Арда
Първа Лига
България
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кърджали |
| Треньор: | Александър Тунчев (Бъл) |
| Стадион: | Арена Арда |
| Капацитет: | 11 114 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Арда
4 - 0
Локомотив Пд
1.34
4.32
8.65
03.05
Арда
0 - 0
Черно море
2.08
2.91
3.70
26.04
Арда
0 - 2
Ботев Пд
2.29
3.05
3.02
15.04
Арда
1 - 0
Лудогорец
6.52
3.70
1.51
04.04
Арда
2 - 1
Монтана
1.43
3.91
7.57
16.03
Арда
2 - 0
Добруджа
1.64
3.44
5.32
27.02
Арда
1 - 0
Спартак Варна
1.40
4.13
8.13
14.02
Арда
2 - 1
Славия Сф
1.75
3.29
4.80
02.12
Арда
0 - 0
Ботев Пд
2.06
3.10
3.58
22.11
Арда
3 - 0
ЦСКА 1948
3.42
3.22
2.08
02.11
Арда
0 - 3
Левски Сф
5.32
3.46
1.64
20.10
Арда
0 - 1
Септември Сф
1.38
4.31
7.67
28.09
Арда
0 - 2
Ботев Вр
1.56
3.51
6.26
22.09
Арда
0 - 1
Черно море
2.54
2.83
2.92
18.09
Арда
1 - 0
ЦСКА-София
3.76
3.30
1.94
31.08
Арда
2 - 2
Берое
1.69
3.36
4.93
11.08
Арда
0 - 0
Локомотив Пд
2.00
3.09
3.82
27.07
Арда
1 - 1
Локомотив Сф
2.13
3.14
3.51
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Черно море | 0 - 1 |
| 2 | Локомотив Пд | 0 - 0 |
| 3 | Арда | - |
| 4 | Ботев Пд | 0 - 0 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Левски Сф | 0 - 3 |
| 2 | Лудогорец | 1 - 0 |
| 3 | ЦСКА 1948 | 3 - 0 |
| 4 | ЦСКА-София | 1 - 0 |
| 5 | Локомотив Пд | 0 - 0 |
| 6 | Черно море | 0 - 1 |
| 7 | Арда | - |
| 8 | Ботев Пд | 0 - 0 |
| 9 | Славия Сф | 2 - 1 |
| 10 | Ботев Вр | 0 - 2 |
| 11 | Локомотив Сф | 1 - 1 |
| 12 | Спартак Варна | 1 - 0 |
| 13 | Добруджа | 2 - 0 |
| 14 | Септември Сф | 0 - 1 |
| 15 | Берое | 2 - 2 |
| 16 | Монтана | 2 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 18 | |
| Победи | 8 | 44% |
| Равни | 5 | 28% |
| Загуби | 5 | 28% |
| Голове | 33 | 1.83 |
| Вкарани Голове | 19 | 1.06 |
| Получени Голове | 14 | 0.78 |
| Мачове Вкарал | 10 | 56% |
| Мачове Получил | 9 | 50% |
| Гол/Гол | 4 | 22% |
| Над 1.5 | 10 | 56% |
| Над 2.5 | 6 | 33% |
| Над 3.5 | 2 | 11% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 16.67% |
| 0 - 0 | 3 | 16.67% |
| 2 - 1 | 2 | 11.11% |
| 0 - 1 | 2 | 11.11% |
| 0 - 2 | 2 | 11.11% |
| 2 - 0 | 1 | 5.56% |
| 3 - 0 | 1 | 5.56% |
| 4 - 0 | 1 | 5.56% |
| 1 - 1 | 1 | 5.56% |
| 2 - 2 | 1 | 5.56% |
| 0 - 3 | 1 | 5.56% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 27.78% |
| 2 | 4 | 22.22% |
| 3 | 4 | 22.22% |
| 0 | 3 | 16.67% |
| 4 | 2 | 11.11% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 27.78% |
| 0 | 5 | 27.78% |
| -1 | 2 | 11.11% |
| -2 | 2 | 11.11% |
| +2 | 1 | 5.56% |
| +3 | 1 | 5.56% |
| +4 | 1 | 5.56% |
| -3 | 1 | 5.56% |