Словачко
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ухерске Храдище |
| Стадион: | Мирослав Валента |
| Капацитет: | 8 121 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Дукла Прага
0 - 1
Словачко
2.42
3.21
2.73
03.05
Теплице
1 - 1
Словачко
2.06
3.24
3.32
19.04
Сигма Оломоуц
2 - 1
Словачко
1.70
3.52
4.51
04.04
Слован Либерец
2 - 1
Словачко
1.64
3.77
4.60
15.03
Спарта Прага
5 - 2
Словачко
1.30
4.84
8.66
01.03
Карвина
0 - 2
Словачко
1.73
3.67
4.07
07.02
Яблонец
0 - 0
Словачко
1.53
3.78
5.85
20.01
Хонвед
1 - 2
Словачко
-
-
-
13.12
Теплице
1 - 0
Словачко
2.20
2.99
3.31
29.11
Славия Прага
3 - 0
Словачко
1.14
6.76
14.46
08.11
Храдец Кралове
4 - 0
Словачко
1.83
3.49
3.92
28.10
Карвина
1 - 0
Словачко
1.85
3.36
3.71
25.10
Дукла Прага
1 - 0
Словачко
2.28
3.07
3.09
04.10
Млада Болеслав
0 - 0
Словачко
1.84
3.73
3.60
20.09
Пардубице
1 - 1
Словачко
2.20
3.26
3.07
14.09
Бохемианс 1905
1 - 0
Словачко
1.88
3.33
3.79
24.08
Баник Острава
2 - 0
Словачко
1.56
4.07
4.92
09.08
Виктория Пилзен
1 - 1
Словачко
1.17
6.57
13.05
26.07
Злин
1 - 1
Словачко
2.12
3.17
3.26
12.07
Истра 1961
1 - 0
Словачко
2.46
3.49
2.43
09.07
Сараево
2 - 0
Словачко
2.40
3.33
2.52
06.07
Шахтьор Донецк
1 - 1
Словачко
1.68
3.97
3.84
25.05
Млада Болеслав
2 - 2
Словачко
1.92
3.49
3.58
11.05
Теплице
1 - 0
Словачко
1.81
3.33
4.14
19.04
Славия Прага
2 - 0
Словачко
1.08
8.67
21.31
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 3 | 12% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 14 | 56% |
| Голове | 52 | 2.08 |
| Вкарани Голове | 16 | 0.64 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 12 | 48% |
| Мачове Получил | 21 | 84% |
| Гол/Гол | 10 | 40% |
| Над 1.5 | 16 | 64% |
| Над 2.5 | 7 | 28% |
| Над 3.5 | 3 | 12% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 6 | 24.00% |
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 2 - 5 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 36.00% |
| 1 | 7 | 28.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -1 | 8 | 32.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |