ХЯК Хелзинки
Вейкауслига
Финландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хелзинки |
| Стадион: | Болт Арена |
| Капацитет: | 10 770 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
25.10
ХЯК Хелзинки
2 - 2
Куопио ПС
1.85
3.55
3.68
17.10
ХЯК Хелзинки
4 - 0
Гнистан
1.44
4.51
5.57
08.10
ХЯК Хелзинки
6 - 0
ВПС Вааса
1.52
4.06
5.31
09.09
ХЯК Хелзинки
2 - 1
Интер Турку
2.54
3.28
2.52
23.08
ХЯК Хелзинки
2 - 3
Гнистан
1.60
4.08
4.50
16.08
ХЯК Хелзинки
3 - 0
Яро
1.27
5.31
8.27
06.08
ХЯК Хелзинки
1 - 1
Мъдъруел
2.31
3.44
2.77
26.07
ХЯК Хелзинки
1 - 0
ТПС Турку
1.42
4.49
5.82
23.07
ХЯК Хелзинки
5 - 0
Коулрейн
1.36
4.68
7.15
18.07
ХЯК Хелзинки
2 - 1
ВПС Вааса
1.89
3.68
3.36
01.07
ХЯК Хелзинки
2 - 1
Илвес
1.57
4.01
4.13
27.06
ХЯК Хелзинки
0 - 4
Куопио ПС
2.22
3.44
2.80
17.06
ХЯК Хелзинки
3 - 3
Интер Турку
2.45
3.30
2.60
30.05
ХЯК Хелзинки
1 - 0
ИФК Мариенхам
1.17
6.36
12.12
26.05
ХЯК Хелзинки
11 - 1
МиПа
-
-
-
16.05
ХЯК Хелзинки
2 - 2
Илвес
1.63
3.85
4.49
04.05
ХЯК Хелзинки
1 - 0
Лахти
1.42
4.39
6.20
11.04
ХЯК Хелзинки
0 - 1
Оулу
1.55
4.18
4.76
04.04
ХЯК Хелзинки
3 - 0
СЯК Сейняйоки
1.53
4.25
4.81
21.03
ХЯК Хелзинки
1 - 0
СЯК Сейняйоки
1.79
4.09
3.30
10.03
ХЯК Хелзинки
3 - 0
Гнистан
-
-
-
21.02
ХЯК Хелзинки
3 - 1
ТПС Турку
1.16
6.27
12.31
13.02
ХЯК Хелзинки
1 - 2
Хамарбю
3.55
3.76
1.80
07.02
ХЯК Хелзинки
3 - 1
Гнистан
1.23
5.48
8.62
16.01
ХЯК Хелзинки
0 - 1
ИФК Мариенхам
1.30
4.86
7.71
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 16 | 64% |
| Равни | 4 | 16% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 87 | 3.48 |
| Вкарани Голове | 62 | 2.48 |
| Получени Голове | 25 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 22 | 88% |
| Мачове Получил | 15 | 60% |
| Гол/Гол | 12 | 48% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 18 | 72% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 16.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 0 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 5 - 0 | 1 | 4.00% |
| 6 - 0 | 1 | 4.00% |
| 11 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 28.00% |
| 1 | 6 | 24.00% |
| 4 | 6 | 24.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 2 | 1 | 4.00% |
| 12 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 28.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| +3 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| +5 | 1 | 4.00% |
| +6 | 1 | 4.00% |
| +10 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |