Нотингам
Висша Лига
Англия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Нотингам |
| Треньор: | Витор Перейра (Пор) |
| Стадион: | Сити Граунд |
| Капацитет: | 30 576 |
| Размери: | 105 x 71 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Ман. Юнайтед
3 - 2
Нотингам
1.59
4.26
4.98
07.05
Астън Вила
4 - 0
Нотингам
1.70
3.79
4.59
04.05
Челси
1 - 3
Нотингам
1.70
3.91
4.66
24.04
Съндърланд
0 - 5
Нотингам
2.67
3.19
2.67
09.04
Порто
1 - 1
Нотингам
2.12
3.16
3.63
22.03
Тотнъм
0 - 3
Нотингам
2.41
3.30
2.95
19.03
Митюлан
1 - 2
Нотингам
3.04
3.44
2.25
04.03
Ман. Сити
2 - 2
Нотингам
1.42
4.75
6.89
01.03
Брайтън
2 - 1
Нотингам
2.04
3.54
3.50
19.02
Фенербахче
0 - 3
Нотингам
2.21
3.35
3.20
06.02
Лийдс
3 - 1
Нотингам
2.18
3.26
3.43
25.01
Брентфорд
0 - 2
Нотингам
1.85
3.58
4.23
22.01
Брага
1 - 0
Нотингам
2.71
3.28
2.57
09.01
Рексъм
3 - 3
Нотингам
3.94
3.59
1.85
06.01
Уест Хям
1 - 2
Нотингам
3.07
3.37
2.30
03.01
Астън Вила
3 - 1
Нотингам
1.85
3.64
4.16
22.12
Фулъм
1 - 0
Нотингам
2.45
3.30
2.91
11.12
Утрехт
1 - 2
Нотингам
4.63
3.72
1.73
06.12
Евертън
3 - 0
Нотингам
2.15
3.24
3.54
03.12
Уулвърхямптън
0 - 1
Нотингам
3.24
3.27
2.27
22.11
Ливърпул
0 - 3
Нотингам
1.44
4.74
6.52
06.11
Щурм Грац
0 - 0
Нотингам
4.74
3.92
1.68
26.10
Борнемут
2 - 0
Нотингам
1.88
3.61
4.10
05.10
Нюкасъл
2 - 0
Нотингам
1.55
4.31
5.61
24.09
Бетис
2 - 2
Нотингам
2.14
3.55
3.17
20.09
Бърнли
1 - 1
Нотингам
3.38
3.34
2.17
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 10 | 38% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 10 | 38% |
| Голове | 77 | 2.96 |
| Вкарани Голове | 40 | 1.54 |
| Получени Голове | 37 | 1.42 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 19 | 73% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 9 | 35% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 3 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 30.77% |
| 4 | 6 | 23.08% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| 6 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| -1 | 4 | 15.38% |
| -2 | 4 | 15.38% |
| +3 | 3 | 11.54% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |