Пайде
Висша Лига
Естония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Пайде |
| Стадион: | Пайде |
| Капацитет: | 500 |
| Размери: | 98 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Пайде
1 - 3
ФКИ Левадия
3.94
3.62
1.71
10.05
Нъме Юнайтед
2 - 3
Пайде
3.92
3.96
1.61
06.05
Пайде
2 - 0
Вапрус
1.35
4.53
6.25
01.05
Пайде
0 - 1
Тамека Тарту
1.43
4.29
5.06
26.04
Пайде
1 - 2
Флора
2.15
3.36
2.72
22.04
Харю
2 - 2
Пайде
4.41
3.80
1.57
19.04
Пайде
1 - 0
Нъме Калю
2.71
3.18
2.25
12.04
Тамека Тарту
1 - 4
Пайде
5.39
4.38
1.42
08.04
Пайде
3 - 1
Нъме Юнайтед
1.39
4.40
5.37
03.04
Куресааре
0 - 1
Пайде
6.58
4.46
1.36
22.03
ФКИ Левадия
2 - 2
Пайде
1.75
3.49
3.65
15.03
Пайде
1 - 0
Транс Нарва
1.55
3.84
4.36
11.03
Пайде
6 - 0
Талина Калев
1.05
10.01
20.18
07.03
Вапрус
3 - 2
Пайде
5.74
4.26
1.38
28.02
Пайде
1 - 0
Супер Нова
1.47
4.37
4.76
21.02
Пайде
0 - 1
Валмиера
-
-
-
14.02
Пайде
2 - 1
Нъме Калю
-
-
-
07.02
Транс Нарва
1 - 1
Пайде
2.58
3.41
2.33
31.01
Пайде
2 - 1
Метта
1.38
4.65
5.70
24.01
Пайде
2 - 2
РФШ Рига
6.88
4.83
1.32
19.01
Лиепая
3 - 1
Пайде
1.95
3.76
3.04
08.11
Нъме Калю
1 - 1
Пайде
2.28
3.54
2.58
02.11
Пайде
3 - 0
Вапрус
1.37
4.58
6.05
29.10
Пайде
3 - 0
Тамека Тарту
1.31
4.55
8.32
26.10
Пайде
1 - 1
Флора
3.12
3.63
1.95
22.10
ФКИ Левадия
1 - 2
Пайде
1.71
3.56
4.13
18.10
Пайде
5 - 0
Тамека Тарту
1.22
5.59
8.78
04.10
Куресааре
1 - 1
Пайде
6.59
4.49
1.36
27.09
Транс Нарва
2 - 3
Пайде
3.39
3.28
1.97
20.09
Харю
3 - 0
Пайде
6.71
4.51
1.35
17.09
Талина Калев
0 - 3
Пайде
10.44
5.81
1.19
14.09
Пайде
1 - 1
Нъме Калю
2.21
3.41
2.74
30.08
Вапрус
1 - 0
Пайде
3.70
3.61
1.78
23.08
Тамека Тарту
0 - 1
Пайде
7.84
5.01
1.28
16.08
Пайде
5 - 1
Куресааре
1.28
4.95
7.86
13.08
Куресааре
1 - 2
Пайде
6.78
4.48
1.35
09.08
Пайде
2 - 2
Талина Калев
1.05
9.78
24.28
03.08
Пайде
2 - 0
Харю
1.19
5.85
9.79
31.07
АИК
6 - 0
Пайде
1.22
5.61
11.96
24.07
Пайде
0 - 2
АИК
10.97
5.72
1.22
20.07
Пайде
2 - 0
Транс Нарва
1.71
3.61
4.08
17.07
Пайде
4 - 1
Магпайс
1.20
6.33
11.25
10.07
Магпайс
2 - 3
Пайде
4.49
3.54
1.73
04.07
Пайде
0 - 3
ФКИ Левадия
3.62
3.67
1.78
28.06
Тамека Тарту
0 - 2
Пайде
5.79
4.38
1.40
21.06
Пайде
2 - 1
Флора
2.63
3.36
2.25
18.06
Вапрус
1 - 2
Пайде
4.07
3.61
1.68
15.06
Флора
1 - 2
Пайде
1.82
3.36
3.84
31.05
Пайде
0 - 1
Транс Нарва
1.65
3.63
4.23
28.05
Нъме Калю
0 - 2
Пайде
2.13
3.41
2.85
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 29 | 58% |
| Равни | 9 | 18% |
| Загуби | 12 | 24% |
| Голове | 151 | 3.02 |
| Вкарани Голове | 92 | 1.84 |
| Получени Голове | 59 | 1.18 |
| Мачове Вкарал | 42 | 84% |
| Мачове Получил | 35 | 70% |
| Гол/Гол | 27 | 54% |
| Над 1.5 | 41 | 82% |
| Над 2.5 | 30 | 60% |
| Над 3.5 | 17 | 34% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 7 | 14.00% |
| 1 - 0 | 5 | 10.00% |
| 2 - 0 | 5 | 10.00% |
| 1 - 1 | 5 | 10.00% |
| 2 - 2 | 4 | 8.00% |
| 0 - 1 | 4 | 8.00% |
| 3 - 0 | 3 | 6.00% |
| 3 - 2 | 3 | 6.00% |
| 4 - 1 | 2 | 4.00% |
| 0 - 3 | 2 | 4.00% |
| 1 - 3 | 2 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 2.00% |
| 5 - 0 | 1 | 2.00% |
| 5 - 1 | 1 | 2.00% |
| 6 - 0 | 1 | 2.00% |
| 0 - 2 | 1 | 2.00% |
| 0 - 6 | 1 | 2.00% |
| 1 - 2 | 1 | 2.00% |
| 2 - 3 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 13 | 26.00% |
| 2 | 11 | 22.00% |
| 1 | 9 | 18.00% |
| 4 | 7 | 14.00% |
| 5 | 7 | 14.00% |
| 6 | 3 | 6.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 15 | 30.00% |
| 0 | 9 | 18.00% |
| +2 | 6 | 12.00% |
| -1 | 6 | 12.00% |
| +3 | 5 | 10.00% |
| -2 | 3 | 6.00% |
| -3 | 2 | 4.00% |
| +4 | 1 | 2.00% |
| +5 | 1 | 2.00% |
| +6 | 1 | 2.00% |
| -6 | 1 | 2.00% |