Флора
Висша Лига
Естония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Талин |
| Стадион: | А. Ле Кок Арена |
| Капацитет: | 9 692 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.09
Флора
3 - 2
Тамека Тарту
1.53
4.10
4.41
30.08
Флора
1 - 2
Пайде
2.55
3.62
2.27
16.08
Флора
2 - 3
Куресааре
1.31
4.80
6.64
13.08
Флора
0 - 4
Интер Ескадлес
1.86
3.59
3.70
02.08
Флора
1 - 0
Харю
1.61
4.03
4.14
23.07
Флора
1 - 0
ТНС
2.24
3.48
2.80
17.07
Флора
1 - 2
Нъме Юнайтед
1.21
5.68
8.03
08.07
Флора
2 - 3
Иберия 1999
2.78
3.54
2.27
21.06
Флора
1 - 2
Пайде
1.87
3.67
3.12
13.06
Флора
1 - 3
ФКИ Левадия
3.65
3.58
1.73
05.05
Флора
1 - 0
Транс Нарва
-
-
-
30.04
Флора
5 - 0
Харю
1.34
4.64
6.20
22.04
Флора
6 - 0
Транс Нарва
1.41
4.21
5.46
12.04
Флора
2 - 0
Вапрус
1.30
4.74
6.49
07.04
Флора
2 - 1
Куресааре
1.20
5.42
8.97
15.03
Флора
0 - 1
Нъме Калю
2.28
3.29
2.56
10.03
Флора
3 - 1
Нъме Юнайтед
1.15
6.75
12.50
07.03
Флора
3 - 0
Нъме Юнайтед
1.24
5.18
7.68
28.02
Флора
1 - 3
Нъме Калю
2.19
3.36
2.71
24.02
Флора
0 - 3
Рига
4.40
3.96
1.58
31.01
Флора
4 - 0
БФС Даугавпилс
1.66
4.03
3.86
01.11
Флора
2 - 0
Куресааре
1.15
6.56
12.07
29.10
Флора
1 - 1
ФКИ Левадия
2.79
3.72
2.07
21.10
Флора
4 - 0
Транс Нарва
1.53
4.01
4.77
18.10
Флора
6 - 0
Талина Калев
1.07
8.89
18.07
24.09
Флора
2 - 3
ФКИ Левадия
2.97
3.48
2.05
20.09
Флора
2 - 1
Тамека Тарту
1.12
7.38
12.67
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 15 | 56% |
| Равни | 1 | 4% |
| Загуби | 11 | 41% |
| Голове | 92 | 3.41 |
| Вкарани Голове | 57 | 2.11 |
| Получени Голове | 35 | 1.30 |
| Мачове Вкарал | 24 | 89% |
| Мачове Получил | 16 | 59% |
| Гол/Гол | 13 | 48% |
| Над 1.5 | 23 | 85% |
| Над 2.5 | 20 | 74% |
| Над 3.5 | 13 | 48% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 1 - 2 | 3 | 11.11% |
| 2 - 3 | 3 | 11.11% |
| 2 - 0 | 2 | 7.41% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 4 - 0 | 2 | 7.41% |
| 6 - 0 | 2 | 7.41% |
| 1 - 3 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 1 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 5 - 0 | 1 | 3.70% |
| 1 - 1 | 1 | 3.70% |
| 0 - 1 | 1 | 3.70% |
| 0 - 3 | 1 | 3.70% |
| 0 - 4 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 25.93% |
| 4 | 6 | 22.22% |
| 5 | 5 | 18.52% |
| 1 | 4 | 14.81% |
| 2 | 3 | 11.11% |
| 6 | 2 | 7.41% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 25.93% |
| +1 | 6 | 22.22% |
| +2 | 3 | 11.11% |
| +4 | 2 | 7.41% |
| +6 | 2 | 7.41% |
| -2 | 2 | 7.41% |
| +3 | 1 | 3.70% |
| +5 | 1 | 3.70% |
| -3 | 1 | 3.70% |
| -4 | 1 | 3.70% |
| 0 | 1 | 3.70% |