Есбер
Първа Лига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Есберг |
| Стадион: | Блю Уотър Арена |
| Капацитет: | 18 000 (11 451) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Хилерод
1 - 1
Есбер
2.25
3.31
2.81
09.05
Есбер
3 - 0
Колдинг
2.11
3.47
2.97
30.04
Есбер
0 - 1
Хорсенс
2.47
3.18
2.63
24.04
Люнгбю
5 - 0
Есбер
1.66
3.77
4.32
21.04
Хорсенс
4 - 1
Есбер
2.12
3.27
3.12
17.04
Есбер
0 - 0
Хилерод
2.39
3.17
2.74
10.04
Есбер
1 - 0
Хвидовре
2.59
3.31
2.43
03.04
Колдинг
1 - 1
Есбер
2.33
3.34
2.68
21.03
Олбор
1 - 1
Есбер
2.18
3.43
2.87
15.03
Есбер
2 - 2
Хилерод
2.29
3.37
2.72
06.03
Кьоге
0 - 1
Есбер
2.99
3.52
2.07
28.02
Есбер
2 - 1
Хорсенс
3.29
3.35
2.01
29.11
Хвидовре
1 - 3
Есбер
2.01
3.37
3.27
21.11
Люнгбю
2 - 0
Есбер
1.73
3.77
3.93
10.11
Есбер
4 - 2
Миделфарт
1.60
3.84
4.67
02.11
Есбер
3 - 2
Б.93
1.86
3.82
3.37
25.10
Орхус Фремад
0 - 1
Есбер
1.78
3.70
3.78
16.10
Есбер
1 - 1
Хобро
1.92
3.61
3.33
04.10
Колдинг
2 - 1
Есбер
1.82
3.57
3.74
28.09
Есбер
1 - 1
Орхус Фремад
2.29
3.53
2.67
20.09
Хорсенс
1 - 0
Есбер
1.89
3.47
3.59
14.09
Хилерод
3 - 0
Есбер
2.16
3.68
2.76
01.09
Есбер
3 - 2
Кьоге
1.52
4.16
4.95
24.08
Хобро
2 - 0
Есбер
2.80
3.65
2.14
19.08
Есбер
1 - 0
Олбор
2.23
3.47
2.75
15.08
Б.93
1 - 5
Есбер
2.70
3.72
2.19
09.08
Есбер
0 - 2
Колдинг
3.08
3.39
2.10
02.08
Миделфарт
0 - 1
Есбер
3.58
3.54
1.87
26.07
Есбер
2 - 1
Хвидовре
2.26
3.49
2.73
20.07
Есбер
0 - 2
Люнгбю
3.53
3.69
1.83
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Люнгбю | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Хорсенс | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Хилерод | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Хвидовре | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 5 | Есбер | - | - |
| 6 | Колдинг | 0 - 2 | 2 - 1 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Люнгбю | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Хвидовре | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 3 | Хилерод | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Есбер | - | - |
| 5 | Колдинг | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Хорсенс | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Олбор | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Б.93 | 3 - 2 | 1 - 5 |
| 9 | Орхус Фремад | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Хобро | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Кьоге | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Миделфарт | 4 - 2 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 30 | |
| Победи | 13 | 43% |
| Равни | 7 | 23% |
| Загуби | 10 | 33% |
| Голове | 80 | 2.67 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.30 |
| Получени Голове | 41 | 1.37 |
| Мачове Вкарал | 21 | 70% |
| Мачове Получил | 23 | 77% |
| Гол/Гол | 15 | 50% |
| Над 1.5 | 22 | 73% |
| Над 2.5 | 13 | 43% |
| Над 3.5 | 8 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 16.67% |
| 1 - 1 | 5 | 16.67% |
| 0 - 2 | 4 | 13.33% |
| 2 - 1 | 2 | 6.67% |
| 3 - 2 | 2 | 6.67% |
| 0 - 1 | 2 | 6.67% |
| 3 - 0 | 1 | 3.33% |
| 3 - 1 | 1 | 3.33% |
| 4 - 2 | 1 | 3.33% |
| 5 - 1 | 1 | 3.33% |
| 0 - 0 | 1 | 3.33% |
| 2 - 2 | 1 | 3.33% |
| 0 - 3 | 1 | 3.33% |
| 0 - 5 | 1 | 3.33% |
| 1 - 2 | 1 | 3.33% |
| 1 - 4 | 1 | 3.33% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 30.00% |
| 1 | 7 | 23.33% |
| 3 | 5 | 16.67% |
| 5 | 4 | 13.33% |
| 4 | 2 | 6.67% |
| 6 | 2 | 6.67% |
| 0 | 1 | 3.33% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 9 | 30.00% |
| 0 | 7 | 23.33% |
| -2 | 4 | 13.33% |
| -1 | 3 | 10.00% |
| +2 | 2 | 6.67% |
| -3 | 2 | 6.67% |
| +3 | 1 | 3.33% |
| +4 | 1 | 3.33% |
| -5 | 1 | 3.33% |
Програма
25.05
Хвидовре
-
Есбер
-
-
-
31.05
Есбер
-
Люнгбю
-
-
-