Унив. де Чили
Примера
Чили
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сантяго |
| Стадион: | Национал де Чили |
| Капацитет: | 47 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
26.10
Унив. де Чили
4 - 1
Евертън ВМ
1.62
3.99
4.44
12.10
Унив. де Чили
6 - 0
Деп. Нубленсе
1.47
4.06
5.84
27.09
Унив. де Чили
1 - 1
Евертън ВМ
-
-
-
06.09
Унив. де Чили
4 - 2
Кокимбо Унидо
1.89
3.43
3.74
23.08
Унив. де Чили
1 - 2
Коло Коло
2.28
3.36
2.80
10.08
Унив. де Чили
2 - 1
Палестино
1.71
3.60
4.35
03.08
Унив. де Чили
2 - 0
Уачипато
1.52
4.05
5.42
02.07
Унив. де Чили
0 - 1
Унион Ла Калера
1.51
4.03
5.20
29.06
Унив. де Чили
2 - 0
Ун. Сан Фелипе
1.29
5.01
7.97
22.06
Унив. де Чили
4 - 1
Сантяго Уонд.
1.49
4.07
5.27
19.06
Унив. де Чили
2 - 0
О'Хигинс
1.85
3.36
3.93
07.06
Унив. де Чили
2 - 2
Аудакс Италиано
1.73
3.51
4.17
31.05
Унив. де Чили
2 - 1
Деп. Консепсион
1.51
3.90
5.75
26.04
Унив. де Чили
1 - 0
Унив. Католика
2.27
3.16
2.98
06.04
Унив. де Чили
4 - 0
Деп. Ла Серена
1.61
3.58
5.13
24.03
Унив. де Чили
0 - 1
Унион Ла Калера
1.53
3.74
5.34
20.03
Унив. де Чили
2 - 2
Деп. Ла Серена
1.54
3.85
5.26
10.03
Унив. де Чили
1 - 1
Ун. Консепсион
1.49
3.99
5.99
05.03
Унив. де Чили
1 - 2
Палестино
1.62
3.67
5.18
23.02
Унив. де Чили
2 - 2
Деп. Лимаче
1.50
4.08
5.56
31.01
Унив. де Чили
0 - 0
Аудакс Италиано
1.42
4.27
6.50
02.12
Унив. де Чили
1 - 1
Кокимбо Унидо
2.34
3.24
2.82
09.11
Унив. де Чили
4 - 3
Деп. Лимаче
1.38
4.60
6.79
05.11
Унив. де Чили
2 - 0
Евертън ВМ
1.50
4.03
5.71
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 13 | 54% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 4 | 17% |
| Голове | 74 | 3.08 |
| Вкарани Голове | 50 | 2.08 |
| Получени Голове | 24 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 21 | 88% |
| Мачове Получил | 16 | 67% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 20 | 83% |
| Над 2.5 | 13 | 54% |
| Над 3.5 | 9 | 38% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 4 | 16.67% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 2 - 2 | 3 | 12.50% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 4 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 4 - 3 | 1 | 4.17% |
| 6 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 29.17% |
| 3 | 4 | 16.67% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 5 | 2 | 8.33% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| 7 | 1 | 4.17% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| +2 | 5 | 20.83% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| -1 | 4 | 16.67% |
| +3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 1 | 4.17% |
| +6 | 1 | 4.17% |