
3.32
2.31
16.04
Ал-Найма Манама
1 - 1
Ийст Рифа
2.18
3.31
2.73
04.03
Ал-Найма Манама
1 - 3
Ал Рифа
3.58
3.43
1.82
15.02
Ал-Найма Манама
1 - 2
Манама Клуб
2.43
3.05
2.70
18.01
Ал-Найма Манама
1 - 3
Ал-Халидия
5.06
3.91
1.48
08.12
Ал-Найма Манама
5 - 1
Малкия
2.56
3.24
2.39
26.10
Ал-Найма Манама
0 - 0
Ал-Мухарак
5.92
4.39
1.40
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 9 | 36% |
| Равни | 4 | 16% |
| Загуби | 12 | 48% |
| Голове | 80 | 3.20 |
| Вкарани Голове | 36 | 1.44 |
| Получени Голове | 44 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 22 | 88% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 16 | 64% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 4 | 16.00% |
| 1 - 3 | 4 | 16.00% |
| 2 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| 2 - 7 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 28.00% |
| 2 | 5 | 20.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 9 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 20.00% |
| -1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 5 | 20.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |