Спартак Варна
Първа Лига
България
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Варна |
| Треньор: | Гьоко Хаджиевски (Мак) |
| Стадион: | Спартак |
| Капацитет: | 13 000 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
14.05
Септември Сф
1 - 0
Спартак Варна
1.80
3.37
4.07
02.05
Ботев Вр
2 - 1
Спартак Варна
1.70
3.64
4.35
16.04
Септември Сф
0 - 0
Спартак Варна
1.93
3.34
3.69
04.04
Ботев Пд
5 - 0
Спартак Варна
1.37
4.34
7.86
06.03
Славия Сф
4 - 0
Спартак Варна
1.66
3.63
4.84
27.02
Арда
1 - 0
Спартак Варна
1.40
4.13
8.13
21.02
Локомотив Пд
1 - 1
Спартак Варна
1.48
3.77
6.80
07.02
Черно море
0 - 0
Спартак Варна
1.40
4.15
7.06
28.01
Ботев Пд
1 - 0
Спартак Варна
-
-
-
15.01
Фратрия
0 - 1
Спартак Варна
-
-
-
04.12
Ботев Вр
2 - 0
Спартак Варна
1.70
3.32
5.03
21.11
Берое
0 - 0
Спартак Варна
1.96
3.30
3.69
01.11
Добруджа
2 - 0
Спартак Варна
1.96
3.33
3.62
18.10
Лудогорец
1 - 1
Спартак Варна
1.11
8.24
18.20
04.10
ЦСКА 1948
1 - 1
Спартак Варна
1.19
6.11
12.52
19.09
Монтана
1 - 2
Спартак Варна
2.06
3.10
3.57
06.09
Добруджа
1 - 1
Спартак Варна
-
-
-
22.08
Локомотив Сф
0 - 0
Спартак Варна
1.47
4.13
6.09
10.08
Левски Сф
2 - 1
Спартак Варна
1.17
6.42
13.90
26.07
ЦСКА-София
1 - 1
Спартак Варна
1.08
9.00
20.98
05.07
Добруджа
2 - 1
Спартак Варна
-
-
-
26.05
Берое
3 - 1
Спартак Варна
1.61
3.76
4.95
13.05
ЦСКА-София
5 - 0
Спартак Варна
1.18
6.66
11.36
04.05
Ботев Пд
3 - 2
Спартак Варна
1.62
3.64
4.82
19.04
Лудогорец
2 - 1
Спартак Варна
1.19
6.12
12.21
07.04
Локомотив Пд
1 - 2
Спартак Варна
2.19
3.13
3.18
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 3 | 12% |
| Равни | 9 | 35% |
| Загуби | 14 | 54% |
| Голове | 59 | 2.27 |
| Вкарани Голове | 17 | 0.65 |
| Получени Голове | 42 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 14 | 54% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 5 | 19% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 19.23% |
| 0 - 0 | 4 | 15.38% |
| 1 - 2 | 4 | 15.38% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 5 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 3 | 6 | 23.08% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 34.62% |
| -1 | 8 | 30.77% |
| +1 | 3 | 11.54% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| -5 | 2 | 7.69% |
| -4 | 1 | 3.85% |