Септември Сф
Първа Лига
България
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | София |
| Треньор: | Христо Арангелов (Бъл) |
Мачове
10.05
Ботев Вр
1 - 1
Септември Сф
2.00
3.37
3.43
06.05
Славия Сф
2 - 1
Септември Сф
2.68
3.37
2.37
27.04
Локомотив Сф
1 - 1
Септември Сф
1.83
3.40
3.91
10.04
Славия Сф
1 - 2
Септември Сф
1.71
3.54
4.57
17.03
Локомотив Сф
3 - 0
Септември Сф
1.71
3.52
4.64
13.03
Локомотив Пд
1 - 0
Септември Сф
1.64
3.54
5.13
03.03
Ботев Пд
2 - 0
Септември Сф
1.41
4.23
7.02
08.02
Добруджа
3 - 0
Септември Сф
1.92
3.29
3.82
17.01
Висла Краков
0 - 1
Септември Сф
-
-
-
07.12
Берое
0 - 0
Септември Сф
2.22
3.19
3.09
30.11
Левски Сф
7 - 0
Септември Сф
1.13
7.21
17.04
07.11
Спартак Варна
1 - 4
Септември Сф
2.32
3.22
2.88
29.10
Спортист Своге
0 - 2
Септември Сф
6.56
4.11
1.40
25.10
Ботев Вр
2 - 1
Септември Сф
1.76
3.40
4.54
20.10
Арда
0 - 1
Септември Сф
1.38
4.31
7.67
11.10
ЦСКА-София
4 - 0
Септември Сф
-
-
-
27.09
Черно море
1 - 1
Септември Сф
1.31
4.77
9.00
13.09
ЦСКА-София
3 - 1
Септември Сф
1.27
4.93
10.23
23.08
Монтана
2 - 0
Септември Сф
2.46
3.10
2.80
01.08
ЦСКА 1948
2 - 1
Септември Сф
1.39
4.37
7.39
19.07
Лудогорец
5 - 0
Септември Сф
1.18
6.24
13.00
11.07
Беласица
1 - 3
Септември Сф
7.00
4.68
1.33
08.07
Арда
1 - 2
Септември Сф
1.61
4.10
4.71
04.07
Славия Сф
0 - 2
Септември Сф
-
-
-
25.05
Крумовград
1 - 2
Септември Сф
1.41
4.50
6.37
11.05
ЦСКА 1948
2 - 0
Септември Сф
1.50
4.06
5.53
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 9 | 35% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 13 | 50% |
| Голове | 72 | 2.77 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.00 |
| Получени Голове | 46 | 1.77 |
| Мачове Вкарал | 16 | 62% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 12 | 46% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 14 | 54% |
| Над 3.5 | 6 | 23% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 3 | 2 | 7.69% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 0 - 5 | 1 | 3.85% |
| 0 - 7 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 30.77% |
| 3 | 8 | 30.77% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 19.23% |
| -1 | 4 | 15.38% |
| -2 | 4 | 15.38% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| -3 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |
| -5 | 1 | 3.85% |
| -7 | 1 | 3.85% |