Серкъл Брюж
Про Лига
Белгия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Брюж |
| Стадион: | Ян Брейдел |
| Капацитет: | 29 042 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
РААЛ Ла Лувиер
4 - 1
Серкъл Брюж
2.81
3.58
2.26
19.04
Дендер
1 - 4
Серкъл Брюж
3.76
3.64
1.86
04.04
Зьолте Варегем
2 - 2
Серкъл Брюж
2.42
3.48
2.65
22.03
Андерлехт
2 - 3
Серкъл Брюж
2.01
3.53
3.38
08.03
Сент Трюиден
2 - 1
Серкъл Брюж
1.88
3.74
3.62
20.02
Гент
0 - 1
Серкъл Брюж
2.22
3.47
2.96
07.02
Шарльороа
3 - 4
Серкъл Брюж
1.97
3.42
3.59
25.01
Генк
1 - 1
Серкъл Брюж
1.91
3.59
3.72
17.01
Вестерло
0 - 2
Серкъл Брюж
2.21
3.58
2.94
21.12
ОХ Льовен
0 - 2
Серкъл Брюж
2.52
3.34
2.65
29.11
Зьолте Варегем
1 - 1
Серкъл Брюж
2.54
3.55
2.52
22.11
Ст. Жилоаз
2 - 0
Серкъл Брюж
1.39
4.77
6.93
02.11
РААЛ Ла Лувиер
2 - 1
Серкъл Брюж
2.62
3.21
2.64
04.10
Антверпен
1 - 1
Серкъл Брюж
2.45
3.44
2.69
21.09
Мехелен
0 - 0
Серкъл Брюж
2.26
3.58
2.85
23.08
Стандарт Лиеж
0 - 3
Серкъл Брюж
2.61
3.11
2.70
09.08
Брюж
2 - 0
Серкъл Брюж
1.41
4.67
6.80
26.07
Дендер
0 - 0
Серкъл Брюж
2.79
3.41
2.32
12.07
Ница
2 - 1
Серкъл Брюж
-
-
-
11.07
Монако
1 - 0
Серкъл Брюж
1.33
4.85
7.33
05.07
Утрехт
2 - 0
Серкъл Брюж
1.78
4.01
3.39
18.05
Патро Ейсден
1 - 5
Серкъл Брюж
2.79
3.42
2.32
10.05
Беершот ФА
4 - 2
Серкъл Брюж
5.09
4.29
1.56
12.04
Сент Трюиден
3 - 1
Серкъл Брюж
2.30
3.14
3.08
30.03
Кортрейк
2 - 2
Серкъл Брюж
2.79
3.05
2.58
16.03
Андерлехт
3 - 0
Серкъл Брюж
1.97
3.29
3.84
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 8 | 31% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 11 | 42% |
| Голове | 79 | 3.04 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.46 |
| Получени Голове | 41 | 1.58 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 20 | 77% |
| Гол/Гол | 15 | 58% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 14 | 54% |
| Над 3.5 | 9 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 5 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| 2 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 30.77% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 1 | 2 | 7.69% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 26.92% |
| -2 | 5 | 19.23% |
| -1 | 4 | 15.38% |
| +1 | 3 | 11.54% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 2 | 7.69% |
| -3 | 2 | 7.69% |
| +4 | 1 | 3.85% |