КИ Клаксвик
Висша Лига
Фарьорски острови
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Клаксвик |
| Стадион: | Джупумюра |
| Капацитет: | 2 500 (524) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.10
ХБ Торсхавн
0 - 3
КИ Клаксвик
2.88
3.47
2.11
13.09
Вестур Сорвагур
0 - 1
КИ Клаксвик
9.38
5.46
1.22
05.09
Викингур Гота
2 - 0
КИ Клаксвик
3.26
3.49
1.92
27.08
Рига
2 - 1
КИ Клаксвик
1.40
4.57
6.62
17.08
АБ Аргир
3 - 4
КИ Клаксвик
7.02
4.64
1.33
06.08
Лех Познан
1 - 0
КИ Клаксвик
1.14
7.51
14.61
29.07
Кауно
1 - 0
КИ Клаксвик
1.73
3.57
4.56
15.07
Атерт Бисен
1 - 2
КИ Клаксвик
2.53
3.57
2.48
03.07
НСИ Рунавик
0 - 0
КИ Клаксвик
2.83
3.45
2.14
24.06
НСИ Рунавик
2 - 0
КИ Клаксвик
3.00
3.30
2.05
19.06
Викингур Гота
2 - 2
КИ Клаксвик
4.20
3.50
1.70
14.06
Скала ИФ
1 - 4
КИ Клаксвик
7.25
4.65
1.32
17.05
Б68 Тофтир
1 - 4
КИ Клаксвик
15.51
7.74
1.10
09.05
Б36 Торсхавн
1 - 1
КИ Клаксвик
3.89
3.46
1.77
29.04
Б68 Тофтир
0 - 3
КИ Клаксвик
-
-
-
26.04
ХБ Торсхавн
0 - 2
КИ Клаксвик
3.69
3.48
1.79
20.04
АБ Аргир
1 - 1
КИ Клаксвик
12.68
6.14
1.16
20.03
ЕБ Стреймур
0 - 0
КИ Клаксвик
15.06
8.59
1.08
08.03
Вестур Сорвагур
1 - 5
КИ Клаксвик
13.81
7.07
1.12
01.02
ГАИС
1 - 0
КИ Клаксвик
-
-
-
25.10
НСИ Рунавик
2 - 4
КИ Клаксвик
2.93
3.47
2.08
03.10
Вестур Сорвагур
1 - 2
КИ Клаксвик
11.67
6.39
1.16
28.09
Б68 Тофтир
3 - 3
КИ Клаксвик
21.15
8.50
1.07
24.09
ЕБ Стреймур
0 - 3
КИ Клаксвик
17.38
7.68
1.09
30.08
Судурой
2 - 6
КИ Клаксвик
20.89
9.04
1.06
18.08
Б36 Торсхавн
0 - 3
КИ Клаксвик
5.66
4.56
1.40
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 14 | 54% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 82 | 3.15 |
| Вкарани Голове | 54 | 2.08 |
| Получени Голове | 28 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 18 | 69% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 20 | 77% |
| Над 2.5 | 15 | 58% |
| Над 3.5 | 8 | 31% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 4 | 15.38% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 4 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 5 - 1 | 1 | 3.85% |
| 6 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 3 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 26.92% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 6 | 3 | 11.54% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 4 | 1 | 3.85% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| 8 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +3 | 6 | 23.08% |
| 0 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| -1 | 4 | 15.38% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| +4 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |