Пардубице
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Пардубице (Прага) |
| Стадион: | Доличек |
| Капацитет: | 7 500 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Пардубице
1 - 2
Карвина
2.09
3.42
3.10
25.04
Пардубице
3 - 1
Злин
1.99
3.24
3.60
12.04
Пардубице
2 - 1
Сигма Оломоуц
2.56
3.17
2.59
27.03
Пардубице
1 - 2
Слован Либерец
2.40
3.59
2.42
28.02
Пардубице
1 - 1
Теплице
1.98
3.15
3.71
15.02
Пардубице
0 - 2
Яблонец
2.47
3.24
2.63
01.02
Пардубице
1 - 1
Славия Прага
6.94
4.45
1.38
15.01
Пардубице
2 - 0
Височина Ихлава
1.51
4.11
4.90
07.12
Пардубице
1 - 0
Храдец Кралове
2.80
3.14
2.40
22.11
Пардубице
0 - 4
Слован Либерец
3.30
3.28
2.09
05.11
Пардубице
3 - 3
Баник Острава
2.47
3.28
2.52
01.11
Пардубице
1 - 1
Дукла Прага
1.87
3.39
3.90
18.10
Пардубице
2 - 1
Млада Болеслав
2.28
3.46
2.79
04.10
Пардубице
2 - 1
Карвина
2.62
3.27
2.49
01.10
Пардубице
0 - 1
Баник Острава
2.50
3.41
2.55
20.09
Пардубице
1 - 1
Словачко
2.20
3.26
3.07
30.08
Пардубице
1 - 1
Бохемианс 1905
2.94
3.37
2.22
03.08
Пардубице
1 - 3
Спарта Прага
7.38
4.67
1.34
18.07
Пардубице
1 - 5
Виктория Пилзен
7.63
4.76
1.32
11.07
Пардубице
1 - 1
Влашим
1.62
3.80
4.49
28.06
Пардубице
2 - 4
Височина Ихлава
1.56
4.01
4.66
25.06
Пардубице
3 - 1
Скалица
1.95
3.67
3.05
28.05
Пардубице
2 - 0
Хрудим
1.38
4.52
6.71
17.05
Пардубице
2 - 1
Млада Болеслав
2.59
3.44
2.41
10.05
Пардубице
1 - 0
Чешке Будьовице
1.62
3.76
4.83
19.04
Пардубице
1 - 2
Спарта Прага
8.27
4.96
1.30
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 10 | 38% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 9 | 35% |
| Голове | 76 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 36 | 1.38 |
| Получени Голове | 40 | 1.54 |
| Мачове Вкарал | 23 | 88% |
| Мачове Получил | 22 | 85% |
| Гол/Гол | 19 | 73% |
| Над 1.5 | 23 | 88% |
| Над 2.5 | 14 | 54% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 23.08% |
| 2 - 1 | 4 | 15.38% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 5 | 1 | 3.85% |
| 2 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 34.62% |
| 3 | 7 | 26.92% |
| 4 | 4 | 15.38% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 6 | 3 | 11.54% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 26.92% |
| +1 | 6 | 23.08% |
| +2 | 4 | 15.38% |
| -1 | 4 | 15.38% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| -4 | 2 | 7.69% |