Влашим
Втора Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Влашим |
| Стадион: | Коларова улица |
| Капацитет: | 6 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Влашим
0 - 1
Б. Острава II
2.15
3.44
2.84
06.05
Влашим
3 - 1
Виктория Жижков
2.05
3.34
3.06
24.04
Влашим
1 - 1
Простейов
1.57
3.74
4.86
15.04
Влашим
0 - 0
Прибрам
1.91
3.36
3.44
03.04
Влашим
2 - 0
Опава
2.65
3.21
2.34
27.03
Влашим
0 - 1
Дукла Прага
-
-
-
15.03
Влашим
1 - 1
Чешке Будьовице
1.72
3.54
4.13
01.03
Влашим
2 - 1
Таборско
2.70
3.29
2.32
21.02
Влашим
2 - 1
Височина Ихлава
-
-
-
24.01
Влашим
4 - 0
Усти над Лабе
3.22
3.43
1.97
10.12
Влашим
3 - 3
Злате Моравце
2.05
3.78
2.83
26.11
Влашим
0 - 2
Чешке Будьовице
2.75
3.67
2.14
09.11
Влашим
7 - 2
Усти над Лабе
2.47
3.38
2.48
26.10
Влашим
0 - 1
Бърно
4.32
3.70
1.66
05.10
Влашим
3 - 0
Височина Ихлава
2.17
3.26
2.92
19.09
Влашим
1 - 1
Хрудим
1.68
3.74
4.12
31.08
Влашим
0 - 2
Артис Бърно
3.41
3.51
1.89
17.08
Влашим
1 - 2
Спарта Прага II
1.80
3.66
3.65
03.08
Влашим
5 - 0
Ханацка Славия
1.74
3.77
3.69
18.07
Влашим
0 - 1
Славия Прага II
2.46
3.32
2.47
28.06
Влашим
3 - 3
Славия Прага II
1.88
3.59
3.34
25.05
Влашим
2 - 0
Опава
2.09
3.46
2.92
11.05
Влашим
1 - 1
Варнсдорф
1.95
3.40
3.32
02.05
Влашим
1 - 2
Бърно
2.79
3.31
2.20
20.04
Влашим
1 - 0
Височина Ихлава
2.00
3.51
2.98
06.04
Влашим
1 - 0
Виктория Жижков
2.05
3.39
3.00
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 11 | 42% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 8 | 31% |
| Голове | 71 | 2.73 |
| Вкарани Голове | 44 | 1.69 |
| Получени Голове | 27 | 1.04 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 18 | 69% |
| Гол/Гол | 12 | 46% |
| Над 1.5 | 19 | 73% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 6 | 23% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 0 - 1 | 4 | 15.38% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 3 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 7 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 30.77% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| 5 | 1 | 3.85% |
| 9 | 1 | 3.85% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 26.92% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| +5 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +4 | 1 | 3.85% |