Барнзли
Първа Лига
Англия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Барнзли |
| Стадион: | Оукуел |
| Капацитет: | 23 009 |
| Размери: | 100 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
28.04
Нортхямптън
0 - 1
Барнзли
2.54
3.54
2.53
25.04
Лутън
2 - 1
Барнзли
1.37
4.78
7.20
21.04
Стивънидж
1 - 0
Барнзли
1.78
3.51
4.46
14.04
Порт Вейл
0 - 0
Барнзли
2.80
3.31
2.41
11.04
Родъръм
1 - 3
Барнзли
2.49
3.52
2.60
03.04
Бъртън
1 - 1
Барнзли
2.14
3.49
3.14
14.03
Мансфийлд
2 - 2
Барнзли
2.08
3.62
3.19
28.02
Лейтън Ориент
1 - 3
Барнзли
2.40
3.54
2.69
21.02
Хъдърсфийлд
2 - 1
Барнзли
1.82
3.66
3.99
07.02
Болтън
3 - 2
Барнзли
1.68
3.88
4.61
27.01
Кардиф
4 - 0
Барнзли
1.65
4.03
4.59
24.01
Рединг
2 - 2
Барнзли
2.21
3.49
3.03
01.01
Уигън
1 - 1
Барнзли
2.15
3.37
3.22
20.12
Екзитър
3 - 0
Барнзли
3.11
3.48
2.16
09.12
Линкълн
3 - 1
Барнзли
1.87
3.58
3.88
29.11
Стокпорт
1 - 1
Барнзли
2.00
3.63
3.39
08.11
Донкастър
1 - 2
Барнзли
2.13
3.58
3.11
18.10
Брадфорд
2 - 2
Барнзли
2.11
3.68
3.05
04.10
Уикъмб
2 - 2
Барнзли
1.87
3.66
3.79
20.09
Блякпул
1 - 0
Барнзли
2.54
3.55
2.54
23.08
АФК Уимбълдън
2 - 0
Барнзли
2.83
3.33
2.39
19.08
Питърбъро
0 - 1
Барнзли
2.84
3.68
2.22
02.08
Плимут
1 - 3
Барнзли
2.20
3.66
2.92
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Линкълн | 3 - 1 |
| 2 | Кардиф | 4 - 0 |
| 3 | Стокпорт | 1 - 1 |
| 4 | Брадфорд | 2 - 2 |
| 5 | Болтън | 3 - 2 |
| 6 | Стивънидж | 1 - 0 |
| 7 | Лутън | 2 - 1 |
| 8 | Плимут | 1 - 3 |
| 9 | Хъдърсфийлд | 2 - 1 |
| 10 | Мансфийлд | 2 - 2 |
| 11 | Уикъмб | 2 - 2 |
| 12 | Рединг | 2 - 2 |
| 13 | Блякпул | 1 - 0 |
| 14 | Донкастър | 1 - 2 |
| 15 | Барнзли | - |
| 16 | Уигън | 1 - 1 |
| 17 | Бъртън | 1 - 1 |
| 18 | Питърбъро | 0 - 1 |
| 19 | АФК Уимбълдън | 2 - 0 |
| 20 | Лейтън Ориент | 1 - 3 |
| 21 | Екзитър | 3 - 0 |
| 22 | Порт Вейл | 0 - 0 |
| 23 | Родъръм | 1 - 3 |
| 24 | Нортхямптън | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 6 | 26% |
| Равни | 8 | 35% |
| Загуби | 9 | 39% |
| Голове | 65 | 2.83 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.26 |
| Получени Голове | 36 | 1.57 |
| Мачове Вкарал | 17 | 74% |
| Мачове Получил | 20 | 87% |
| Гол/Гол | 15 | 65% |
| Над 1.5 | 18 | 78% |
| Над 2.5 | 14 | 61% |
| Над 3.5 | 10 | 43% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 4 | 17.39% |
| 3 - 1 | 3 | 13.04% |
| 1 - 1 | 3 | 13.04% |
| 1 - 0 | 2 | 8.70% |
| 0 - 1 | 2 | 8.70% |
| 1 - 2 | 2 | 8.70% |
| 2 - 1 | 1 | 4.35% |
| 0 - 0 | 1 | 4.35% |
| 0 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 3 | 1 | 4.35% |
| 0 - 4 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| 2 - 3 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 9 | 39.13% |
| 1 | 4 | 17.39% |
| 2 | 4 | 17.39% |
| 3 | 4 | 17.39% |
| 0 | 1 | 4.35% |
| 5 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 34.78% |
| -1 | 5 | 21.74% |
| +1 | 3 | 13.04% |
| +2 | 3 | 13.04% |
| -2 | 2 | 8.70% |
| -3 | 1 | 4.35% |
| -4 | 1 | 4.35% |