Митюлан
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хернинг |
| Стадион: | МСН Арена |
| Капацитет: | 11 809 (7 409) |
| Размери: | 104 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Митюлан
2 - 3
Брьонбю
1.89
3.71
3.43
10.05
Норшелан
0 - 0
Митюлан
2.90
3.68
2.12
04.05
Митюлан
3 - 3
Вибор
1.50
4.28
5.27
26.04
Орхус
0 - 0
Митюлан
2.34
3.29
2.76
23.04
Сьонерюск
1 - 2
Митюлан
4.78
4.08
1.59
20.04
Митюлан
2 - 1
Орхус
1.99
3.35
3.48
12.04
Брьонбю
1 - 2
Митюлан
3.20
3.49
2.04
04.04
Митюлан
2 - 2
Сьонерюск
1.44
4.56
5.74
22.03
Вибор
1 - 1
Митюлан
3.17
3.62
2.01
15.03
Митюлан
0 - 1
Норшелан
1.47
4.54
5.33
01.03
Митюлан
0 - 0
Брьонбю
1.56
4.05
5.01
22.02
Силкеборг
0 - 4
Митюлан
5.66
4.60
1.44
15.02
Оденсе
1 - 4
Митюлан
4.09
3.89
1.71
08.02
Митюлан
2 - 1
Копенхаген
2.15
3.49
2.97
07.12
Вибор
3 - 3
Митюлан
4.53
3.96
1.63
30.11
Митюлан
6 - 0
Норшелан
1.69
3.98
4.11
23.11
Сьонерюск
2 - 1
Митюлан
4.71
4.17
1.58
09.11
Рандерс
0 - 2
Митюлан
4.17
3.95
1.69
03.11
Митюлан
1 - 1
Орхус
1.75
3.90
3.85
26.10
Фредериция
0 - 4
Митюлан
7.20
5.07
1.33
19.10
Митюлан
5 - 1
Вайле
1.33
5.00
7.40
05.10
Копенхаген
1 - 1
Митюлан
1.83
3.57
3.85
29.09
Митюлан
2 - 1
Рандерс
1.64
3.94
4.48
20.09
Митюлан
2 - 0
Вибор
1.55
4.29
4.74
14.09
Норшелан
1 - 0
Митюлан
3.08
3.77
2.01
31.08
Брьонбю
1 - 3
Митюлан
2.37
3.46
2.65
24.08
Митюлан
4 - 2
Силкеборг
1.64
4.19
4.20
17.08
Вайле
0 - 2
Митюлан
3.75
3.96
1.77
10.08
Митюлан
3 - 3
Фредериция
1.38
4.93
6.27
03.08
Орхус
0 - 0
Митюлан
2.43
3.49
2.60
28.07
Митюлан
6 - 2
Сьонерюск
1.50
4.46
5.14
20.07
Митюлан
3 - 3
Оденсе
1.46
4.45
5.70
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Митюлан | - | - |
| 3 | Норшелан | 6 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Брьонбю | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Вибор | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Сьонерюск | 6 - 2 | 2 - 1 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Митюлан | - | - |
| 3 | Сьонерюск | 6 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Брьонбю | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Вибор | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Норшелан | 6 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Копенхаген | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Оденсе | 3 - 3 | 1 - 4 |
| 9 | Рандерс | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Фредериция | 3 - 3 | 0 - 4 |
| 11 | Силкеборг | 4 - 2 | 0 - 4 |
| 12 | Вайле | 5 - 1 | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 16 | 50% |
| Равни | 12 | 38% |
| Загуби | 4 | 12% |
| Голове | 108 | 3.38 |
| Вкарани Голове | 72 | 2.25 |
| Получени Голове | 36 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 26 | 81% |
| Мачове Получил | 22 | 69% |
| Гол/Гол | 20 | 62% |
| Над 1.5 | 26 | 81% |
| Над 2.5 | 20 | 62% |
| Над 3.5 | 14 | 44% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 15.62% |
| 0 - 0 | 4 | 12.50% |
| 3 - 3 | 4 | 12.50% |
| 2 - 0 | 3 | 9.38% |
| 1 - 1 | 3 | 9.38% |
| 4 - 0 | 2 | 6.25% |
| 0 - 1 | 2 | 6.25% |
| 3 - 1 | 1 | 3.12% |
| 4 - 1 | 1 | 3.12% |
| 4 - 2 | 1 | 3.12% |
| 5 - 1 | 1 | 3.12% |
| 6 - 0 | 1 | 3.12% |
| 6 - 2 | 1 | 3.12% |
| 2 - 2 | 1 | 3.12% |
| 1 - 2 | 1 | 3.12% |
| 2 - 3 | 1 | 3.12% |
| Общо Голове | ||
| 6 | 7 | 21.88% |
| 2 | 6 | 18.75% |
| 3 | 6 | 18.75% |
| 0 | 4 | 12.50% |
| 4 | 4 | 12.50% |
| 1 | 2 | 6.25% |
| 5 | 2 | 6.25% |
| 8 | 1 | 3.12% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 37.50% |
| +1 | 5 | 15.62% |
| +2 | 5 | 15.62% |
| +4 | 4 | 12.50% |
| -1 | 4 | 12.50% |
| +3 | 1 | 3.12% |
| +6 | 1 | 3.12% |