Виктория Пилзен
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Пилзен |
| Стадион: | Доосан Арена |
| Капацитет: | 11 700 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
12.05
Спарта Прага
0 - 0
Виктория Пилзен
2.32
3.33
2.74
25.04
Баник Острава
0 - 1
Виктория Пилзен
3.44
3.40
1.98
12.04
Славия Прага
0 - 0
Виктория Пилзен
1.67
3.71
4.42
08.03
Храдец Кралове
0 - 3
Виктория Пилзен
3.54
3.33
1.96
05.03
Карвина
3 - 0
Виктория Пилзен
4.24
3.62
1.68
01.03
Злин
3 - 0
Виктория Пилзен
4.90
3.48
1.68
19.02
Панатинайкос
2 - 2
Виктория Пилзен
2.27
3.17
3.25
14.02
Сигма Оломоуц
1 - 2
Виктория Пилзен
3.15
3.18
2.16
01.02
Карвина
0 - 2
Виктория Пилзен
3.88
3.66
1.80
29.01
Базел
0 - 1
Виктория Пилзен
2.01
3.67
3.38
09.01
Лугано
2 - 4
Виктория Пилзен
2.39
3.73
2.39
11.12
Панатинайкос
0 - 0
Виктория Пилзен
1.88
3.51
4.04
06.12
Словачко
3 - 0
Виктория Пилзен
5.89
4.07
1.48
23.11
Яблонец
3 - 3
Виктория Пилзен
3.17
3.24
2.16
02.11
Теплице
1 - 2
Виктория Пилзен
4.83
3.74
1.62
23.10
Рома
1 - 2
Виктория Пилзен
1.32
5.24
8.43
18.10
Бохемианс 1905
0 - 1
Виктория Пилзен
3.88
3.49
1.84
25.09
Ференцварош
1 - 1
Виктория Пилзен
2.30
3.44
2.97
20.09
Спарта Прага
2 - 1
Виктория Пилзен
1.92
3.51
3.49
31.08
Слован Либерец
1 - 1
Виктория Пилзен
3.63
3.51
1.90
19.08
Млада Болеслав
0 - 5
Виктория Пилзен
4.37
3.96
1.64
16.08
Дукла Прага
2 - 0
Виктория Пилзен
7.21
4.31
1.40
05.08
Рейнджърс
3 - 0
Виктория Пилзен
2.14
3.43
3.13
30.07
Сервет
1 - 3
Виктория Пилзен
3.73
3.68
1.88
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 11 | 46% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 6 | 25% |
| Голове | 63 | 2.62 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.42 |
| Получени Голове | 29 | 1.21 |
| Мачове Вкарал | 16 | 67% |
| Мачове Получил | 15 | 62% |
| Гол/Гол | 10 | 42% |
| Над 1.5 | 18 | 75% |
| Над 2.5 | 14 | 58% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 0 - 3 | 4 | 16.67% |
| 1 - 0 | 3 | 12.50% |
| 2 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 1 | 2 | 8.33% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 5 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 3 - 3 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 1 - 2 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 37.50% |
| 2 | 4 | 16.67% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 0 | 3 | 12.50% |
| 4 | 2 | 8.33% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| +1 | 6 | 25.00% |
| -3 | 4 | 16.67% |
| +2 | 3 | 12.50% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| +5 | 1 | 4.17% |
| -1 | 1 | 4.17% |
| -2 | 1 | 4.17% |