Славия Сф
Първа Лига
България
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | София |
| Треньор: | Ратко Достанич (Сър) |
| Стадион: | Александър Шаламанов |
| Капацитет: | 25 556 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Спартак Варна
2 - 1
Славия Сф
2.18
3.34
3.01
02.05
Берое
3 - 0
Славия Сф
2.00
3.44
3.29
16.04
Монтана
0 - 0
Славия Сф
3.86
3.41
1.84
05.04
Черно море
1 - 3
Славия Сф
1.61
3.55
5.44
13.03
Локомотив Сф
1 - 1
Славия Сф
1.93
3.28
3.77
03.03
Берое
0 - 3
Славия Сф
2.75
3.00
2.56
21.02
ЦСКА-София
1 - 0
Славия Сф
1.30
4.74
9.52
14.02
Арда
2 - 1
Славия Сф
1.75
3.29
4.80
08.12
Лудогорец
1 - 1
Славия Сф
1.27
5.08
9.86
24.11
Ботев Вр
0 - 1
Славия Сф
2.33
2.97
3.14
01.11
Септември Сф
0 - 1
Славия Сф
3.50
3.30
2.02
29.10
Спартак Пд
1 - 2
Славия Сф
16.03
7.59
1.11
18.10
Ботев Пд
1 - 1
Славия Сф
1.85
3.38
3.99
28.09
Спартак Варна
1 - 1
Славия Сф
3.23
3.35
2.09
15.09
ЦСКА 1948
3 - 1
Славия Сф
1.69
3.70
4.51
15.08
Локомотив Пд
2 - 1
Славия Сф
1.89
3.35
3.86
03.08
Левски Сф
2 - 0
Славия Сф
1.40
4.20
7.76
28.07
Добруджа
2 - 1
Славия Сф
2.79
3.00
2.52
30.06
Локомотив Пд
0 - 1
Славия Сф
2.78
3.38
2.22
21.06
ЦСКА 1948
3 - 1
Славия Сф
-
-
-
25.05
Ботев Вр
2 - 1
Славия Сф
1.23
5.42
11.03
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 6 | 29% |
| Равни | 5 | 24% |
| Загуби | 10 | 48% |
| Голове | 50 | 2.38 |
| Вкарани Голове | 22 | 1.05 |
| Получени Голове | 28 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 17 | 81% |
| Мачове Получил | 16 | 76% |
| Гол/Гол | 13 | 62% |
| Над 1.5 | 16 | 76% |
| Над 2.5 | 11 | 52% |
| Над 3.5 | 3 | 14% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 5 | 23.81% |
| 1 - 1 | 4 | 19.05% |
| 1 - 0 | 3 | 14.29% |
| 1 - 3 | 2 | 9.52% |
| 2 - 1 | 1 | 4.76% |
| 3 - 0 | 1 | 4.76% |
| 3 - 1 | 1 | 4.76% |
| 0 - 0 | 1 | 4.76% |
| 0 - 1 | 1 | 4.76% |
| 0 - 2 | 1 | 4.76% |
| 0 - 3 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 38.10% |
| 2 | 5 | 23.81% |
| 1 | 4 | 19.05% |
| 4 | 3 | 14.29% |
| 0 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 28.57% |
| 0 | 5 | 23.81% |
| +1 | 4 | 19.05% |
| -2 | 3 | 14.29% |
| +2 | 1 | 4.76% |
| +3 | 1 | 4.76% |
| -3 | 1 | 4.76% |