Бърно
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Бърно |
| Стадион: | Сръбско Место |
| Капацитет: | 12 550 (10 785) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
19.09
Млада Болеслав
2 - 0
Бърно
2.19
3.43
2.92
05.09
Славия Прага
4 - 0
Бърно
1.28
5.30
8.34
23.08
Теплице
0 - 2
Бърно
2.25
3.37
2.87
01.08
Виктория Пилзен
1 - 1
Бърно
1.47
4.30
5.51
08.07
Хартберг
2 - 0
Бърно
2.36
3.49
2.50
30.06
Ниредхаза Сп.
0 - 3
Бърно
2.77
3.65
2.12
16.05
Ханацка Славия
1 - 1
Бърно
4.20
3.70
1.67
06.05
Б. Острава II
1 - 1
Бърно
3.44
3.28
1.95
26.04
Славия Прага II
0 - 1
Бърно
3.71
3.43
1.83
19.04
Височина Ихлава
1 - 2
Бърно
4.85
3.61
1.59
11.04
Опава
4 - 0
Бърно
3.19
3.24
2.04
20.03
Простейов
1 - 2
Бърно
5.76
3.93
1.48
08.03
Таборско
0 - 1
Бърно
3.18
3.16
2.08
09.11
Спарта Прага II
0 - 3
Бърно
5.40
4.09
1.48
26.10
Влашим
0 - 1
Бърно
4.32
3.70
1.66
03.10
Усти над Лабе
0 - 1
Бърно
3.94
3.70
1.70
14.09
Виктория Жижков
1 - 4
Бърно
4.05
3.69
1.71
22.08
Хрудим
0 - 1
Бърно
5.01
3.90
1.53
08.08
Артис Бърно
2 - 2
Бърно
4.44
3.77
1.61
30.07
Прибрам
2 - 7
Бърно
6.29
4.17
1.41
18.07
Чешке Будьовице
0 - 2
Бърно
3.79
3.60
1.75
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 13 | 62% |
| Равни | 4 | 19% |
| Загуби | 4 | 19% |
| Голове | 57 | 2.71 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.67 |
| Получени Голове | 22 | 1.05 |
| Мачове Вкарал | 17 | 81% |
| Мачове Получил | 12 | 57% |
| Гол/Гол | 8 | 38% |
| Над 1.5 | 16 | 76% |
| Над 2.5 | 9 | 43% |
| Над 3.5 | 5 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 23.81% |
| 1 - 1 | 3 | 14.29% |
| 2 - 0 | 2 | 9.52% |
| 2 - 1 | 2 | 9.52% |
| 3 - 0 | 2 | 9.52% |
| 0 - 2 | 2 | 9.52% |
| 0 - 4 | 2 | 9.52% |
| 4 - 1 | 1 | 4.76% |
| 7 - 2 | 1 | 4.76% |
| 2 - 2 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 33.33% |
| 1 | 5 | 23.81% |
| 3 | 4 | 19.05% |
| 4 | 3 | 14.29% |
| 5 | 1 | 4.76% |
| 9 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 33.33% |
| 0 | 4 | 19.05% |
| +3 | 3 | 14.29% |
| +2 | 2 | 9.52% |
| -2 | 2 | 9.52% |
| -4 | 2 | 9.52% |
| +5 | 1 | 4.76% |