Андерлехт
Про Лига
Белгия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Брюксел |
| Стадион: | Констант Ванден Сток |
| Капацитет: | 28 063 (21 845) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Андерлехт
2 - 2
Мехелен
1.83
3.72
3.78
10.05
Гент
1 - 1
Андерлехт
2.21
3.44
2.98
03.05
Андерлехт
1 - 3
Брюж
4.56
4.27
1.61
26.04
Андерлехт
1 - 3
Ст. Жилоаз
4.06
3.50
1.83
23.04
Сент Трюиден
2 - 0
Андерлехт
2.07
3.65
3.15
18.04
Мехелен
1 - 2
Андерлехт
2.78
3.45
2.35
12.04
Андерлехт
3 - 1
Гент
1.92
3.67
3.55
06.04
Брюж
4 - 2
Андерлехт
1.41
4.75
6.41
22.03
Андерлехт
2 - 3
Серкъл Брюж
2.01
3.53
3.38
15.03
Мехелен
1 - 0
Андерлехт
2.95
3.44
2.24
08.03
Брюж
2 - 2
Андерлехт
1.55
4.27
5.17
28.02
Андерлехт
5 - 1
ОХ Льовен
1.72
3.64
4.55
22.02
Зьолте Варегем
2 - 4
Андерлехт
2.97
3.38
2.25
15.02
Андерлехт
0 - 0
РААЛ Ла Лувиер
1.73
3.51
4.70
08.02
Генк
2 - 0
Андерлехт
2.00
3.53
3.43
01.02
Стандарт Лиеж
2 - 0
Андерлехт
3.11
3.25
2.25
25.01
Андерлехт
0 - 0
Дендер
1.52
4.20
5.75
18.01
Гент
4 - 2
Андерлехт
2.98
3.39
2.27
26.12
Андерлехт
1 - 2
Шарльороа
1.74
3.59
4.53
21.12
Антверпен
2 - 2
Андерлехт
3.04
3.23
2.30
13.12
Андерлехт
2 - 1
Сент Трюиден
1.88
3.69
3.74
07.12
Вестерло
4 - 0
Андерлехт
2.95
3.60
2.20
30.11
Андерлехт
1 - 0
Ст. Жилоаз
3.01
3.35
2.27
23.11
РААЛ Ла Лувиер
0 - 1
Андерлехт
3.84
3.28
1.97
09.11
Андерлехт
1 - 0
Брюж
2.89
3.56
2.27
01.11
Андерлехт
3 - 1
Мехелен
1.53
4.34
5.37
24.10
Шарльороа
1 - 0
Андерлехт
2.70
3.41
2.46
19.10
Сент Трюиден
2 - 2
Андерлехт
3.03
3.47
2.20
05.10
Андерлехт
1 - 0
Стандарт Лиеж
1.57
4.02
5.37
26.09
ОХ Льовен
1 - 1
Андерлехт
3.67
3.42
1.98
23.09
Андерлехт
1 - 0
Гент
1.84
3.73
3.86
20.09
Андерлехт
0 - 0
Антверпен
1.66
3.84
4.79
14.09
Андерлехт
1 - 1
Генк
2.49
3.51
2.57
31.08
Ст. Жилоаз
2 - 0
Андерлехт
1.57
3.97
5.44
17.08
Дендер
0 - 2
Андерлехт
3.73
3.62
1.91
10.08
Андерлехт
2 - 3
Зьолте Варегем
1.63
4.12
4.67
03.08
Серкъл Брюж
0 - 2
Андерлехт
2.93
3.34
2.33
27.07
Андерлехт
5 - 2
Вестерло
1.72
3.88
4.53
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Брюж | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 2 | Ст. Жилоаз | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Андерлехт | - | - |
| 5 | Гент | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 6 | Мехелен | 3 - 1 | 1 - 0 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Ст. Жилоаз | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Брюж | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Гент | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 5 | Мехелен | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Андерлехт | - | - |
| 7 | Генк | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Вестерло | 5 - 2 | 4 - 0 |
| 10 | Антверпен | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Шарльороа | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | ОХ Льовен | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Зьолте Варегем | 2 - 3 | 2 - 4 |
| 14 | Серкъл Брюж | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 15 | РААЛ Ла Лувиер | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Дендер | 0 - 0 | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 38 | |
| Победи | 14 | 37% |
| Равни | 10 | 26% |
| Загуби | 14 | 37% |
| Голове | 111 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 55 | 1.45 |
| Получени Голове | 56 | 1.47 |
| Мачове Вкарал | 28 | 74% |
| Мачове Получил | 28 | 74% |
| Гол/Гол | 21 | 55% |
| Над 1.5 | 28 | 74% |
| Над 2.5 | 19 | 50% |
| Над 3.5 | 16 | 42% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 13.16% |
| 2 - 2 | 4 | 10.53% |
| 0 - 2 | 4 | 10.53% |
| 0 - 0 | 3 | 7.89% |
| 1 - 1 | 3 | 7.89% |
| 2 - 0 | 2 | 5.26% |
| 2 - 1 | 2 | 5.26% |
| 3 - 1 | 2 | 5.26% |
| 0 - 1 | 2 | 5.26% |
| 1 - 3 | 2 | 5.26% |
| 2 - 3 | 2 | 5.26% |
| 2 - 4 | 2 | 5.26% |
| 4 - 2 | 1 | 2.63% |
| 5 - 1 | 1 | 2.63% |
| 5 - 2 | 1 | 2.63% |
| 0 - 4 | 1 | 2.63% |
| 1 - 2 | 1 | 2.63% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 23.68% |
| 4 | 9 | 23.68% |
| 1 | 7 | 18.42% |
| 6 | 4 | 10.53% |
| 0 | 3 | 7.89% |
| 3 | 3 | 7.89% |
| 5 | 2 | 5.26% |
| 7 | 1 | 2.63% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 26.32% |
| -2 | 8 | 21.05% |
| +1 | 7 | 18.42% |
| +2 | 5 | 13.16% |
| -1 | 5 | 13.16% |
| +3 | 1 | 2.63% |
| +4 | 1 | 2.63% |
| -4 | 1 | 2.63% |
Програма
21.05
Андерлехт
-
Сент Трюиден
-
-
-
24.05
Ст. Жилоаз
-
Андерлехт
-
-
-