Колдинг
Първа Лига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Колдинг |
Мачове
15.05
Колдинг
1 - 3
Люнгбю
3.56
3.61
1.84
03.05
Колдинг
1 - 1
Хвидовре
2.92
3.22
2.25
17.04
Колдинг
0 - 1
Хорсенс
2.40
3.03
2.85
03.04
Колдинг
1 - 1
Есбер
2.33
3.34
2.68
21.03
Колдинг
3 - 0
Б.93
1.85
3.48
3.66
06.03
Колдинг
2 - 1
Хобро
1.79
3.42
4.03
21.02
Колдинг
4 - 1
Миделфарт
-
-
-
11.02
Колдинг
0 - 1
РФШ Рига
-
-
-
30.11
Колдинг
1 - 1
Орхус Фремад
1.99
3.28
3.43
07.11
Колдинг
1 - 3
Хорсенс
2.86
2.96
2.43
24.10
Колдинг
1 - 0
Миделфарт
1.48
4.05
5.70
04.10
Колдинг
2 - 1
Есбер
1.82
3.57
3.74
25.09
Колдинг
0 - 2
Норшелан
4.59
3.89
1.58
13.09
Колдинг
0 - 1
Хвидовре
1.62
3.73
4.72
29.08
Колдинг
0 - 0
Хилерод
1.93
3.54
3.38
16.08
Колдинг
2 - 3
Люнгбю
2.20
3.23
3.00
01.08
Колдинг
3 - 1
Кьоге
1.40
4.34
6.38
19.07
Колдинг
1 - 0
Олбор
2.16
3.44
2.88
17.05
Колдинг
1 - 1
Оденсе
2.67
3.42
2.33
10.05
Колдинг
2 - 1
Есбер
1.71
3.80
3.94
21.04
Колдинг
2 - 0
Хорсенс
2.29
3.27
2.79
11.04
Колдинг
1 - 3
Хвидовре
1.82
3.21
4.13
29.03
Колдинг
0 - 1
Фредериция
1.87
3.35
3.73
14.03
Колдинг
1 - 0
Хобро
1.48
3.72
6.35
01.03
Колдинг
3 - 0
Б.93
1.34
4.71
6.98
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 11 | 44% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 60 | 2.40 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.32 |
| Получени Голове | 27 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 17 | 68% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 0 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 3 | 3 | 12.00% |
| 3 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 28.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 3 | 5 | 20.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 24.00% |
| -1 | 5 | 20.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +3 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |