Колчестър
Втора Лига
Англия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Колчестър |
| Стадион: | Колчестър Комюнити Стейдиъм |
| Капацитет: | 10 084 |
| Размери: | 102 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
25.04
Колчестър
0 - 1
Нотс Каунти
2.90
3.40
2.29
14.04
Колчестър
2 - 1
Акрингтън
1.64
3.74
5.02
10.04
Колчестър
3 - 0
Суиндън
2.20
3.55
2.95
03.04
Колчестър
1 - 3
Олдъм
2.68
3.24
2.54
28.03
Колчестър
1 - 1
Уолсол
2.27
3.12
3.18
13.03
Колчестър
0 - 0
Кроули
1.74
3.72
4.33
28.02
Колчестър
0 - 1
Солфорд
2.21
3.37
3.07
21.02
Колчестър
4 - 1
Барнет
2.71
3.25
2.53
07.02
Колчестър
2 - 0
Шросбъри
1.59
3.80
5.46
27.01
Колчестър
0 - 1
Гримзби
2.18
3.28
3.23
24.01
Колчестър
2 - 1
Флийтууд
1.74
3.67
4.36
01.01
Колчестър
1 - 0
МК Донс
2.61
3.22
2.64
20.12
Колчестър
4 - 1
Нюпорт Каунти
1.52
4.20
5.65
06.12
Колчестър
0 - 0
Джилингам
1.93
3.38
3.86
29.11
Колчестър
2 - 0
Челтнъм
1.51
4.05
6.15
08.11
Колчестър
0 - 2
Бромли
2.14
3.38
3.23
18.10
Колчестър
3 - 1
Харогейт
1.71
3.71
4.59
04.10
Колчестър
6 - 2
Честърфийлд
3.09
3.33
2.22
20.09
Колчестър
1 - 1
Бристол Роувърс
2.60
3.22
2.67
06.09
Колчестър
1 - 1
Крю Александра
2.59
3.26
2.63
23.08
Колчестър
0 - 2
Бароу
2.16
3.15
3.40
19.08
Колчестър
1 - 2
Кембридж Юн.
2.55
3.08
2.81
02.08
Колчестър
1 - 1
Транмиър
2.20
3.10
3.34
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Бромли | 0 - 2 |
| 2 | МК Донс | 1 - 0 |
| 3 | Кембридж Юн. | 1 - 2 |
| 4 | Солфорд | 0 - 1 |
| 5 | Нотс Каунти | 0 - 1 |
| 6 | Честърфийлд | 6 - 2 |
| 7 | Гримзби | 0 - 1 |
| 8 | Барнет | 4 - 1 |
| 9 | Суиндън | 3 - 0 |
| 10 | Олдъм | 1 - 3 |
| 11 | Крю Александра | 1 - 1 |
| 12 | Колчестър | - |
| 13 | Уолсол | 1 - 1 |
| 14 | Бристол Роувърс | 1 - 1 |
| 15 | Флийтууд | 2 - 1 |
| 16 | Акрингтън | 2 - 1 |
| 17 | Джилингам | 0 - 0 |
| 18 | Челтнъм | 2 - 0 |
| 19 | Шросбъри | 2 - 0 |
| 20 | Нюпорт Каунти | 4 - 1 |
| 21 | Транмиър | 1 - 1 |
| 22 | Кроули | 0 - 0 |
| 23 | Харогейт | 3 - 1 |
| 24 | Бароу | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 10 | 43% |
| Равни | 6 | 26% |
| Загуби | 7 | 30% |
| Голове | 58 | 2.52 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.52 |
| Получени Голове | 23 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 16 | 70% |
| Мачове Получил | 17 | 74% |
| Гол/Гол | 12 | 52% |
| Над 1.5 | 17 | 74% |
| Над 2.5 | 9 | 39% |
| Над 3.5 | 5 | 22% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 17.39% |
| 0 - 1 | 3 | 13.04% |
| 2 - 0 | 2 | 8.70% |
| 2 - 1 | 2 | 8.70% |
| 4 - 1 | 2 | 8.70% |
| 0 - 0 | 2 | 8.70% |
| 0 - 2 | 2 | 8.70% |
| 1 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 6 - 2 | 1 | 4.35% |
| 1 - 2 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 34.78% |
| 1 | 4 | 17.39% |
| 3 | 4 | 17.39% |
| 5 | 2 | 8.70% |
| 0 | 2 | 8.70% |
| 4 | 2 | 8.70% |
| 8 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 26.09% |
| -1 | 4 | 17.39% |
| +1 | 3 | 13.04% |
| +2 | 3 | 13.04% |
| +3 | 3 | 13.04% |
| -2 | 3 | 13.04% |
| +4 | 1 | 4.35% |