ОЛС Оулу
Юконен
Финландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Оулу |
Мачове
09.05
ОЛС Оулу
2 - 1
ЮЯК Ювяскюля
1.74
3.82
3.70
28.04
ОЛС Оулу
1 - 2
СЯК Акатемия
2.49
3.70
2.17
25.04
ОЛС Оулу
2 - 0
Кески-Уусимаа
1.64
4.08
3.96
11.04
ОЛС Оулу
1 - 0
ВЯС Вантаа
1.70
4.16
3.61
23.10
ОЛС Оулу
0 - 3
КаПа
2.41
3.63
2.39
05.10
ОЛС Оулу
3 - 0
ЮЯК Ювяскюля
1.27
5.59
7.52
28.09
ОЛС Оулу
3 - 0
КПВ
1.73
3.92
3.70
13.09
ОЛС Оулу
4 - 2
КуПС Акатемия
1.34
5.08
6.20
30.08
ОЛС Оулу
1 - 3
Тампере Юн.
1.45
4.41
5.29
16.08
ОЛС Оулу
2 - 2
МП Микели
2.07
3.61
2.90
06.08
ОЛС Оулу
5 - 0
КуПС Акатемия
1.34
5.13
6.01
28.07
ОЛС Оулу
2 - 1
Джаз Пори
1.80
3.84
3.49
07.07
ОЛС Оулу
2 - 1
РоПС Рованиеми
1.42
4.81
5.15
02.07
ОЛС Оулу
1 - 1
КПВ
1.64
4.10
3.99
15.06
ОЛС Оулу
2 - 2
Интер Турку II
1.94
3.97
2.99
11.06
ОЛС Оулу
0 - 1
Екенес ИФ
3.49
3.67
1.79
01.06
ОЛС Оулу
6 - 1
Атлантис
1.60
4.17
4.18
18.05
ОЛС Оулу
3 - 1
Кески-Уусимаа
1.82
4.03
3.22
06.05
ОЛС Оулу
4 - 3
СЯК Акатемия
2.69
3.78
2.08
03.05
ОЛС Оулу
4 - 0
ЕПС Еспоо
1.57
4.05
4.50
20.04
ОЛС Оулу
2 - 2
ЮЯК Ювяскюля
1.36
4.78
6.02
19.10
ОЛС Оулу
4 - 4
Атлантис
1.76
4.08
3.32
20.09
ОЛС Оулу
0 - 3
КПВ
2.20
3.47
2.70
13.09
ОЛС Оулу
5 - 3
Джаз Пори
1.55
4.17
4.37
31.08
ОЛС Оулу
4 - 1
ЮЯК Ювяскюля
1.43
4.33
5.66
11.08
ОЛС Оулу
2 - 1
КПВ
2.34
3.44
2.56
05.08
ОЛС Оулу
3 - 2
КуПС Акатемия
1.32
4.89
6.70
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 17 | 63% |
| Равни | 5 | 19% |
| Загуби | 5 | 19% |
| Голове | 108 | 4.00 |
| Вкарани Голове | 68 | 2.52 |
| Получени Голове | 40 | 1.48 |
| Мачове Вкарал | 24 | 89% |
| Мачове Получил | 21 | 78% |
| Гол/Гол | 18 | 67% |
| Над 1.5 | 25 | 93% |
| Над 2.5 | 23 | 85% |
| Над 3.5 | 14 | 52% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 14.81% |
| 2 - 2 | 3 | 11.11% |
| 3 - 0 | 2 | 7.41% |
| 0 - 3 | 2 | 7.41% |
| 1 - 0 | 1 | 3.70% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 1 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 0 | 1 | 3.70% |
| 4 - 1 | 1 | 3.70% |
| 4 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 3 | 1 | 3.70% |
| 5 - 0 | 1 | 3.70% |
| 5 - 3 | 1 | 3.70% |
| 6 - 1 | 1 | 3.70% |
| 1 - 1 | 1 | 3.70% |
| 4 - 4 | 1 | 3.70% |
| 0 - 1 | 1 | 3.70% |
| 1 - 2 | 1 | 3.70% |
| 1 - 3 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 33.33% |
| 4 | 6 | 22.22% |
| 5 | 3 | 11.11% |
| 1 | 2 | 7.41% |
| 2 | 2 | 7.41% |
| 7 | 2 | 7.41% |
| 8 | 2 | 7.41% |
| 6 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 25.93% |
| 0 | 5 | 18.52% |
| +2 | 4 | 14.81% |
| +3 | 3 | 11.11% |
| +5 | 2 | 7.41% |
| -1 | 2 | 7.41% |
| -3 | 2 | 7.41% |
| +4 | 1 | 3.70% |
| -2 | 1 | 3.70% |