Спарта Прага
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Прага |
| Стадион: | Летна Прага |
| Капацитет: | 18 887 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Слован Либерец
0 - 2
Спарта Прага
2.93
3.28
2.25
09.05
Славия Прага
0 - 3
Спарта Прага
1.83
3.41
3.93
25.04
Бохемианс 1905
2 - 0
Спарта Прага
4.46
3.69
1.69
12.04
Теплице
0 - 1
Спарта Прага
5.22
3.61
1.61
12.03
АЗ Алкмаар
2 - 1
Спарта Прага
1.90
3.53
3.85
08.03
Славия Прага
3 - 1
Спарта Прага
2.07
3.26
3.28
03.03
Млада Болеслав
0 - 0
Спарта Прага
4.97
4.13
1.49
22.02
Виктория Пилзен
0 - 0
Спарта Прага
2.63
3.24
2.47
08.02
Злин
0 - 3
Спарта Прага
5.92
3.86
1.51
31.01
Дукла Прага
0 - 3
Спарта Прага
6.81
4.19
1.41
16.01
Малмьо
1 - 0
Спарта Прага
-
-
-
11.12
Унив. Крайова
1 - 2
Спарта Прага
3.15
3.23
2.27
06.12
Сигма Оломоуц
0 - 1
Спарта Прага
4.00
3.27
1.85
03.12
Артис Бърно
1 - 2
Спарта Прага
7.18
5.05
1.29
27.11
Легия Варшава
0 - 1
Спарта Прага
2.69
3.35
2.53
22.11
Млада Болеслав
1 - 2
Спарта Прага
6.17
4.37
1.43
02.11
Карвина
2 - 1
Спарта Прага
5.05
3.96
1.57
24.10
Риека
1 - 0
Спарта Прага
3.56
3.46
2.02
19.10
Словачко
0 - 0
Спарта Прага
7.38
4.55
1.36
27.09
Баник Острава
0 - 3
Спарта Прага
4.34
3.84
1.69
14.09
Храдец Кралове
2 - 1
Спарта Прага
4.98
3.71
1.61
27.08
Рига
1 - 0
Спарта Прага
3.47
3.74
1.92
17.08
Слован Либерец
0 - 2
Спарта Прага
4.21
3.67
1.72
14.08
Арарат-Армения
1 - 2
Спарта Прага
4.38
3.86
1.70
03.08
Пардубице
1 - 3
Спарта Прага
7.38
4.67
1.34
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 14 | 56% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 8 | 32% |
| Голове | 53 | 2.12 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.36 |
| Получени Голове | 19 | 0.76 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 13 | 52% |
| Гол/Гол | 9 | 36% |
| Над 1.5 | 16 | 64% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 2 | 8% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 16.00% |
| 3 - 0 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 11 | 44.00% |
| 1 | 6 | 24.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 2 | 3 | 12.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 28.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| +3 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |