Брьонбю
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Брьондби |
| Стадион: | Брьондби |
| Капацитет: | 29 000 (23 400) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Митюлан
2 - 3
Брьонбю
1.89
3.71
3.43
10.05
Брьонбю
0 - 2
Орхус
2.94
3.51
2.16
01.05
Брьонбю
1 - 1
Норшелан
2.09
3.73
2.91
26.04
Сьонерюск
3 - 0
Брьонбю
3.32
3.62
1.96
22.04
Вибор
0 - 1
Брьонбю
2.10
3.53
3.05
17.04
Брьонбю
6 - 0
Сьонерюск
1.91
3.62
3.51
12.04
Брьонбю
1 - 2
Митюлан
3.20
3.49
2.04
07.04
Норшелан
2 - 1
Брьонбю
2.20
3.41
2.93
22.03
Орхус
0 - 0
Брьонбю
1.67
3.73
4.52
15.03
Брьонбю
0 - 1
Вибор
2.09
3.43
3.16
01.03
Митюлан
0 - 0
Брьонбю
1.56
4.05
5.01
23.02
Брьонбю
0 - 0
Сьонерюск
1.90
3.42
3.71
15.02
Вибор
1 - 0
Брьонбю
2.40
3.38
2.66
08.02
Брьонбю
0 - 0
Рандерс
1.85
3.51
3.77
08.12
Вайле
2 - 1
Брьонбю
3.95
3.59
1.79
01.12
Брьонбю
1 - 3
Фредериция
1.25
5.56
8.89
23.11
Копенхаген
1 - 0
Брьонбю
2.02
3.42
3.34
09.11
Брьонбю
2 - 0
Норшелан
2.04
3.52
3.21
02.11
Силкеборг
0 - 2
Брьонбю
3.47
3.67
1.90
27.10
Оденсе
1 - 4
Брьонбю
3.86
3.64
1.81
19.10
Брьонбю
3 - 3
Орхус
2.29
3.33
2.86
05.10
Фредериция
0 - 2
Брьонбю
4.95
4.13
1.56
28.09
Брьонбю
5 - 1
Оденсе
1.67
3.92
4.33
21.09
Орхус
1 - 0
Брьонбю
2.21
3.39
2.97
13.09
Брьонбю
2 - 1
Копенхаген
3.37
3.36
2.03
31.08
Брьонбю
1 - 3
Митюлан
2.37
3.46
2.65
24.08
Сьонерюск
2 - 0
Брьонбю
3.63
3.69
1.86
17.08
Рандерс
0 - 2
Брьонбю
2.63
3.43
2.42
10.08
Брьонбю
2 - 1
Вайле
1.63
4.01
4.56
03.08
Брьонбю
0 - 2
Вибор
1.61
4.11
4.57
27.07
Норшелан
0 - 1
Брьонбю
3.00
3.72
2.15
20.07
Брьонбю
3 - 0
Силкеборг
1.66
3.82
4.58
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Митюлан | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Норшелан | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Брьонбю | - | - |
| 5 | Вибор | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Сьонерюск | 0 - 0 | 2 - 0 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Митюлан | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Сьонерюск | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Брьонбю | - | - |
| 5 | Вибор | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Норшелан | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Копенхаген | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Оденсе | 5 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Рандерс | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Фредериция | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 11 | Силкеборг | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Вайле | 2 - 1 | 2 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 13 | 41% |
| Равни | 6 | 19% |
| Загуби | 13 | 41% |
| Голове | 79 | 2.47 |
| Вкарани Голове | 44 | 1.38 |
| Получени Голове | 35 | 1.09 |
| Мачове Вкарал | 20 | 62% |
| Мачове Получил | 20 | 62% |
| Гол/Гол | 12 | 38% |
| Над 1.5 | 22 | 69% |
| Над 2.5 | 14 | 44% |
| Над 3.5 | 7 | 22% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 4 | 12.50% |
| 0 - 0 | 4 | 12.50% |
| 0 - 1 | 4 | 12.50% |
| 0 - 2 | 3 | 9.38% |
| 1 - 2 | 3 | 9.38% |
| 1 - 0 | 2 | 6.25% |
| 2 - 1 | 2 | 6.25% |
| 1 - 3 | 2 | 6.25% |
| 3 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 2 | 1 | 3.12% |
| 4 - 1 | 1 | 3.12% |
| 5 - 1 | 1 | 3.12% |
| 6 - 0 | 1 | 3.12% |
| 1 - 1 | 1 | 3.12% |
| 3 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 3 | 1 | 3.12% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 25.00% |
| 3 | 7 | 21.88% |
| 1 | 6 | 18.75% |
| 0 | 4 | 12.50% |
| 6 | 3 | 9.38% |
| 4 | 2 | 6.25% |
| 5 | 2 | 6.25% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 21.88% |
| 0 | 6 | 18.75% |
| +1 | 5 | 15.62% |
| -2 | 5 | 15.62% |
| +2 | 4 | 12.50% |
| +3 | 2 | 6.25% |
| +4 | 1 | 3.12% |
| +6 | 1 | 3.12% |
| -3 | 1 | 3.12% |